PDA

View Full Version: Juba tehtud teisese Kasutajagrupid kasutajatele sõltub emakeeles iga kasutaja



yahoooh
13-11-10, 17:32
Ma soovitan teha teisene nimekiri sõltub keele nad eelistavad või emakeeles

see võimaldab kontrollida erinevaid kasutajaid, et nad kasutavad oma keeli post
nii saame someforums mitte konkreetse keele kasutajate
ka saata e-posti või pakub sõltub keele, kui nad kuuluvad kesk-grupp

seconday kasutaja grupp:
Inglise kasutajad
araabia kasutajad
ja nii edasi

see peaks sõltuma sellest, mida nad valida registeration oma emakeeles
ja võime muutuda, kui ta valida vale keele teda
ja siis ta üle teise teisene grupp

Ma kasutan vbet ühe aasta enne kui ma seda peatada temporarly kuni ma lõpetan uuendada vb 4 koos fikseeritud kõik bugid
ja seal on juba erinevatest riikidest pärit kasutajate ja ma tahan teatud kontrolli sõltuvad ka nende emakeeles

yahoooh
13-11-10, 18:20
sa võisid tranfer see teema vbet4 funktsioon taotluse

vBET
14-11-10, 13:52
Idee moderaatoriks on üsna tark:) Mitte tingimata kasutada teisese kasutajagruppi (mõnedel foorumites võib juba eriline tähendus) - täpselt nagu kontserni.

Meil on juba funktsioon palve lubada näitab teated sõltuvalt kasutaja vaikimisi keeles. Nimekiri võiks olla lahendus (ei kontrollinud, aga arvan, et teate süsteem sisaldab võimaluse määratleda teate rühm).

Nii nagu ma aru saan tahad vBET luua eraldi kasutajagruppi iga toetatud keel. Me kasutame teatud eesliide, nagu vbet_ või lang_ või language_ - nii et kõik need kasutajagrupid on koos, kui on näidatud tähestiku järjekorras (kõige tõenäolisemalt vbet_ - et vältida võimalikke konflikte). Samuti vBET automaatselt määrata selle kasutajagrupi vastavalt kasutaja vaikimisi keeles. Kas on õige?

Just nüüd - kiitis heaks:) Palun kinnitage üksikasju, kuidas see peaks toimima. Samuti - nagu ma kirjutasin me ei taha üles kasutama teiseseid kasutajagruppi. Lihtsalt kohaldatakse teise omad kasutaja (ei ole piiratud rühmade summa) - on see OK?

yahoooh
14-11-10, 15:48
tere
Kui sa mõistad funktsioonid | "teisene grupp"
te mõistate, siis on see järgmine suur samm vbet
teisene rühm saab kustutada igal ajal ja kasutajatele kuuluda see, keda hoitakse primaarne grupp

ka sekundaarseid grupp annab meile palju kontrolli luba sõltub sellest või lihtsalt ignoreerida ja saada õigused esmase mis deafult registreerunud kasutaja rühm või mis tahes täiendavatele esmane grupp

näiteks:
teate saab kontrollida sõltub seconday grupitunnus
vaata või ei näe spetsiaalseid foorumeid konkreetset seconady grupp

seal on palju ja palju näiteid selle
ja nii kui me seconady rühmade nimed keeles ja kui kasutaja valis ema keel, ta on Automaatsel selle sekundaarne grupp
Kasutaja: john
valida: inglise emakeeles
saab ta keskhariduse kasutajagruppi, mis on: inglise
ja ta saab õigused sõltuvad mida ma tahan neid inglise keele kõnelejad


kui omanik soovite eemaldada vbet ta suudab hoida need teisese nimekiri, kui ta tahab või eemaldage see koos tootega
see ei mõjuta vBulletin üldse lihtsalt see on teisejärguline moderaatoriks ja sa saad lugeda ja test see vBulletin käsiraamat

PLZ me vajame seda seconday kasutajagruppi ei ole esmane grupp ja saate lugeda seda ja testi teisene grupp süsteemi vBulletin
tänan

vBET
17-11-10, 00:13
Ma ei tea, me räägime sama asi või mitte. Kas sa "teiseste grupp" mõista "Täiendav nimekiri" või mitte? Kui ei - palun punkt mulle kuidas ma saan sätestatud Admin CP see "Secondary grupp" jaoks valitud kasutajale.

yahoooh
17-11-10, 06:14
jah, see on: Täiendav nimekiri

vBET
17-11-10, 21:53
Seega - pole probleemi;)

vBET
14-12-10, 23:33
Valmis ja lisatakse vBET 4.3.0:) Uus osa luuakse automaatselt iga keele jaoks. Ja see automaatselt suutnud hoida kasutajale rolli asjakohane tema valitud vaikimisi keel:)

yahoooh
09-01-11, 08:57
ok ma lihtsalt uuendada oma VBE
Ma loodan, et uus versioon sisaldab Täiendav nimekiri nii et iga keel teeb täiendavaid kasutajagruppi

Lundgren
18-04-11, 19:50
Valmis ja lisatakse vBET 4.3.0:) Uus osa luuakse automaatselt iga keele jaoks. Ja see automaatselt suutnud hoida kasutajale rolli asjakohane tema valitud vaikimisi keel:)
Kas see tähendab, et ma võiks panna ennast, ütleme nii rühmade inglise ja rootsi keeles ja siis, kui tekst on kirjutatud kas ma saaks seda lugeda tõlkimata by default? Või peaksin tegema uue funktsiooni taotlust see?

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1