PDA

Επιστροφή στο Forum: Solved Ανεπιτυχής ιστορία;

mario06
14-07-10, 04:27
Λαμβάνοντας υπόψη ότι vBET κρατά το φορτίο της CPU διακομιστή αρκετά υψηλά και δεν 350K δημοσιεύσεις μόνο το 2% των νημάτων είναι να αναπροσαρμόζονται σε διαφορετικές γλώσσες είναι πραγματικά αξίζει τον κόπο;

Έχετε vBSEO εγκατασταθεί έτσι είναι αυτό ένα must για την κατασκευή vBET κάνουν τη δουλειά είναι πλήρως;

Είναι | ήταν αυτό το mod δοκιμαστεί σε μη συμβούλιο vBSEO;

Τι ποσοστό δίνεται στην vBSEO και να vBET για τη δημιουργία ευρετηρίου;

Στις ιστορίες επιτυχίας είναι πολύ λίγες πληροφορίες είναι givin κάνει τα πράγματα λίγο ασαφές για μένα.
vBSEO εγκατασταθεί | ρυθμίσεις;
Ρυθμίσεις διακομιστή;
vBET ρυθμίσεις;
vBSEO ρυθμίσεις;
vBulletin ρυθμίσεις;
Google PR;
κλπ;

mario06
16-07-10, 16:18
Καθημερινά πάνω:)

Ramses
16-07-10, 19:49
Δεν έχω vBSEO εγκατασταθεί και το μέτρο που μπορώ να πω ότι δύσκολα μπορεί να δούμε μια αύξηση των επισκεπτών. Εντάξει, ίσως λίγο περισσότερο Αγγλικά, Πολωνικά ή άλλους επισκέπτες γλώσσα αλλά σε αριθμούς μιλάμε ίσως από 500-1000 επιπλέον επισκέπτες σε ένα μήνα. Καθημερινά ίσως 30 επιπλέον επισκέψεις, σε percents αυτό είναι ένα αυξανόμενο του 1%.
Πιστεύω λοιπόν ότι το καλύτερο αποτέλεσμα θα συμβεί μόνο εάν vBSEO είναι εγκατεστημένο.

pepito69
16-07-10, 20:31
Γεια σου,
Δεν είμαι χρησιμοποιώντας vBSEO.
Άρχισα να χρησιμοποιήσετε vbet την 5η του τρέχοντος μηνός. Σε 10 ημέρες επισκέψεις αυξάνονται. Στην%:

(15,79%)
Επισκέψεις: 24,813
Πριν: 21.429
I πράγμα που θα έχει πάνω από 1000 επιπλέον επισκέπτες την ημέρα σε λίγους.
Αλλά δεν έχω όλα τα web μου μετάφραση, μόνο φόρουμ. Αυτό το προϊόν (vbet) είναι μια καλή (ok. .. μεγάλη ...) την ιδέα, αλλά με τρελαίνει με πολλά προβλήματα. Σε σύντομο χρονικό διάστημα, είναι εύκολο να πούμε ότι είναι εντάξει, αλλά ας δούμε τι συμβαίνει σε μερικούς μήνες ...

mario06
17-07-10, 18:29
Δεν μπορώ να δω τη διαφορά σε περισσότερους χρήστες από το forum μου έχει αρχίσει να αυξάνεται σταθερά τα τελευταία χρόνια και το εισόδημα Adsense μου έχει παραμείνει το ίδιο εξάλλου είμαι παρακολουθούν τα πάντα στενά με το Google Analytics, είμαι πεπεισμένος ότι vBSEO με url ξαναγράφει είναι ένα πρέπει να δούμε κάποια σημαντικά αποτελέσματα, παρακαλούμε να σημειώσετε ότι το δικό μου vBSEO αλλά απεγκατασταθεί αυτό γιατί προσθέτει περισσότερη πίεση στον server και από τότε έχουν βρεθεί εκεί για πολλά χρόνια, σίγουρα δεν μπορεί να προσθέσει url ξαναγράφει τόσο σε αυτό το σημείο νομίζω ότι είναι άχρηστος

Η πραγματική λύση για την επιτυχία είναι ποιοτικό περιεχόμενο και υψηλές δημόσιες σχέσεις backlinks αυτή είναι η προσωπική γνώμη μου, αλλά συνιστούμε vBET απλώς για δυνατότητα μετάφρασης της, η οποία είναι ένα πολύτιμο περιουσιακό στοιχείο

pepito69
17-07-10, 18:41
Η πραγματική λύση για την επιτυχία είναι ποιοτικό περιεχόμενο και υψηλές δημόσιες σχέσεις

