PDA

View Full Version: Juba tehtud Määra vaikimisi keel vaikimisi kasutajatele, kes ei tee seda veel



Cybershaolin
17-11-09, 04:28
Nagu mainitud järgselt # 16 siin:

Võib-olla, teine võimalus veendumaks, et kasutajatele on seatud vaikimisi keel, võiks seal olla võimalus, et oleks avastada, kui kasutaja on seda teinud, kui ta sisse logib on foorumis? Kui vaikimisi keel on avastatud, millel on seatud, kasutaja jätkub logi protsess, nagu tavaliselt, kuid kui see on avastada seda kui ta ei ole, oleks taotleva teate kasutajal minna oma profiili (tuua ta seal automaatselt) ja paluda tal valida ühe vaikimisi keele, enne kui ta saab minna kusagil mujal foorumis.

See teeks kindlasti kõik sõnumid tõlgitakse (sh BBKoode) on foorum, sest kõik kasutajad oleksid valinud oma vaikimisi keeles. :)

See oleks tõesti hea addon. :)

vBET
17-11-09, 13:21
Suurepärane idee:) Vastu võetud.

Cybershaolin
18-11-09, 05:16
Tore, ma olen õnnelik, et sulle meeldib minu ettepanek. Tegelikult on see rakendatud, see aitab vältida te vastata paljudele küsimustele "miks midagi on tõlgitud" või "see ei tööta" natuke nagu mõned minu enda küsimusele minevikus. : D

Kas see saab olema rakendatud järgmise versiooni? 3.1.3? Näen, et olete juba töötab 3.1.3 siin, aga see ei ole kavandatud lae ala veel.

vBET
19-11-09, 23:58
Teha - pärast sisselogimist kasutaja ilma vaikekeele komplekt on suunata muuda profiili lehele, kus ta näha asjakohane sõnum suurendades teda seada. See on seadistatav (lubatud / keelatud). Lisatakse vBET 3.1.3

Cybershaolin
20-11-09, 02:29
Wow, ei saa oodata, et saada 3.1.3! lol Thanks a lot!

vBET
20-11-09, 11:48
Meil on plaanis ellu viia 3.1.3 funktsioon keele automaatset tunnustamist. Pärast seda oleme valmis vabastama. Muidugi plaanid võib muuta, kui mõni teine geniaalne idee on pärit klientidele. Me eelistame paindlikkuse võti tõesti hea toode:)

Cybershaolin
21-11-09, 06:25
Mõistan. See on ainult, et ma olen oodanud, et tutvustada oma hack ametlikult oma veebilehte ja mida ta taotleb olen teinud tõesti mind aidata vältida mõningaid arusaamatusi defaut keel jne ma tõesti vajan seda rakendatakse ASAP. Kas on võimalik teil teha 3.1.3 saadaval ja rakendada keele automaatset tunnustamise tulevik vabastama? See funktsioon on selline suur, ei peaks see olema kantud suur täiendatud nagu 3.2 või midagi sellist?

Igatahes, see ei maksa midagi küsida, aga ma tõesti teretulnud saada 3.1.3 niipea kui võimalik, palun.

atakansonmez
21-11-09, 15:41
See on ka väga maitsvad ma arvan, et parim viis, loodan, et ma sain litsentsi oleks kasulik.

vBET
21-11-09, 19:07
See funktsioon on selline suur, ei peaks see olema kantud suur täiendatud nagu 3.2 või midagi sellist?

Te olete täiesti õigus:)

Cybershaolin
04-12-09, 04:30
OK rakendamist seda tehti, kuid: Registreerumine on OK, aga kui kasutaja on foorumi liige, sest pikka aega on probleem sellega:

See toimib hästi nii, et sisse logides kasutaja, kes ei seadnud oma vaikimisi keeles veel automaatselt ümber suunata seaded, kus ta saab määrata oma keeles. Probleem on selles, isegi kui ta ei muuda midagi (st ei muuda oma keeles) teave on salvestatud meeldib see ja kasutaja ikka ole oma keele määratud! Niisiis, seal peaks olema sõnum teatades kasutajale, et ta peab pani oma keele pärast ta salvestab informatsiooni, kui ta ei seadnud ta. Niisiis, mida ma mõtlen, et see peaks sundima kasutajal määrata keeles. Got minu?

vBET
04-12-09, 13:14
Just nüüd seda ümbersuunamised alles pärast sisselogimist. Niisiis on keegi vahele seadest, ta suunatakse uuesti järgmisel sisselogimisel.

Soovite ümber suunata kasutaja ikka ja jälle, kuni ta keele seadmiseks. Nii et enne tegi ta kogu foorum on blokeeritud teda. Kas ma sain su point?

Cybershaolin
05-12-09, 02:19
Jah, aga mitte lihtsalt suunamine, ma soovin, et veateadet (popup või mis iganes moel) võiks lisada, kui kasutaja ei määra oma keeles, kui ta üritas vabaneda sellele lehele. Nii kindel, et ta oleks selgelt näha, et ta peab kehtestama selle kohta, et jätkata.

vBET
10-12-09, 21:31
Sõnum on lisatud kohe all vormis punaste tähtedega - seda kontrollida. "Jõhker sundides" looma keel lisatakse.

Cybershaolin
11-12-09, 03:16
Ma tean punane kiri, kuid kasutajad võivad siiski vältida seda, kui nad ei seadnud oma keeles. Kui julm sundides on lisatud, see on hea ka. Täname lisamist.

Cybershaolin
11-12-09, 04:45
Kas oleks võimalik saada kiiresti kindlaks määrata tegeliku versiooni hästi või selle ühe on see liiga keeruline?

vBET
11-12-09, 05:16
See üks peab olema seadistatav, nii et siin on liiga palju muudatusi, et anda lihtsaid juhiseid.

Cybershaolin
11-12-09, 05:43
OK, ma näen. See pole probleem. Ütle mulle, kas te kavatsete release 3.3.0 enne jõule?

vBET
11-12-09, 23:31
No oleme planeerinud veel palju muudatusi 3.3.0 sealhulgas faili cache ja oma soove kasutajate seega ei saa olla valmis kuni jõuludeni. Tõenäoliselt me vabastamise 3.3.0 jaanuaris, kuid ei saa anda teile konkreetne päev.

Pärast 3.3.0 hakkame kallal 4.0.0, mis on integreeritud vBulletin 4:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 brings automatic translations