Σημαντικό: Αυτή η σελίδα χρησιμοποιεί cookies (cookies). Χρησιμοποιώντας αυτή την ιστοσελίδα χωρίς να απενεργοποιήσετε τα cookies στον browser, που σημαίνει ότι συμφωνείτε για τη χρήση του.
Αγοράστε τώρα! Χαρακτηριστικά Λήψεις Ελέγξτε vBET για vBulletin 5

Κερδίστε μαζί μας!

Αν θα θέλατε να ξεκινήσετε κερδίζουν χρήματα με το vBET σύνδεσμος για Γίνετε μέλος.
Αποτελέσματα 1 να 4 του 4

Θέμα: Προβλήματα PhotoPost

Νέο μέλος

Default Προβλήματα PhotoPost

Έχω πρόβλημα με την εγκατάσταση VBet να συνεργαστεί με PhotoPost. Έχω δοκιμάσει παρακάτω οδηγίες σε άλλες θέσεις χωρίς αποτέλεσμα.

Έχω τις πιο πρόσφατες λήψεις της vBulletin και Φωτογραφίας μετά vBulletin είναι εγκατεστημένο σε

/ Home / .... / public_html

PhotoPost είναι εγκατεστημένο στο / home / .... / public_html / photopost

Αυτό είναι επίσης ένα photopost.xxxx.yyy

Έχω αντιγράψει το στυλ από vBulletin να PhotoPost και την
    μεταφράσεις σημαίες εμφανίζονται εκεί. Αλλά όταν κάνω κλικ σε μια σημαία, άλματα πίσω στο κύριο φόρουμ με το μεταφρασμένο κύριο φόρουμ. Όταν πηγαίνω πίσω στο photopost φόρουμ δεν είναι μετάφραση. Αυτό είναι επίσης ένα πρόβλημα, εάν κάνω κλικ σε οποιοδήποτε Subforums της PhotoPost.

Μπορεί κάποιος να βοηθήσει;

vBulletin Επιχειρήσεις Μεταφραστής (vBET) Προσωπικό

Παρακαλώ επικολήστε εδώ μια διεύθυνση URL για την ενσωμάτωση οδηγιών που κάνετε.

Νέο μέλος

Default Προβλήματα Photopost

ValuationEngineer.com / classifieds ValuationEngineer.com / αναθεώρηση και ValuationEngineer.com / photopost

vBulletin Επιχειρήσεις Μεταφραστής (vBET) Προσωπικό

Γεια σας, Παρακαλώ μπορείτε να επιβεβαιώσετε ότι αυτό το θέμα είναι ακόμα στο φόρουμ σας (χρειάζεστε τη βοήθειά μας ακόμα;)

Ετικέτες για Θέματος

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Εσείς μπορεί να μην υστέρων νέα νήματα
  • Εσείς μπορεί να μην απαντήσεις μετά
  • Εσείς μπορεί να μην συνημμένα μήνυμα
  • Εσείς μπορεί να μην επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31