PDA

View Full Version: Kasutajad postitad erinevates keeltes



Simon Lloyd
30-09-10, 20:03
Tere Palun öelge, kui kasutaja postitusi öelda hollandi pärast vaatamist foorum hollandi kui ma näen post kas see on inglise keeles?

Samuti kui palju andmebaasi kasutamine või andmebaasi tabelid on olemas?

Kas extra koormust server?

Kas SEO on ohutu?

Kas kõik tõlked automaatselt, st kõik hispaania alati näha seda Hispaania Kõik vene alati näha vene ********** jne?

Regards,
Simon

vBET
01-10-10, 09:33
Tere, vBET ei tunne sõnum keel (seadistatav). Nii et kui kasutaja kirjutab hie sõnum tahes toetatud keel, siis vBET tunneb oma keeles (Google) ja seejärel automaatselt läbipaistmatu see asjakohane BBKoode.

vBET loob uusi cache tabeleid, kuid ei teinud muutusi native vBulletin tabelid.

Muidugi on ette nähtud täiendav koormus - see ei ole tõlgitud võluväel;) Ikka extra koormust saab ainult tõlkelehekülge - tavalised leheküljed vBET ainult reklaame lippe.

See on SEO ohutu. vBET toetab URL tõlked. Nii et kui teil vB3 ja vBSEO või VB4 (koos vBSEO või kasutades VB4 sõbralikud URL-id), siis URLid tõlgitakse:)

Kogu tõlkimine on automaatne:)

Simon Lloyd
01-10-10, 14:08
Test: Minu nimi on Simon, ma ei ole loll:)

Simon Lloyd
01-10-10, 14:14
Ma arvan, et siis im paludes see võimalik töötada ilma lipud üla-või keelevaliku rippmenüüst?
Ma tahan külastajaid oma lehele automaatselt vaadake saidi nende keeles (eeldades, nende brauseritega on seatud oma riigi standard) ei ole vaja klõpsata nuppu või midagi, sest ma ei taha olla lippe või rippmenüüst vaid järgselt on kasulik, Mul on ka kohandatud koodi bb thats sõeluda läbi eraldi php fail regex kas see on probleem?

Simon Lloyd
01-10-10, 14:15
Katse 2: Minu nimi on Simon, ma ei ole loll! Muuda dual keele testMulle meeldis see test:)

Simon Lloyd
02-10-10, 09:09
Kuigi mulle meeldib mod (hästi testid ive teha) ma kardan toetust reaktsiooniaeg on väga halb, panin eile, kell 02:14 (GMT) ja ikka ei reageeri, 19 tundi hiljem!

See ei anna mulle enesekindlust osta.

Simon Lloyd
02-10-10, 20:09
Tule guys 30hrs nüüd, sest vastus, kas sa tahad müüa seda kraami või mitte?

Simon Lloyd
02-10-10, 22:40
Ma arvan, et siis im paludes see võimalik töötada ilma lipud üla-või keelevaliku rippmenüüst?
Ma tahan külastajaid oma lehele automaatselt vaadake saidi nende keeles (eeldades, nende brauseritega on seatud oma riigi standard) ei ole vaja klõpsata nuppu või midagi, sest ma ei taha olla lippe või rippmenüüst vaid järgselt on kasulik, Mul on ka kohandatud koodi bb thats sõeluda läbi eraldi php fail regex kas see on probleem? Viimane kord küsida, siis ma ei viitsinud osta, kuid install lihtne google arendajad jQuery versioon lihtsalt lehekülgi tõlkida!

Palun vastake minu querie ning järgmistele kui võimalik:

Olen vbseo ja vbseo saidi kaart on midagi ekstra pean tegema pärast ostu see mod (arvestades, et ma kunagi saanud vastust siit) veendumaks, et kõik toimib?

vBET
02-10-10, 22:43
Hello. Pange tähele, et meie teenus ei ole 24 / 7. Tööpäevades me iga päev. Nädalavahetustel tavaliselt liiga, ikka saab mitte nii tihti. Ka meil on kliente kogu maailmas, nii et mõnikord reaktsiooniaeg on mõjutanud aja erinevus (tavaliselt oleme öösel magada;)).

Vabandame nii hilja vastust. Pange tähele, et Kamil (meie töötajad poiss) just tulin tagasi puhkust, nii et alates: teisipäev läheme tagasi paremini reageerida aega:)

Ka käesoleval juhul - ma lihtsalt igatsen oma küsimusele, sest see oli söötis poolt test sõnum. Kui ma siia tulin ma nägin ainult katse ja ei lasknud tähelepanu sõnum enne, kui see (nii oli saata minut pärast minutis). Vabandust - see oli minu viga. Isegi praegu ma olin segaduses, mis see on ja oli tagasi tulla alguses see vestlus välja selgitada, miks te kirjutate mõningate 30 tundi, kui olin eile siin ja seal oli midagi mulle adresseeritud. Nüüd ma tean, et seal oli midagi, mida ma märkasin - ma igatsen oma sõnum eksitav hoidmine test sõnum. Üks kord veel palun minu vabandused.

Vastates küsimusele saab täiesti välja lülitada lipud ning seadke suvand suunata kasutajad automaatselt nende keeled, lähtudes nende brauseri seaded (vBET kasutab päised saatma brauser seda). Ikka see ei ole soovitatav:
1. Vaikimisi Google ei näe sinu lisalehti. See, kui lisate neid arvesse sitemap. Kui sa ei tee seda, siis need leheküljed ei ole indekseeritud, nii et sa ei saada täiendavat liiklust uusi kohti - inimesed lihtsalt ei teada, et
2. Kasutajad võivad tulla mitte nende arvutid. St kui keegi on pärit Poolast, kuid läheb oma foorum mõnest internetikohvikus Inglismaal, siis brauser näitab vBET et keel peab olema inglise keeles. Keelates lipud sa ei anna kasutajale võimalus muuta keelt.

