PDA

Επιστροφή στο Forum: Όπως branding δωρεάν;



wowglider.de
23-06-10, 11:28
Γεια σου!Πήρα το ορυχείο ακριβώς το μαρκάρισμα δωρεάν για το φόρουμ μου δίκαιου bots παιχνίδι | WoW/ΜΜΟ ανεμοπλάνο bot | Πω πω φόρουμ (http://wow.glider-forum.de/) αλλά είναι αγόρασε, το κείμενο είναι ακόμα κάτω, πώς να το καταργήσετε;MFG

Γεια σας, έχω αγοράσει μόνο το μαρκάρισμα ελεύθερη επιλογή για το φόρουμ μου. Αλλά η διαφήμιση είναι ακόμα εκεί, πώς μπορώ να απαλλαγώ από αυτό; Ευχαριστίες

kamilkurczak
23-06-10, 13:00
Από προεπιλογή Branding Δωρεάν πακέτο έχει αφαιρεθεί σύνδεσμο πίστωση, αλλά με την παρούσα άδεια χρήσης σας δίνει το δικαίωμα να αφαιρέσει, επίσης, πληροφορίες για την έκδοση, αλλά πρέπει να το κάνετε μόνοι σας

Θα ετοιμάσει λεπτομερείς οδηγίες για σας και θα στείλει το PM να σας:.)

wowglider.de
23-06-10, 14:18
Εντάξει, ακόμα περιμένουν για ένα PM

kamilkurczak
23-06-10, 14:23
μήνυμα στάλθηκε:)

njm
20-07-10, 11:28
Γεια σας ... μπορείτε παρακαλώ να μου στείλετε τις πληροφορίες αυτές επίσης ... μόλις πήρε branding δωρεάν έκδοση. δεν έχουν κατεβάσει ακόμα ... Θα σε λίγες ημέρες όταν θα είναι έτοιμες για εγκατάσταση, αλλά θα ήθελα να μάθω πώς να καθορίσει αμέσως, όταν είμαι έτοιμος για εγκατάσταση.

kamilkurczak
20-07-10, 12:18
μήνυμα στάλθηκε:)

mario06
20-07-10, 18:05
Δεν μπορείτε να το κάνετε μάρκα δωρεάν από το δικαίωμα από το κουτί;

vBET
20-07-10, 19:41
Από προεπιλογή branding δωρεάν έκδοση είναι χωρίς σύνδεση πίστωσης, αλλά και κάθε ιδιοκτήτη του Branding Δωρεάν άδεια επιτρέπεται να αφαιρέσει, επίσης, πληροφορίες για το όνομα του προϊόντος.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vB Enterprise Translator 4.10.1