Σημαντικό: Αυτή η σελίδα χρησιμοποιεί cookies (cookies). Χρησιμοποιώντας αυτή την ιστοσελίδα χωρίς να απενεργοποιήσετε τα cookies στον browser, που σημαίνει ότι συμφωνείτε για τη χρήση του.
Αγοράστε τώρα! Χαρακτηριστικά Λήψεις

Κερδίστε μαζί μας!

Αν θα θέλατε να ξεκινήσετε κερδίζουν χρήματα με το vBET σύνδεσμος για Γίνετε μέλος.
Αποτελέσματα 1 να 5 του 5

Θέμα: Πίνακας δεν υπάρχει σφάλμα.

  1. #1

    Default Πίνακας δεν υπάρχει σφάλμα.

    Μου να διατηρήσετε που λαμβάνει μηνύματα σφάλματος με το παρακάτω μήνυμα.
    Μπορεί να σας παρακαλώ βοήθησέ με να λύσω αυτό;
    Συμφωνώ με την τελευταία έκδοση του vbet. 4.4.6.


    Σφάλμα βάσης δεδομένων σε vBulletin 4.1.3:

    Άκυρα SQL:
    ΕΠΙΛΈΞΤΕ cache.originaltext ως originaltext, cache.translated ως μετάφραση από vbenterprisetranslator_cache_medium_az βοήθεια, μνήμη cache vbenterprisetranslator_cache_medium_az όπου help.originaltext='xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.» ΚΑΙ cache.serie=help.serie,

    MySQL σφάλμα: Δεν υπάρχει πίνακας «xxxxx_xxxxx.vbenterprisetranslator_cache_medium_az»
    Αριθμός σφάλματος: 1146
    Ημερομηνία αίτησης: Σάββατο, Απρίλιος 28 2012 @ 10: 22: 55 πμ
    Σφάλμα ημερομηνία: Σάββατο, Απρίλιος 28 2012 @ 10: 22: 55 πμ
    Σενάριο: http://XXXXXXX.com/Members/xxxxxxxx.html
    Referrer:
    IP Address: xxxxxxxx
    Όνομα Χρήστη: Unregistered
    ClassName: vB_Database
    MySQL Έκδοση:

  2. #2
    Συνταξιούχος?)
    Εγγραφή
    Αύγουστο του 2011
    Μηνύματα
    441

    Default

    Γεια
    Θα προσπαθήσω να δημιουργήσετε ξανά αυτό το σφάλμα, αλλά στην εν τω μεταξύ θα μπορούσε να σας παρακαλώ ελέγξτε με μη αυτόματο τρόπο εάν υπάρχουν vbenterprisetranslator_cache_medium_az πίνακα;
    Και επίσης παρακαλώ πέστε μου όταν - μετά από όσα συνέβησαν αυτές σφάλμα το οποίο άρχισε να apear;

  3. #3

    Default

    Quote Αρχικό μήνυμα από r.dziadusz View Post
    Γεια
    Θα προσπαθήσω να δημιουργήσετε ξανά αυτό το σφάλμα, αλλά στην εν τω μεταξύ θα μπορούσε να σας παρακαλώ ελέγξτε με μη αυτόματο τρόπο εάν υπάρχουν vbenterprisetranslator_cache_medium_az πίνακα;
    Και επίσης παρακαλώ πέστε μου όταν - μετά από όσα συνέβησαν αυτές σφάλμα το οποίο άρχισε να apear;
    Το αρχείο .htaccess μου τοποθεσίες Web άλλαξε από απόσταση για την ανακατεύθυνση σε μια άλλη τοποθεσία. Για να ξεκινήσετε εκεί φαίνεται ότι τα προβλήματα. Θα καταφέρει να διορθώσετε τα πάντα, αλλά μετά την αναβάθμιση στην τελευταία έκδοση του Vbet και την redid αρχείο htaccess ξεκίνησα που λαμβάνει τα σφάλματα. Λαμβάνω, στην πραγματικότητα, το ίδιο μήνυμα για τα εξής:

    vbenterprisetranslator_cache_short_az
    vbenterprisetranslator_cache_short_hy
    vbenterprisetranslator_cache_medium_ka
    vbenterprisetranslator_cache_medium_eu
    vbenterprisetranslator_cache_medium_hy
    vbenterprisetranslator_cache_medium_ht
    vbenterprisetranslator_cache_medium_az

    Έλεγξα της βάσης δεδομένων και φαίνεται ότι δεν υπάρχουν οι ανωτέρω πίνακες.

    Εάν χρειάζεστε τις περισσότερες πληροφορίες από μένα παρακαλώ ενημερώστε με. Ευχαριστώ για τη βοήθεια, προσβλέπω σε μια ενημέρωση κώδικα.

  4. #4
    Συνταξιούχος?)
    Εγγραφή
    Αύγουστο του 2011
    Μηνύματα
    441

    Default

    Ελέγξτε το πλαίσιο PM

  5. #5
    Συνταξιούχος?)
    Εγγραφή
    Ιουν 2012
    Μηνύματα
    14

    Default

    Καμία απάντηση, επομένως πρέπει να κλείσει αυτό το νήμα, εάν έχετε περισσότερες ερωτήσεις με αυτό το θέμα μου θα ανοίξετε ξανά.

Ετικέτες για Θέματος

Δικαιώματα Δημοσίευσης

  • Εσείς μπορεί να μην υστέρων νέα νήματα
  • Εσείς μπορεί να μην απαντήσεις μετά
  • Εσείς μπορεί να μην συνημμένα μήνυμα
  • Εσείς μπορεί να μην επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • BB code είναι Επί
  • Smilies Οι Επί
  • [IMG] κωδικός Επί
  • [VIDEO] κωδικός Επί
  • Ο κώδικας HTML είναι Off