Custom BBKoode ei tohiks olla probleem, kui need on tõesti BBKoode. Meil oli juba küsimus üks mod, mis kasutas oma "BBKoode", kuid küsimus oli, sest nad tõesti ei kasutanud bbcode - just teksti, mis nad sõeluda ise. Pange tähele, et BBCode on mitte ainult teksti [] parsitavaks regulaaravaldis. BBCode on spetsiaalne märk, mis on registreeritud vBulletin mootor ja see on parsitavaks vBulletin mootori (pead plugin vastavate konksude). Kui sa ei kasuta seda niimoodi, siis sa tõesti ei pea bbcode, just spetsiaalset märgistust tunnustanud oma koodi. Sellisel juhul saab olla küsimus. Kuna sellisel juhul ei ole bbcode, nii et see ei parsitavaks vBulletin ja kui lang bbcode parsib, ta saab teksti tõlkida oma erimärgid, mis pole BBKoode isegi kui on sees [] (sest vBulletin ei pannud t tunnista seda nii lihtsalt jätta) - nii et see tekst saata tõlkida, ja Google võib murda oma erimärgid (so asetades ruumi enne sulgemist]).

vBET
02-10-10, 22:46
Viimane kord küsida siis ma ei viitsinud osta, kuid install lihtne google arendajad jQuery versioon lihtsalt lehekülgi tõlkida!

Palun vastake minu querie ning järgmistele kui võimalik:

Olen vbseo ja vbseo saidi kaart on midagi ekstra pean tegema pärast ostu see mod (arvestades, et ma kunagi saanud vastust siit) veendumaks, et kõik toimib?

Ma lihtsalt vastates teie küsimusele, kui sa kirjutasid selle ühe:)

Umbes vBSEO - jah sul on integreeruda. See on hästi kirjeldatud readme faili. See integratsioon on vajalik, et oleks võimalik tõlkida URLid:)
Saad ka integreerida Sitemap Generator, on URLid tõlkelehekülge lisatud sitemap. See ei ole vajalik (kui sul on lipud, Google leiad neid lehekülgi niikuinii, ikka see võib võtta rohkem aega, sel juhul).

Simon Lloyd
02-10-10, 22:55
Täname vastamise ja selgitab, kas sa levitava uuendatud versiooni kohe, mis hoolitseb vbseo & sitemap automaatselt?

Kui ma pean näitama lipud, et saada google indekseerimine võib ikka on automaatne keel muutub?

Minu custom bbcode mul on olnud lisada php faile alla koodi BBCode minu versiooni koos extra faili koodi tagasi vaadata see säilinud <pre> silte ... jne Siin on näide thread Change VBA kood trükkimine valitud leheküljele Kas teie arvates oleks probleeme, kasutades vbet sivustoni?

vBET
02-10-10, 23:20
Me ei vabasta vBET versioon, mis koogid hoolid vBSEO ja sitemap integratsiooni automaatselt. See ei ole võimalik, sest need Modifikatsioonid ei lubab, et (ei ole mingit konksu). Seetõttu on integratsiooni jaoks vajalik, lihtsa koodi muudatused - seda on kirjeldatud väga hästi readme faili find-asendama tasandil - nii on enought teada, kuidas kasutada tekstiredaktorit bo teinud.

Sa ei peavad lipud google kui te integreerida sitemap generaator. Ikka me nõu on lipud kaasa (juba kirjeldatud, miks). Valikud lipud juhtimise ja ümber suunata on eraldunud. Nii et sul võib olla see mingil sonfiguration mida soovite. See menas et sul võib olla lipud ja automaatne ümbersuunamine põhineb broswer keele seadeid:)

Kui sinu eriline märk (nagu ma kirjutasin, et vastavalt vBulletin arhitektuur BBKoode on registreeritud erilised vBulletin konks, või ka Admin CP - ja ma olen ikka veel kindel, see toimub sel viisil) kasutatakse ainult sees CODE bbocde siis ma näen Pole probleemi - sisu CODE, PHP ja HTML bbodes pole tõlgitud:) vBET teeb seda eesmärki - ei ole mõtet tõlkida koodi ja see oleks ainult murda nende sisu BBKoode.

Simon Lloyd
02-10-10, 23:27
Ok Üks viimane küsimus, kui ma osta ja see murrab mu custom bbcode (mis on üks funktsioone minu site) saan eemaldada ja raha tagasi saada raames saab öelda 10 päeva?

Just nüüd on mul Google Translate (mis on tuum oma mod), mis tõlgib kõik (va facebook), sealhulgas BBCode koodi, kui teie mod töötab ettenähtud viisil tõlkimise bbcode ma oleksin õnnelik, et seda säilitada.

vBET
02-10-10, 23:43
Kui selgub, et vBET tõlgib sisu koodi BBCode oma foorum see loetakse bug ja me teeme seda parandada. Me ei anna tagasi, sest viga, me lihtsalt seda parandada:)

Nii et kui see on sinu kirjeldada ja oma erilise kaubamärki kasutatakse ainult sees koodi BBCode, siis saate lõõgastuda ja olla rahulik about it. Võite kirjutada mõned test kirju meie foorum, et sa näed, et sisu koodi BBCode ei tõlkinud vBET (ja teksti ümber see on). Vaata siin:

This is inside code bbcode and will not be translated if you click any flag. Because of that no text inside of brackets will be changed

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vB Enterprise Translator 4.10.1