PDA

Επιστροφή στο Forum: vBET και vBSEO με vBulletin 4



asabet
29-07-10, 14:56
Γεια σου, είμαι vBSEO χρήστη σε ένα φόρουμ vB4. Είναι ένα απλό, εύκολος τρόπος για να εγκαταστήσετε vBET στο φόρουμ μου, χωρίς να πληγώνει το SEO του φόρουμ για το μου; Προσπάθησα VBET μια φορά πριν σε ένα φόρουμ VB3 και Εργαλεία για Webmasters Google ανέφεραν πολλά προβλήματα που οφείλονται στις πολλαπλές διευθύνσεις URL για την ίδια σελίδα. Θα ήθελα πολύ να έχουν αυτή τη δυνατότητα, χωρίς να επηρεάζουν το SEO.

vBET
30-07-10, 12:31
Παρακαλώ σημειώστε ότι πληρωμένη έκδοση έχει μεγάλη λειτουργικότητα - το μεταφράζει τις διευθύνσεις URL. Έτσι SEO σας θα είναι ασφαλής με vBET 4.x:)

asabet
01-08-10, 15:09
Παρακαλώ σημειώστε ότι πληρωμένη έκδοση έχει μεγάλη λειτουργικότητα - το μεταφράζει τις διευθύνσεις URL. Έτσι SEO σας θα είναι ασφαλής με vBET 4.x:)

Χρειάζεται να κάνω κάτι ιδιαίτερο με τους κανόνες επανεγγραφής, ή μπορώ να εγκαταστήσω μόνο την εμπορική έκδοση και λειτουργεί με vBSEO (τελευταία έκδοση) αμέσως χωρίς καμία τσιμπήματα;

vBET
02-08-10, 16:58
Μπορείτε να προσθέσετε κανόνες vBET - έχει ήδη προετοιμαστεί - πολύ εύκολο:)

Unite
08-09-10, 18:18
Θα vBulletin φόρουμ και vbet μετάφραση απαιτεί μια ξεχωριστή αγορά;

vBET
08-09-10, 22:40
Θα vBulletin φόρουμ και vbet μετάφραση απαιτεί μια ξεχωριστή αγορά;

vBET σας δίνει μεταφράσεις. Όταν αγοράζετε vBET τότε επιτρέπεται μεταφράσεις του vBulletin - δεν πληρώνετε για το επιπλέον. Φυσικά θα πρέπει να έχετε vBulletin πρώτον, να είναι σε θέση να χρησιμοποιούν vBET.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations