PDA

Επιστροφή στο Forum: Απαγορευμένες για άδεια παραβίαση - σύνδεση με πιστωτικές!



Snake2
06-04-10, 21:52
Ποιο είναι το πρόβλημα, όπως γνωρίζετε σας είπα MOD σας είναι αργή και προκαλεί με τα προβλήματα του server οπότε είμαι χρησιμοποιώντας άλλες MOD σε vBulletin μέχρι να κυκλοφορήσουν το νέο κείμενο, γι 'αυτό δεν υπάρχει σύνδεση πιστωτικών!

Παρακαλούμε να επαναφέρει το λογαριασμό μου από e-mail μου σε αυτό το email για να διορθώσετε αυτό το ζήτημα το συντομότερο δυνατόν. Είμαι πελάτης πληρώνει και δεν επιθυμούσε να απαγορευθεί λανθασμένα.

Φίδι είναι το όνομα χρήστη μου.

vBET
07-04-10, 11:13
Γεια σας.

Παρακαλούμε να μας συγχωρείτε για όλα τα προβλήματα. Θα προσπαθούσε να επικοινωνήσει μαζί σας σε πολλές μορφές, αλλά τα μηνύματα μας αγνοήθηκε. Λάβετε υπόψη σας ότι το θέμα ξεκίνησε μήνες πριν και τώρα το λογαριασμό σας έχει αποκλειστεί μόνο γιατί σταμάτησε να ανταποκρίνεται, όταν υπήρχαν υποψίες για παραβιάσεις αδειών χρήσης. Ο λογαριασμός σας θα δοθεί πίσω, όταν η κατάσταση θα είναι σαφές. Αν δεν έχετε παραβιάσει άδεια μας, δεν έχετε τίποτα να ανησυχείτε για το - απλώς πρέπει να το επιβεβαιώσω.

Όπως σας έγραψε πριν ελέγξαμε εξηγήσεις σας σχετικά με απενεργοποιημένο vBET και ανακαλύψαμε ότι vBET εξακολουθεί να χρησιμοποιείται. Με βάση τον ισχυρισμό σας ότι χρησιμοποιείτε κάποιο άλλο mod εξακολουθούμε να πιστεύουμε ότι είναι vBET η οποία χρησιμοποιείται στο φόρουμ σας. Και πιστεύουμε ότι, επειδή κώδικα παραγωγής που προκαλείται από vBET χαρακτηρίζεται και βλέπουμε το στίγμα μας σε HTML εξόδου σας (το οποίο έχουμε αντίγραφα ασφαλείας σε περίπτωση μελλοντικής έρευνας). Επειδή η δήλωση σας είναι ενάντια σε αυτό που βλέπουμε στο φόρουμ σας έχουμε ακόμη το δικαίωμα να υποπτεύεται παραβίαση άδεια. Για να ελέγξετε αυτό που έχουμε να δούμε τι πραγματικά συμβαίνει μυρμήγκι γι 'αυτό θέλουμε να σας ρωτήσω σχετικά με τις λεπτομέρειες πρόσβασης στο Διαχειριστή CP σας. Μπορείτε να δημιουργήσετε προσωρινές λογαριασμό για το εν λόγω ή να αλλάξετε τον κωδικό πρόσβασης σε κάποιο temp, αν έχετε γνώση για τα θέματα ασφάλειας. Ίσως θα πρέπει, επίσης, πρόσβαση FTP, αλλά τώρα Διαχειριστής CP είναι αρκετό.

Για άλλη μια φορά λυπάται πολύ για την αναστολή του λογαριασμού και χάρη που άρχισε να συνεργάζεται για το θέμα αυτό. Θέλουμε επίσης να λύσει το θέμα το συντομότερο δυνατόν, ειδικά ότι παίρνει ήδη πολύ χρόνο. Παρακαλώ στείλτε ζήτησε δεδομένων, ώστε θα είμαστε σε θέση να επιβεβαιώσει την έκδοση σας, γιατί όπως ήδη γνωρίζετε HTML εξόδου σας λέει κάτι άλλο.

Snake2
07-04-10, 14:15
Όχι, εσείς mis κατανοητή, κατά τη χρονική στιγμή δεν ήμασταν χρησιμοποιώντας mod σας, είχαμε τον έλεγχο, αυτή τη στιγμή μας, αλλά για κάποιο λόγο η σύνδεση πίστωσης δεν λειτουργεί, δεν μπορούμε να Ξανακατεβάστε ότι μας απαγορεύεται, δεν μπορούμε να αγοράζουμε branding δωρεάν όπως σας απαγορευθεί μας. Τόσο πώς μπορούμε να διορθώσετε.

