Σημαντικό: Αυτή η σελίδα χρησιμοποιεί cookies (cookies). Χρησιμοποιώντας αυτή την ιστοσελίδα χωρίς να απενεργοποιήσετε τα cookies στον browser, που σημαίνει ότι συμφωνείτε για τη χρήση του.
Αγοράστε τώρα! Χαρακτηριστικά Λήψεις Ελέγξτε vBET για vBulletin 5

Κερδίστε μαζί μας!

Αν θα θέλατε να ξεκινήσετε κερδίζουν χρήματα με το vBET σύνδεσμος για Γίνετε μέλος.
Αποτελέσματα 1 να 2 του 2

Θέμα: photopost pro ερώτηση

Νέο μέλος

Default photopost pro ερώτηση

Γεια σου, όταν αντικατασταθεί η λέξη «επιπλέον κατάλογο» των λέξεων στο αρχείο ξαναγράψει. Είναι ολόκληρο τον κατάλογο; Ή απλά το ->> / Gallery /? Παίρνω εσωτερική σφάλματα διακομιστή όταν προσπαθείτε να επισκεφθείτε photopost pro σελίδα μου.

Σας ευχαριστούμε, φοβερό προϊόν!

I επεξεργαστεί, στο vBET >> Κύριος>> κρατήσει directory>>> / Gallery /

Στο κύριο. Htaccess μου πρόσθεσε κανόνα, όταν άλλαξα »επιπλέον κατάλογο» τις λέξεις για να Gallery

Έβαλα vbenterprisetranslator_front_controller.php αλλαγή »SET_HERE_FULL_FORUM_DIRECTORY_PATH» στο φάκελο Gallery μου. Άλλαξε διαδρομή, χρησιμοποιώντας το πραγματικό εργαλείο κατάλογο για να βρει το δρόμο μου. προστεθούν οι κανόνες επανεγγραφής. Hehehehe και ακόμα να πάρετε εσωτερική σελίδα σφάλματος διακομιστή. Έχω μπερδευτεί.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη El Caballo? 22-09-10 στο 16:34.

Michał Podbielski (vBET Προσωπικό) vBET's Avatar
    Ενδείξεις Blog
    1

Ναι - ενσωμάτωση των photopost μπορεί να είναι ένας πόνος. Γνωρίζουμε ότι, όμως δεν μπορούμε να κάνουμε πιο εύκολη. Είναι επειδή photopost δεν υποστηρίζουν κανονικά vBulletin των σελίδων γενιάς (άγκιστρο global_complete δεν υποστηρίζεται).

Παρακαλούμε να μας δώσει ολόκληρο το περιεχόμενό της. Htaccess αρχείων σας από τον κεντρικό κατάλογο και από τον κατάλογο photpost. Θα το ελέγξουμε.

Ετικέτες για Θέματος

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Εσείς μπορεί να μην υστέρων νέα νήματα
  • Εσείς μπορεί να μην απαντήσεις μετά
  • Εσείς μπορεί να μην συνημμένα μήνυμα
  • Εσείς μπορεί να μην επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33