PDA

View Full Version: Lahendatud Viga vbet_getRedirectionLanguage ()



Hangman
04-10-10, 20:14
Tere kõigile, mul on selline viga tuhandeid ning error.log:


Call to undefined function vbet_getRedirectionLanguage() in /includes/vbenterprisetranslator_functions_hooks.php on line 952

952 Või ümbersuunamise Real 947, sõltuvalt sellest, millist meetodit kasutatakse.Foorum ja tõlgete töö ilmselt. Kuidas te seda parandada?Tänu & GrüßeHangman

kamilkurczak
05-10-10, 11:44
Palun proovige see kiirparandus:
1. Edit fail includes / vbenterprisetranslator_functions_hooks.php
2. Otsi:

function vbet_global_bootstrap_init_start2() {
3. Lisa alljärgnevalt:

require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_lang.php');

Palun vastake mulle pärast seda muuta.

Hangman
06-10-10, 10:48
Tere, fix tundub töötavat. Paljud Dank.Nun jääb viimase juhuslik viga sõnum:


PHP Fatal error: Class 'vB_Template_Runtime' not found in /includes/vbenterprisetranslator_functions.php on line 352

Tervitused, timukas

kamilkurczak
06-10-10, 11:38
saate kleebi siia URL saidi selle sõnumi?
Tänan

Hangman
06-10-10, 22:14
Jah, ma saan. : Heiteseire URL on mobiil-KKK (http://www.mobilfunk-faq.info) enne parandus pole lipud olid teine postitus kuvatakse minu arvates oli post ja keel polnud kirjakeele foorum. See selgitaks, kuvatakse tõrketeade, kuid kõik läheb hästi. Tõrketeade
Class 'vB_Template_Runtime' not found on aga veel juhuslik.Tervitused, timukas

kamilkurczak
07-10-10, 09:45
Sellesse klassi: vB_Template_Runtime automaatselt kasutada vB kui vB tekitada saidile.
Kui teil on selle teema - teie leht on arvatavasti tekitatud mod (ei vB) ja selle klassi vB_Template_Runtime (faili selles klassis) ei kasuta.

Nii, siis tuleb leida konfliktile. Selleks:
esiteks: proovige probleemi uuesti seda küsimust saidil (leida teema, saidi, foorum jne, kui sõnum küsimus on näidanud)
teiseks: proovida, et blokeerida kõik Modifikatsioonid (ükshaaval) ilma vBET ja püüa märgata, millal küsimus kaob.

Palun, kas te võite leida selle mod - kirjutage siia midagi.

kamilkurczak
14-10-10, 10:39
vastust. Ma arvan - lahendatud. Kui ei, siis palun kirjutage siia ja ma avada see teema uuesti.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vBET Translator 4.10.1