Σημαντικό: Αυτή η σελίδα χρησιμοποιεί cookies (cookies). Χρησιμοποιώντας αυτή την ιστοσελίδα χωρίς να απενεργοποιήσετε τα cookies στον browser, που σημαίνει ότι συμφωνείτε για τη χρήση του.
Αγοράστε τώρα! Χαρακτηριστικά Λήψεις Ελέγξτε vBET για vBulletin 5

Κερδίστε μαζί μας!

Αν θα θέλατε να ξεκινήσετε κερδίζουν χρήματα με το vBET σύνδεσμος για Γίνετε μέλος.
Αποτελέσματα 1 να 3 του 3

Θέμα: Feedjit

VGF
    VGF is offline
    Μέλος

Default Feedjit

Προσπαθώ να πάρει Feedjit να εργάζονται κατά μήκος της δεξιάς στήλης του φόρουμ μου ... μόνο με την απλή αντιγραφή και επικόλληση του κώδικα JavaScript που είναι outputted κατά τη δημιουργία ενός Feedjit (feedjit.com)

Αυτό θα εμφανίσει τα στατιστικά σωστά για 1 δευτερόλεπτο ... αλλά στη συνέχεια ανακατευθύνει στην προσωπική μου ιστοσελίδα. (Σαν να ήταν λάθος που ανέκυψαν) Ίσως vBet προσπαθεί να μετατρέψει τον κώδικα και να βίδες επάνω στην οθόνη, ενδεχομένως;

Michał Podbielski (vBET Προσωπικό) vBET's Avatar
    Ενδείξεις Blog
    1

vBET δεν μεταφράζεται JavaScripts. Μπορείτε να ελέγξετε απλά δεν vBET έχει τίποτα να κάνει με αυτήν τη συμπεριφορά: απλώς να απενεργοποιήσετε vBET για μια στιγμή και ελέγξτε μήπως συμβαίνει ακόμα. Αν ναι τότε δεν έχει τίποτα κοινό με vBET.

VGF
    VGF is offline
    Μέλος

Ευχαριστώ, μερικές φορές δεν νομίζω.

I άτομα με ειδικές ανάγκες όλων των plugins και αυτό ακόμα δεν λειτουργεί. Έτσι ... πρέπει να είναι πρόβλημα με vBulletin.

Ετικέτες για Θέματος

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Εσείς μπορεί να μην υστέρων νέα νήματα
  • Εσείς μπορεί να μην απαντήσεις μετά
  • Εσείς μπορεί να μην συνημμένα μήνυμα
  • Εσείς μπορεί να μην επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33