PDA

View Full Version: Lahendatud Config probleem pärast instalation ...



legendofmir
13-11-10, 21:20
Ma instaled vBet 4.0.0 minu foorum ja keele EN, teevad lihtsalt trahvi, kuid kõik teised keele ütlevad mulle:




Fatal error: Call to undefined funktsioon curl_init () in .... \\ forum \\ sisaldab \\ vbenterprisetranslator_functions.php on line 647



Ma arvan, et tuleb seadistada selle toote somewere, kuid ma ei saanud aru, mida teha, loed seda ReadMe.html alates do_not_upload:





Mõned sammud on märgitud kui (ainult utf-8 charactersets) või (Required mitte utf-8 charactersets) - see tähendab, et sa tegid selle sammu vastavalt sinu forum characterset (kuidas kontrollida minu foorum characterset).

(Required) Set "Meta Description" - isegi kui te kasutate mõnda mod mis muudab meta kirjeldus niidid, määrake mingi väärtus siin - vastasel RSS purustamiseks.
(Required) Set "Rakendada Canonical URL", et Karm '- vastasel vBuletinTM võib lõhkuda mõningaid märke, võttes rohkem kui 1 byte (st Jaapani).
(Required mitte utf-8 charactersets) Set "märkide arv enne pakkematerjali käärimist Text" 0 "- vastasel vBuletinTM võib lõhkuda mõningaid märke, võttes rohkem kui 1 byte (st Jaapani).
(Required mitte utf-8 charactersets) Clear "Tühi Character Stripper" väärtus - vastasel vBuletinTM võib murda mõned Jaapani märke (need märgid on osa Jaapani märkidega)


Kui seada see ... kergemini abi on selle coz minu LanguageManager Ära ilmub:

Meta kirjeldus

ainult inglise ja redigeerida / Tõlgi ....

Tuleb lisada kõik selles keeles, seal, manualy?

Mida teha, töötama ja teiste keelte, nagu Kreeka, Rumeenia, ... more?

At 647 liin on see vbenterprisetranslator_functions.php:


$connection = curl_init();

PS: No vBSEO instaled ainult foorum ja mõned tooted ... minu host (pühendama)

vBET
14-11-10, 05:56
Palun anna meie foorum URL - Ma tahan näha sellist käitumist.

legendofmir
14-11-10, 18:52
Coz otsene seos ma ei saa kirjutada siin, coz i dont on enought niidid, ma kirjutan niimoodi

foorum. (myname). ro

Kui proovite muuta kõik teised keel ... sa näed viga. Tulles tagasi default keele (en) kasutada HOME ja vahetada.

Aitäh.

kamilkurczak
15-11-10, 09:02
Tere,
Ma ei kanna seda probleemi minu test foorum. Kui sa kleebi siia oma foorum url ja link sellele küsimusele (kirjuta kuidas reprodutseerida) i seob seda sinu jaoks.

legendofmir
15-11-10, 10:05
Ma ei saa aru, mida te ütlete, anyway ... kuidas ma ütlen minu foorum link on

http:// foorum. legendofmir. ro
Ma ei saa kirjutada siin otsest seost coz i dont enought teemasid siin, aga ma arvan, et sa sellest aru ... link on see ühe, kuid ilma tühikuteta:)

Normaly inglise tööd just fine, aga kui soovite muuta teistele keel
ja see ilmub selle vea ...



Fatal error: Call to undefined function curl_init() in ....\forum\includes\vbenterprisetranslator_functions.php on line 647



PS: ma saan keelata poolt AdminCP / Option kõik tooted (Hacks), kuid viga on samad.
See kuvatakse, kui teil on minu foorum, ja kui sa muudad teistele keeles.

Link on väga lihtne.








================================================== ========================

Muudetud täna 2010/11/17

OK, sest see mod Ära tööta minu jaoks, ma otsustan seda keelata hack, sest ei ole hea valik, minu jaoks ... nii link
minu foorum on saadaval ilma keele tõlkija ... niikuinii te seda proovida teha midagi koos oma toodet.

Enjoy ur elu

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1