PDA

Επιστροφή στο Forum: Solved Ανακοίνωση για το σφάλμα



Gumble
16-05-10, 05:19
Να πάρει αυτό το σφάλμα μετά την εγκατάσταση


Notice: Use of undefined constant DIR - assumed 'DIR' in /var/www/.../espinge.com/httpdocs/includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php on line 18

Παρατηρήστε επίσης την ξαναγράψουμε URL είναι εντελώς meesed με τις συνδέσεις που περιέχουν ειδικούς χαρακτήρες, όλες οι εικόνες και έχουν περάσει από το CMS (probly που σχετίζονται με το σφάλμα)

Οποιαδήποτε ιδέα πώς να το διορθώσετε αυτό, δεν έχετε κάποιο πρόβλημα με την δωρεάν έκδοση ...

Gumble
16-05-10, 06:34
Σύντομη ενημέρωση, αυτό το σφάλμα άλμα σύντομα αυτή τη γραμμή έχει ενεργοποιηθεί:


RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

Αλλά στ της δεν δείχνουν την ενεργό φόρουμ ως μια κενή σελίδα.

Gumble
16-05-10, 18:17
Δεν μπορείτε να βρείτε το θέμα, έχουν εξετάσει όλα τα μέτρα έπρεπε να το απενεργοποιήσετε και πάλι, σύντομα μπορώ να φορτώσω το htaccess την ανακοίνωση έρθει και να σπάσει πολλά πράγματα

Gumble
16-05-10, 18:40
Σύντομη ενημέρωση, είχε άτομα με ειδικές ανάγκες τώρα όλα τα άλλα plugins, ακόμα εμφανίζονται ...

Τυχόν ιδέες θα ήταν ευπρόσδεκτη, ευχαριστώ

vBET
16-05-10, 19:27
Παρακαλώ δοκιμάστε αυτό και να πω για τα αποτελέσματα:
1. Επεξεργασία vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php αρχείο
2. Αναζήτηση:

if (!defined(DIR)) {
3. Αντικατάσταση για να:

if (!defined('DIR')) {

Gumble
17-05-10, 19:30
Εργασία μεγάλη τώρα, έψαχνε σε λάθος αρχείο όλη την ώρα ...

VGF
17-05-10, 22:31
Έχω το ίδιο λάθος στο αρχεία καταγραφής των σφαλμάτων μου ..

έκανε όπως αναφέρθηκε παραπάνω, αλλά οι εικόνες μου ακόμα σπασμένο.

Νομίζω ότι το θέμα μου είναι βαθύτερη.

vBET
18-05-10, 17:22
Για το αρχείο καταγραφής σφαλμάτων - παρακαλούμε ακολουθήστε τις οδηγίες παραπάνω. Για εικόνες - παρακαλώ δημιουργήστε ξεχωριστό θέμα με λεπτομέρειες.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1