Σημαντικό: Αυτή η σελίδα χρησιμοποιεί cookies (cookies). Χρησιμοποιώντας αυτή την ιστοσελίδα χωρίς να απενεργοποιήσετε τα cookies στον browser, που σημαίνει ότι συμφωνείτε για τη χρήση του.
Αγοράστε τώρα! Χαρακτηριστικά Λήψεις

Κερδίστε μαζί μας!

Αν θα θέλατε να ξεκινήσετε κερδίζουν χρήματα με το vBET σύνδεσμος για Γίνετε μέλος.
Αποτελέσματα 1 να 9 του 9

Θέμα: vBET-Αποτελέσματα για CoinForums.com εγκαταστήσετε

  1. #1

    Default vBET-Αποτελέσματα για CoinForums.com εγκαταστήσετε

    Τρέχω Coin Forum - Coin συλλογή πληροφοριών σχετικά με τα κέρματα, νόμισμα, καθώς και ταχυδρομικές επιταγές. - Ένα νέο φόρουμ αφιερωμένο στην νομίσματα, νόμισμα και άλλα αντικείμενα. Είμαστε μόλις ξεκίνησε δύο μήνες πριν.

    Μετά την εγκατάσταση του vBET την περασμένη εβδομάδα έχουμε ήδη αρχίσει να λαμβάνουν πολλά χτυπήματα, ειδικά για τις γκαλερί μας, από άλλες χώρες εκτός των ΗΠΑ στη μητρική τους γλώσσα.

    Τα αποτελέσματα έχουν ήδη μεγάλη, και η Google δεν έχει ακόμη δείκτη όλων των σελίδων μας.

    τοποθεσία:Coin Forum - Coin συλλογή πληροφοριών σχετικά με τα κέρματα, νόμισμα, καθώς και ταχυδρομικές επιταγές. επιστρέφει 5840 ως 25 Απριλίου 2010 στο Google. Τα αποτελέσματα τις τελευταίες εβδομάδες ήταν γύρω από ~ 350.

    Μεγάλη προϊόν, θα σας κρατάμε ενήμερους.

  2. #2

    Default

    Site είναι τώρα δείχνει: Αποτελέσματα 1 - 10 από 16.200 από coinforums.com περίπου. (0,21 δευτερόλεπτα) στο Google.

    Αύξηση της κίνησης ήταν σχεδόν 3 φορές τώρα και εξακολουθούν να λαμβάνουν μια αύξηση. Ο ιστότοπός μας είναι νέα και πρόκειται για ένα φόρουμ + μια συλλογή νομισμάτων και συναλλάγματος. Έχουμε τώρα παίρνει τα χτυπήματα από 85 διαφορετικές χώρες, σε σύγκριση με περίπου 20 πριν από την εγκατάσταση.

    Τα αποτελέσματα είναι πολύ ευνοϊκές.

  3. #3

    Default

    Quote Αρχικό μήνυμα από JinLeeHui View Post
    Γεια σου,
    Λυπούμαστε, αλλά Im νέα στα φόρουμ. Η δουλειά μου είναι να συμπληρώσει την έρευνα για τη βιολογική κινέζικο τσάι πράσινο.
    Εάν έχετε ένα λεπτό, τότε θα σας παρακαλούσα να μου μήνυμα το οποίο είναι το αγαπημένο εμπορικό σήμα σας από το πράσινο τσάι;
    Ευχαριστώ εκ των προτέρων,
    Με φιλικούς Jin
    lol ... τι douche. Τώρα είμαι πρόκειται να πρέπει να ανησυχήσετε για τις διεθνείς spammers καθώς υποθέτω ..

    Quote Αρχικό μήνυμα από Jesh View Post
    Site είναι τώρα δείχνει: Αποτελέσματα 1 - 10 από 16.200 από coinforums.com περίπου. (0,21 δευτερόλεπτα) στο Google.

    Αύξηση της κίνησης ήταν σχεδόν 3 φορές τώρα και εξακολουθούν να λαμβάνουν μια αύξηση. Ο ιστότοπός μας είναι νέα και πρόκειται για ένα φόρουμ + μια συλλογή νομισμάτων και συναλλάγματος. Έχουμε τώρα παίρνει τα χτυπήματα από 85 διαφορετικές χώρες, σε σύγκριση με περίπου 20 πριν από την εγκατάσταση.

