PDA

Επιστροφή στο Forum: πώς να γνωρίζουν vBET virsion



kasperandsky
03-05-10, 17:42
Γεια
Έχω δύο ερωτήσεις.
Πώς να ξέρει vBET έκδοση που εγκαθίσταται στο forum μου;
από την άποψή μου, πιστεύω ότι Αντικαταστήστε Περιεχομένου «Λέξεις-κλειδιά META»; επιλογή vBSEO είναι χρήσιμη, αν μπορώ να το θέσω στο τι θα συμβεί; Πραγματικά μου αρέσει να είναι ενεργοποιημένο.

vBET
03-05-10, 21:07
Θα βρείτε vBET έκδοση στη Διοίκηση CP -> Plugins & Προϊόντα -> Διαχείριση Προϊόντων
Λέξεις-κλειδιά επιλογή αυτή δεν είναι τόσο χρήσιμα όσο νομίζετε - τα περισσότερα bots αγνοούν λέξεις-κλειδιά και τη χρήση πραγματικό περιεχόμενο. Το σίγουρο είναι ότι το Google αγνοεί τις λέξεις-κλειδιά. Είναι επειδή πολύ συχνά αυτές δεν έχουν τίποτα κοινό με το πραγματικό περιεχόμενο της σελίδας. Εάν ενεργοποιήσετε τις λέξεις-κλειδιά τότε αυτές δεν θα μεταφραστεί - vBSEO θα αντικαταστήσει μεταφραστεί με το δικό του.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET Translator 4.10.1