Σημαντικό: Αυτή η σελίδα χρησιμοποιεί cookies (cookies). Χρησιμοποιώντας αυτή την ιστοσελίδα χωρίς να απενεργοποιήσετε τα cookies στον browser, που σημαίνει ότι συμφωνείτε για τη χρήση του.
Αγοράστε τώρα! Χαρακτηριστικά Λήψεις

Κερδίστε μαζί μας!

Αν θα θέλατε να ξεκινήσετε κερδίζουν χρήματα με το vBET σύνδεσμος για Γίνετε μέλος.
Αποτελέσματα 1 να 8 του 8

Θέμα: PHP Προειδοποίηση: preg_replace_callback(): Απαιτεί όρισμα 2, 'vbet_createURLForAddressNoReplacehref', includes/vbenterprisetranslator_functions.php on line 222

  1. #1

    Default PHP Προειδοποίηση: preg_replace_callback(): Απαιτεί όρισμα 2, 'vbet_createURLForAddressNoReplacehref', includes/vbenterprisetranslator_functions.php on line 222

    Code:
    PHP Warning: preg_replace_callback(): Requires argument 2, 'vbet_createURLForAddressNoReplaceHref', to be a valid callback in ..../includes/vbenterprisetranslator_functions.php on line 222

    δεύτερο σφάλμα:


    όταν μπορείτε να μεταφράσετε σε οποιαδήποτε γλώσσα τους χρήστες online να εξαφανιστούν:

    https://gyazo.com/fc645acdda225e65bc648469b29b1f96


    Νομίζω ότι είναι το μόνο δύο σφάλματα που παραμένουν σταθερά για ένα προϊόν σε μια ζωντανή χρήστη του σκάφους.

    είμαι χρησιμοποιώντας τη νέα έκδοση.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Matt? 25-07-18 στο 10:19.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Προσωπικό) vBET's Avatar
    Εγγραφή
    Οκτώβρης 2009
    Μηνύματα
    3,037

    Default

    Ευχαριστώ, ξέχασα να προσθέσω ένα πράγμα. Αυτό θα διορθωθεί σε nect απελευθέρωση.

    Για γρήγορη λύση παρακαλώ:
    1. Άνοιγμα αρχείου includes\vventerprisetranslator_functions.php
    2. Αναζήτηση:
      Code:
      function vbet_createURLForAddressNoReplace($language, $address) {
    3. Επικόλληση ΠΡΙΝ:
      Code:
      function vbet_createURLForAddressNoReplaceHref($what) {
      	return 'href="'.vbet_createURLForAddressNoReplace($_REQUEST['language'], $what[1]).'"';
      }


    Παρακαλούμε ενημερώστε μας έχει καθορίσει το θέμα σας.

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET Προσωπικό) vBET's Avatar
    Εγγραφή
    Οκτώβρης 2009
    Μηνύματα
    3,037

    Default

    Καμία απάντηση - υποθέτουμε, ότι το θέμα έχει φύγει.

  4. #4

    Default

    Συγνώμη, ήμουν σε ένα ταξίδι για 10 ημέρες.

    Έχω κάνει αίτηση σας, να επεξεργαστείτε και να είναι δεν αλλάζει τίποτα.

    ακόμα έχουν το ίδιο σφάλμα: PHP Προειδοποίηση: preg_replace_callback(): Απαιτεί όρισμα 2, 'vbet_createURLForAddressNoReplacehref", για να είναι μια έγκυρη επιστροφή κλήσης ..../includes/vbenterprisetranslator_functions.php on line 222


    επίσης, το όνομα χρήστη σε απευθείας σύνδεση εξακολουθεί να είναι κρυφό όταν μεταφράσει.

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET Προσωπικό) vBET's Avatar
    Εγγραφή
    Οκτώβρης 2009
    Μηνύματα
    3,037

    Default

    Κινούμαστε server μας τώρα, λοιπόν, πρώτα πρέπει να τελειώσει και τότε θα χειριστεί το θέμα. Θα επικοινωνήσουμε μαζί σας σύντομα.
    Εν τω μεταξύ, μπορείτε να δοκιμάσετε να εγκαταστήσετε την πιο πρόσφατη έκδοση - δεν είναι η ίδια αλλαγή, αλλά ίσως κάτι λάθος.

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET Προσωπικό) vBET's Avatar
    Εγγραφή
    Οκτώβρης 2009
    Μηνύματα
    3,037

    Default

    Για να καταστεί ευκολότερη για σας, εμείς θα το λύσουμε το θέμα από την πλευρά σας. Παρακαλώ PM μου στοιχεία πρόσβασης στο FTP σας και το Admin CP (για λόγους ασφαλείας προτείνουμε να μας στείλετε προσωρινή κωδικούς πρόσβασης ή λογαριασμών).

  7. #7

    Default

    Quote Αρχικό μήνυμα από vBET View Post
    Για να καταστεί ευκολότερη για σας, εμείς θα το λύσουμε το θέμα από την πλευρά σας. Παρακαλώ PM μου στοιχεία πρόσβασης στο FTP σας και το Admin CP (για λόγους ασφαλείας προτείνουμε να μας στείλετε προσωρινή κωδικούς πρόσβασης ή λογαριασμών).
    Το έχω κάνει αυτό τώρα, κύριε! Σας ευχαριστώ!

    Είναι δύο σφάλματα.

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET Προσωπικό) vBET's Avatar
    Εγγραφή
    Οκτώβρης 2009
    Μηνύματα
    3,037

    Default

    Όπως το βλέπω δεν αγρανάπαυση ακριβώς η γρήγορη επιδιόρθωση οδηγίες και επικολλήστε τον κώδικα nit, ΠΡΙΝ αλλά και ΜΕΤΆ τον κωδικό στο σημείο 3. Γι ' αυτό δεν δουλέψει για σας. Το έφτιαξα για σας, με την αποστολή μέσω FTP το αρχείο από την προηγούμενη έκδοση. Δεν λειτουργεί όπως το βλέπω.

Ετικέτες για Θέματος

Δικαιώματα Δημοσίευσης

  • Εσείς μπορεί να μην υστέρων νέα νήματα
  • Εσείς μπορεί να μην απαντήσεις μετά
  • Εσείς μπορεί να μην συνημμένα μήνυμα
  • Εσείς μπορεί να μην επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • BB code είναι Επί
  • Smilies Οι Επί
  • [IMG] κωδικός Επί
  • [VIDEO] κωδικός Επί
  • Ο κώδικας HTML είναι Off