    Τα αποτελέσματα είναι πολύ ευνοϊκές.
    Jesh, αυτό είναι φοβερό. Είμαι gettin περισσότερο στον πειρασμό να το δοκιμάσετε αυτό.

    BTW, αν δεν έχει αναφερθεί πριν από ... Michal, είσαι μεγαλοφυΐα για την επινόηση αυτή. Και είμαι έκπληκτος κανείς δεν έχει ya εξαγόρασε ακόμη.

    Θα μπορούσα να δείτε μόνο αυτό είναι ακόμη πιο δημοφιλή τα επόμενα χρόνια.

    Έψαχνα για το καθαρό η άλλη ημέρα, και το βρήκε πολύ δύσκολο να βρείτε λογισμικό μετάφρασης για τους απλούς ιστοσελίδες. (Χωρίς vBulletin) Ή κάτι που είναι αξιόπιστη και δημοφιλής. Το μόνο που μπορούσα να βρω είναι μερικά σκιερό εταιρείες εδώ και εκεί. Ίσως μια επιχειρηματική ευκαιρία για κάποιον άλλο να εκμεταλλευτούν. Θα ήθελα πραγματικά να μετατρέψετε σε σχέση με άλλες περιοχές μου κάποια στιγμή στο μέλλον. (Μη vBulletin σχετίζονται)

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET Προσωπικό) vBET's Avatar
    Εγγραφή
    Οκτώβρης 2009
    Μηνύματα
    3,037

    Default

    Είμαστε ήδη στα σχέδια δημιουργίας της γενικής μεταφραστή η οποία θα μεταφραστεί σε κάθε χώρο Θα χρησιμοποιήσουμε εκεί καλά δοκιμασμένες και ιδιαίτερα τη βελτιστοποίηση μηχανών από vBET, γι αυτό θα κάνουμε να μας πελάτες ποιότητας και επιδόσεων του λογισμικού, καλλιεργούνται στο νέο προϊόν. Πρώτα θέλουμε να υποστηρίξουμε τη μνήμη cache αρχείων και μηχανές έτοιμο cache σε vBET - οπότε θα είναι επίσης υποστηρίζεται γενικά Μεταφραστής. Υπάρχει κανένα πρόγραμμα για αυτό ακόμη.

  5. #5

    Default

    Ο δικτυακός τόπος πρέπει να έχει δείκτη από πολλές άλλες μηχανές αναζήτησης αυτή την εβδομάδα. Είμαστε μέχρι 199,10% αυτή την εβδομάδα σχετικά με τις επισκέψεις.

  6. #6

    Default Υπέροχες

    Text automatically translated from: Arabic to: Greek
    Translated text
    Αυτό είναι πραγματικά ένα υπέροχο

    Σας ευχαριστώ
    Original text
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη vBET? 11-05-10 στο 19:58.

  7. #7

    Default

    i σχέδιο για να πάρει 100.000 uniq επισκέπτες / ημέρα
    ίσως θα μπορούσε μέσα σε 1 χρόνος

  8. #8

    Default

    Να πάρει πολλές επιτυχίες, κυρίως από άλλες χώρες.

    Μέσος όρος Hits πήρε μια μικρή βουτιά, αλλά νομίζω ότι αυτό έχει να κάνει με άλλα πράγματα που συμβαίνουν. Προσπαθώ να καταλάβω αν είναι από αντίγραφο meta tags ή όχι.

  9. #9
    Απαγορευμένες
    Εγγραφή
    Σεπτεμβρίου 2013
    Μηνύματα
    1

    Default

    Έχουμε ήδη πάρει χτυπήματα από 85 διαφορετικές χώρες, σε σύγκριση με περίπου 20 πριν από την εγκατάσταση.

Ετικέτες για Θέματος

Δικαιώματα Δημοσίευσης

  • Εσείς μπορεί να μην υστέρων νέα νήματα
  • Εσείς μπορεί να μην απαντήσεις μετά
  • Εσείς μπορεί να μην συνημμένα μήνυμα
  • Εσείς μπορεί να μην επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • BB code είναι Επί
  • Smilies Οι Επί
  • [IMG] κωδικός Επί
  • [VIDEO] κωδικός Επί
  • Ο κώδικας HTML είναι Off