PDA

View Full Version: multi lang forum



yak983
23-09-10, 14:21
Tere mul on 1 forum kirjutada rohkem keeles

forum lang 1
sub forum lang 1
sub forum lang 1
sub forum lang 1

forum lang 2
sub forum lang 2
sub forum lang 2
sub forum lang 2


Olen proovida Vbet vaba ja mul on valida 1 foorum keel ja see tekitada probleeme, et teises keeles arutelu .. aastal Pro versioon Oskan foorum keele foorum ja sub alafoorumisse?

vBET
24-09-10, 15:20
No Kahjuks hetkel vBET eeldab, et foorumis on 1 põhikeel. Te võite teha mõned muudatused, mis võimaldab teil hallata oma foorum vBET pro versioon (tasuline üks), ikka vaikimisi see ei tööta õigesti.

Mida saab teha, võttes pro versioon on määrata üks oma foorum keeltes põhikeel. Ja 2. üks lihtsalt muuta kõiki juba olemasolevaid sõnumeid muud keelt ja läbipaistmatud need, lang ja langtitle BBKoode. Nii teie foorum on tõesti ainult üks põhiline keel ja kõik sõnumid 2nd language tehakse märge, et voolik on eri keeles. Nii vBET tõlgib kõike õigesti siis.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual forum supported by vBET Translator 4.10.1