PDA

Επιστροφή στο Forum: Μια άλλη ιστορία επιτυχίας



VGF
01-06-10, 16:15
Έχω μόνο είχε εγκαταστήσει το plugin για το 10 ημέρες (πληρωμένη έκδοση) και ήδη έχουν διπλασιαστεί το ποσό της κανονικής τους επισκέπτες. Και συνεχίζει να αυξάνεται μέρα με τη μέρα.

Μερικές από τις κορυφαίες σελίδες προορισμού μου είναι τώρα πιο δημοφιλής και πιο επισκέφθηκε και σε άλλες γλώσσες ... σε σχέση με το προεπιλεγμένο αγγλική γλώσσα μου.

Χρειάστηκαν περίπου 2 έως 3 ημέρες για τις επιτυχίες από άλλες χώρες να αρχίσουν να εμφανίζονται σιγά-σιγά. Αλλά τις τελευταίες ημέρες ζευγάρι που έχουμε ήδη αυξάνονται δραματικά.

Έχω vBSEO επίσης εγκατεστημένο, και προτείνουμε επίσης ότι για τους άλλους. Ως σημαντικό, να έχει ως τίτλο λέξεις-κλειδιά στο URL σας, καθώς και με κατάληξη. Html. Δεν έχω δοκιμάσει το vBulletin 4.0 μέθοδος βελτιστοποίησης URL, έτσι δεν είμαι σίγουρος πόσο καλά ότι ο ένας εργάζεται.

Ένα πράγμα ξέρω με βεβαιότητα είναι, θα δείτε πολύ μικρή αύξηση της κίνησης-κλειδί αν οι σελίδες σας SEO βελτιστοποιηθεί και ακόμα στο τέλος. Php

Επίσης, ποτέ δεν τροποποιήθηκε vBSEO Sitemap μου να συμπεριλάβει τις άλλες γλώσσες. Όντως έχω άτομα με ειδικές ανάγκες vBSEO Sitemap εντελώς, έτσι ώστε το Google θα μπορούσε να ανακαλύψει σιγά-σιγά τα πάντα από μόνη της. Όπως έχει γίνει σωστά. Δεν χρειάζεται να υποβάλει το site σας σε διαφορετικές εκδόσεις του Google είτε ... Θα βρει το περιεχόμενό σας αυτόματα και τοποθετήστε το στο κατάλληλο μηχανή αναζήτησής τους. (Google η Κίνα, η Google την Ινδία, κλπ)

Τα χτυπήματα ήταν αύξηση τόσο πολύ τις τελευταίες ημέρες ζευγάρι που είχα για να απενεργοποιήσετε την "ποιος είναι online" και άλλα διακοσμητικά στοιχεία του vBulletin να κρατήσει φόρτο εργασίας του server προς τα κάτω.

Michal είναι μια ιδιοφυΐα και αυτό το plugin κλωτσιές κώλο.

Το μόνο σφάλμα Συνάντησα κατά την εγκατάσταση ήταν ότι έχω την έκδοση μιας «επώνυμα δωρεάν» του vBulletin. Έτσι, όταν αφαιρεθεί η σημείωση πνευματικών δικαιωμάτων, το μπέρδεμα με τη λειτουργικότητα του vBet επίσης. Αλλά όλα είναι καλά τώρα και το προσωπικό εδώ με βοήθησε να επιλύσει.

PM για url.

VGF
26-06-10, 16:26
Λίγο μετά από ένα μήνα με αυτό το plugin εγκαθίσταται, είμαι ακόμα να δει για μια αύξηση της κυκλοφορίας κατά 75% από πριν.

Λαμβάνοντας υπόψη είχαμε πάρει ήδη χιλιάδες επισκέπτες καθημερινά προτού να εγκαταστήσει αυτό το plugin, θα ήθελα να εξετάσει αυτό μια τεράστια επιτυχία.

Άλλες εταιρείες όπως η vBSEO είπε ότι θα είναι μόνο μια προσωρινή ακίδα κυκλοφορίας για μια εβδομάδα ή 2 και thats όλα .... καλά, έκαναν λάθος.

Με την ευκαιρία, μην κάνετε τον κόπο προσπαθεί να πάρει καλές συμβουλές από τους σχετικά με αυτό το plugin, που έχουμε ήδη εναντίον του για πάνω από ένα χρόνο τώρα .... ίσως γιατί αναστατώσει τους δεν το εφεύρουμε .. : Άντρας:

vBet βράχους!

motshy
23-09-10, 19:57
Είμαι ευτυχής να ακούσω αυτό το

Octavius
23-06-11, 05:07
Ακούγεται υπέροχο!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1