PDA

View Full Version: Lihtsalt kinnitades upgrade kord



Lee G
01-10-10, 15:30
Ma lihtsalt vajadust selgitada upgrade menetluse VBet

Im praegu töötab VB3.8.1 koos vbseo 3.5.2 ja vbet 2.3.10
Ma olen ümberehitamise vbet 336 (anda või võtta dot siin ja seal)

Vastavalt juhistele

Kill kirjutada eeskirjade htaccess
Uninstall 2.3.10

Uuenda vbseo faile muuta ones (mis foorumites veel funktsioon kuigi see juhtub)
Üles kõik vbet faile
Import toodet ja muuta vastavalt vajadusele

Kas me ikka vaja google api võti?

Mis tahes etapis eespool värskendus foorumid kaotab töö kuni muudatused on tehtud, või on see töö kogu aeg uuendamise protsess

Mis versiooni htacess kirjutada reeglid, me kasutame koos VBSEO?

Üks teine küsimus. Kui seadsin kasutaja up nagu oleks hispaania keelt default
Kas ma tohin RSS-vooge kohalikud ajalehed, pärast neid läbi, et kasutaja ja olema postitust ilmuvad mu default keele foorumites inglise

Vabandust, et valu üle, ma lihtsalt peab olema asjad selgeks minu meelest, pluss Im kannatusi mees gripp, mis Ära aidata ajutegevuse täielikult: D

vBET
02-10-10, 23:34
Esimese palun uninstall täiesti tasuta versioon (sealhulgas kõrvaldades. Htaccess reeglid). Siis installima makstud üks. Ja siis integreerida vBSEO. Nii vBSEO integratsioonimeetmete lõpus.

Google API võti kunagi olnud kohustuslik, kuid Google tänulik, kui sa seda kasutada. Nii et me nõu seda kasutada. Pange tähele, et kui sa eemaldaksid tasuta versiooni kõik teie konfiguratsioon on läinud. Nii saab copy-pase Google API võti mõned ajutisse faili.

Foorum peaks töötama kogu aeg. Muidugi tõlgitud lingid ei tööta vahepeal vahel eemaldaks vana versioon ja täielik install ja integreerida uuega. Ikka normaalne lehekülgedel saab trahvi:)

Eeskirjad tasulise versiooni leiad vBET pakendis. Ka kirjeldus parameetri üleminek SEO link leiad link nendele eeskirjadele (sa pead muutma, kui forum kasutab alamkataloog, nii et palun lihtsalt sööti juhiseid sisaldub olemas).

Praegu vBET toetab tõlget ainult väljaminevate RSS kanaleid. Meil on juba funktsioon taotluse toetada ka tõlke sissetulevad RSS kanalid ja nagu ma mäletan seda on vastu võetud (ikka ei heideta kavandatavat kuupäeva seda).

Hope gripp kaob kiiresti: D Küsi kui tahad. Kõik on hästi kirjeldatud ja me vastata küsimustele, kui need tulid. Siis võite kasutada meie tasuta online-abi, või isegi ainult et paigaldamise teenus (http://www.vbenterprisetranslator.com/installation-service.php) for $ 30 ja töölt lahkuma meile:)

Lee G
03-10-10, 14:09
Cheers for et Michael.
Kuidas ta lugenud oli teha VBSEO koodi muudatusteks on esimese või midagi oleks tööd, sealhulgas admincp
Siis uploading ja installeerimisega vbet
Nii et selle puhul paigaldada vbet, siis vbseo muutused enne teeme kõik sisselülitamist bittide

Täname abi eest ja paneb mind otse selle

vBET
03-10-10, 17:19
See oli vana korra - esimene vBSEO muutub siis vBET paigaldus. Leidsime viis seda muuta, sest liiga palju kliente ei lugenud paigaldusjuhised;) Tegelik üks on turvalisem:)

Lee G
06-10-10, 16:53
Uploaded kõik failid, mis on tehtud vbseo muutused jne
Kui ma võimaldada toote, saan teksti ei näidata foorumeid üldse
Admin cp, üritate salvestada muutused, sisestage toote seerianumber jne ja midagi salvestada.
Klikkides säästa ja olla tühi ekraan,

Mul on olnud keelata toode praegu

Lee G
06-10-10, 18:09
Avastasin, et olin keelata toote, salvestada muudatused. Määra keeled jne
Siis uuesti võimaldada toote kõike tööd
Kõik näib toimivat trahvi nüüd küll

vBET
06-10-10, 23:08
See oli, sest tõenäoliselt te kasutas Admin CP all tõlgitud link - palun, et vBET ei hooli tõlked Admin CP või Moderaator CP - see ei ole mõistlik, kuna admins, moderaatorid peavad teadma, originaal forum keeles niikuinii:) Nii et kui te püüan tõlkida need sul võib olla ootamatu käitumine.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1