Αυτό είναι το πιο σημαντικό, φυσικά.

mario06
18-07-10, 10:45
Γεια σου,
Δεν είμαι χρησιμοποιώντας vBSEO.
Άρχισα να χρησιμοποιήσετε vbet την 5η του τρέχοντος μηνός. Σε 10 ημέρες επισκέψεις αυξάνονται. Στην%:

(15,79%)
Επισκέψεις: 24,813
Πριν: 21.429
I πράγμα που θα έχει πάνω από 1000 επιπλέον επισκέπτες την ημέρα σε λίγους.
Αλλά δεν έχω όλα τα web μου μετάφραση, μόνο φόρουμ. Αυτό το προϊόν (vbet) είναι μια καλή (ok. .. μεγάλη ...) την ιδέα, αλλά με τρελαίνει με πολλά προβλήματα. Σε σύντομο χρονικό διάστημα, είναι εύκολο να πούμε ότι είναι εντάξει, αλλά ας δούμε τι συμβαίνει σε μερικούς μήνες ...

Από το φόρουμ σας είναι νέο αυτό μπορεί να είναι μια σύμπτωση ή ίσως φόρουμ μου είναι μεγαλύτερη γι 'αυτό χρειάζεται περισσότερο χρόνο έτσι κι αλλιώς ο χρόνος θα δείξει. Αλλά γνωρίζοντας τις ρυθμίσεις και τα τσιμπήματα από τις ιστορίες επιτυχίας θα βλάψει ούτε.

Best Regards

mario06
18-07-10, 10:51
Δεν έχω vBSEO εγκατασταθεί και το μέτρο που μπορώ να πω ότι δύσκολα μπορεί να δούμε μια αύξηση των επισκεπτών. Εντάξει, ίσως λίγο περισσότερο Αγγλικά, Πολωνικά ή άλλους επισκέπτες γλώσσα αλλά σε αριθμούς μιλάμε ίσως από 500-1000 επιπλέον επισκέπτες σε ένα μήνα. Καθημερινά ίσως 30 επιπλέον επισκέψεις, σε percents αυτό είναι ένα αυξανόμενο του 1%.
Πιστεύω λοιπόν ότι το καλύτερο αποτέλεσμα θα συμβεί μόνο εάν vBSEO είναι εγκατεστημένο.

Αλλά όπως είπα παραπάνω, δεν προσθέτουν επιπλέον ερωτήματα και χωρίς να το url ξαναγράφει δεν θα είναι αποτελεσματική και με url ξαναγράφει και όλοι μας ότι σε ένα φόρουμ μεσαίου / μεγάλου δεν συνιστάται έτσι έχω χτυπήσει σε αδιέξοδο και προτιμούν στο να μην το εγκαταστήσετε.

vBET
20-07-10, 20:24
Λαμβάνοντας υπόψη ότι vBET κρατά το φορτίο της CPU διακομιστή αρκετά υψηλά και δεν 350K δημοσιεύσεις μόνο το 2% των νημάτων είναι να αναπροσαρμόζονται σε διαφορετικές γλώσσες είναι πραγματικά αξίζει τον κόπο;

Έχετε vBSEO εγκατασταθεί έτσι είναι αυτό ένα must για την κατασκευή vBET κάνουν τη δουλειά είναι πλήρως;

Είναι | ήταν αυτό το mod δοκιμαστεί σε μη συμβούλιο vBSEO;

Τι ποσοστό δίνεται στην vBSEO και να vBET για τη δημιουργία ευρετηρίου;

Στις ιστορίες επιτυχίας είναι πολύ λίγες πληροφορίες είναι givin κάνει τα πράγματα λίγο ασαφές για μένα.
vBSEO εγκατασταθεί | ρυθμίσεις;
Ρυθμίσεις διακομιστή;
vBET ρυθμίσεις;
vBSEO ρυθμίσεις;
vBulletin ρυθμίσεις;
Google PR;
κλπ;

Παρακαλώ σημειώστε ότι vBET δεν κάνει τίποτα για τις κανονικές σελίδες - αν φορτίο CPU σας μεγαλώνει αυτό σημαίνει ότι οι μεταφρασμένες σελίδες σας επισκεφθεί - ώστε να έχετε επιτυχία, έχοντας επιπλέον κίνησης προς μετάφραση σελίδων. Νέα κίνηση θα είναι πάντα περισσότερους πόρους από τον server σας, δεν έχει σημασία δεν το έχετε από vBET ή οποιονδήποτε άλλο τρόπο.

