PDA

View Full Version: Asendada ühe lipu?



45Wheelgun
26-09-10, 00:06
Ma lihtsalt uuendatakse uusim versioon. Eelmises versioonis, ma lihtsalt asendada en.gif koos Ameerika lipp. Uusima versiooni, kuigi ma olen asendatakse en.gif, see ikka näitab Briti lipp.

Kas on võimalik et ma saan Ameerika lipu ette näidata inglise keeles?

vBET
27-09-10, 07:20
Pange tähele, et viimase vBET versioon kasutab 1 pilt kõik lipud (jõudluse huvides). Nii et teil on muuta käesoleva 1 pilt (/ images / vbet / flags / allflags.gif). Me kasutame siin sprite css. Saate muuta faili käsitsi, või lihtsalt luua, kasutades mõned online CSS sprite generaator (me kasutame fail vbet.css määramise pilte stiile). Sellepärast me ka inclue ühe lipud pilte - nii siis oleks võimalik teha tekitavad allflags.gif uuesti mõningate muudatustega:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET Translator 4.10.1