Επίσης, παρακαλούμε να σημειώσετε ότι vBET μπορεί να ρυθμιστεί πολύ μυρμήγκι μπορείτε να μειώσετε απλά φορτίο CPU σας - απλά δείτε συμβουλές απόδοση: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/general-discussions/243-vbet-performance.html
Οι πελάτες μας χρησιμοποιούν vBET με πραγματικά τεράστιο φόρουμ χωρίς προβλήματα απόδοση, αν το έχετε, τότε θα τα έχει για το δικό σας αίτημα. Έχετε απλός τρόπος για να το αφαιρέσετε από τη χρήση υπαινιγμούς την απόδοσή μας.
Τώρα, χάρη στην vBET έχετε 52 φορές περισσότερο περιεχόμενο - δεν μπορεί να κάνει μαγικά. Χρειάζεται κάποια περισσότερους πόρους - εάν δεν μπορείτε να το χειριστείτε στον server σας - ρυθμίσετε απλά:) Στο παράδειγμα απενεργοποιήσετε ορισμένες γλώσσες. Αλλά πραγματικά θέλω απλώς ήταν στο φόρουμ σας και βλέπω ότι οι μεταφράσεις είναι forking γρήγορα, έτσι δεν συστήνω να αφαιρέσετε από τις μεταφράσεις της σε μια τέτοια περίπτωση. Είστε γράφει για μεγαλύτερη χρήση της CPU - αυτό δεν είναι ένα ζήτημα. Όσο συνεχίζετε να έχετε κάποιο ελεύθερο πόρους της CPU και οι απαντήσεις είναι γρήγορες, απλώς σημαίνει ότι χρησιμοποιείτε τους πόρους σας.

vBET μπορούν να λειτουργήσουν πλήρως χωρίς vBSEO - χρησιμοποιείτε αυτό τον τρόπο, έτσι ώστε να γνωρίζετε ήδη. Και vBET κάνει τη δουλειά είναι πλήρως χωρίς vBSEO - vBSEO δεν έχει τίποτα κοινό με τις μεταφράσεις και την υποστήριξη της πολυγλωσσικής κοινότητας. Επίσης vBulletin 4.x έχει τη δική του SEO υποστήριξή του δεσμών και vBET υποστηρίζει επίσης τη μετάφραση του.

vBET έχει ελεγχθεί πλήρως χωρίς vBSEO και έχουμε πολλούς πελάτες που χρησιμοποιούν αυτό τον τρόπο - ακόμη και εσάς. Έτσι, μπορείτε να τον εαυτό σας se ότι λειτουργεί. Πραγματικά δεν καταλαβαίνω την πηγή αυτής της ερώτησης ... Αν μάθετε κάτι λάθος εργασίας επί του πλοίου σας - παρακαλώ απλά υποσημείωση στο σημείο αναφοράς σφαλμάτων.

Ποσοστό σε ευρετηρίαση δίνονται για περίπτερο vBSEO και vBET είναι 0% - καμία από αυτές ευρετηρίασης κάνουν. Και δεν υπάρχει κανένα εργαλείο που θα κάνει ευρετηρίασης για εσάς στο φόρουμ σας. Η δεικτοδότηση γίνεται από τη Google αράχνες που εργάζονται ως επισκέπτες στο φόρουμ σας.

Οι ιστορίες επιτυχίας δοθεί από τους χρήστες μας - μπορείτε να ρωτήσετε τους απλά για τις λεπτομέρειες. Αλλά αυτό είναι οριστικά ακατάλληλα τμήματα για αυτό - εδώ vBET υποστήριξη του προσωπικού κυψέλες. Απλά να τους ζητήσει με PM - βλέπετε που γράφει το οποίο ιστορία. Δώσαμε μερικά παραδείγματα επιτυχιών, αλλά μόνο στον ιδιοκτήτη φόρουμ μπορεί να σας δώσει λεπτομέρειες σχετικά με τις ρυθμίσεις του, αν θέλει.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.9.99