Όπως ναι, κάνατε στείλετε μηνύματα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, αλλά έχετε αυτή τη ρύθμιση φόρουμ, ώστε η αποστολή e-mail doesn't όταν παίρνουμε PM ή απάντηση σε μήνυμα, παρά εμάς που επιτρέπει στον πίνακα ελέγχου μας. Γι 'αυτό και δεν κοινοποιήθηκαν του απάντηση, αν δεν εισέλθει ώς επισκέπτης

Είτε επαναφέρει ώστε να μπορούμε να αγοράσει branding δωρεάν ή να κατεβάσετε το προϊόν μας και πάλι ή να μου τον κωδικό ώστε να μπορώ να προσθέσετε το σύνδεσμο χειροκίνητα.

Χάρη.

Snake2
07-04-10, 22:49
Ο σύνδεσμος είναι πίσω, δεν υπάρχει καμία ανάγκη να μετατρέψει αυτό σε ένα δράμα. Ήταν ένα λάθος, πίσω της, μπορούμε να έχουμε μαζί τώρα.

vBET
07-04-10, 22:57
Κατανοούμε τη δική σας εξήγηση. Ακόμα υπήρχε πραγματικά σοβαρές υποψίες για παραβίαση άδεια η οποία, καθώς η χρήση οποιουδήποτε λογισμικού πέρα από την έγκριση της αδείας του, είναι επίσης έγκλημα της πειρατείας λογισμικού. Δεν λέμε ότι έχει διαπραχθεί, μόνο ότι δεν υπάρχει υπόνοια, οι προηγούμενες δηλώσεις σας ήταν διαφορετικές ότι αυτό που παρατηρήσαμε στο φόρουμ σας και πρέπει να ελέγξετε τι πραγματικά συμβαίνει.
Είμαστε σε θέση να μάθετε ποιος είναι ο λόγος του δεν είναι ορατή σύνδεση πιστωτική στο φόρουμ σας. Γι 'αυτό σας ζητάμε για την πρόσβαση Admin CP σας, έτσι ώστε να μπορούμε να το καθορίσει ως παράβαση ή όχι. Η ελπίδα ότι μπορούμε να το λύσουμε μεταξύ σας και vBET ομάδα. Αν είστε ενήμεροι για τα ζητήματα ασφάλειας παρακαλούμε δημιουργούν προσωρινό κωδικό πρόσβασης ή προσωρινό λογαριασμό.

Σημειώστε ότι, όπου μπορείτε επίσης να επικοινωνήσετε με το δικό φόρμα επικοινωνίας φόρουμ σας. Χρησιμοποιήσαμε πραγματικά οποιονδήποτε τρόπο επαφής που βρήκαμε, πριν το κλείδωμα του λογαριασμού σας. Τόσο γρήγορα, όπως θα καθοριστεί ότι το θέμα δεν είναι παραβίαση της άδειας, εσείς θα πάρετε πίσω το λογαριασμό σας με επιπλέον χρόνο για δωρεάν αναβαθμίσεις - πολύ μεγαλύτερη από εκείνη τη στιγμή και το κλείδωμα, την εκ νέου αντιστάθμιση για πραγματική ταλαιπωρία.

Επίσης, πιστεύουμε ότι δεν είναι θέμα δημόσιας. Έτσι, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας σε αυτό το θέμα με το ταχυδρομείο ή ΜΜ μόνο. Φυσικά μπορείτε να σκεφτείτε άλλο τρόπο - στην περίπτωση αυτή, μην διστάσετε να το συζητήσουμε δημόσια. Αλλά γραπτώς σε διάφορα σημεία της ταυτόχρονα, να γίνει πιο δύσκολο να διατηρηθεί, έτσι παρακαλούμε να κολλήσει σε έναν τρόπο επικοινωνίας. Ευχαριστώ:)

Snake2
07-04-10, 23:09
Δεν υπάρχει τρόπος Είμαι δίνοντας πρόσβαση διαχειριστή ξένος, καθόλου. Διακομιστής μου είναι δικό μου και είναι ιδιωτική τα στοιχεία μου.

Αν δεν θα επαναφέρει το λογαριασμό μου, από το σύνδεσμο είναι τώρα υπάρχει τότε θα πρέπει να διεκδικήσει τα κεφάλαια πίσω στην πιστωτική κάρτα μου.

Είναι κανείς από την επιχείρησή σας γιατί η σύνδεση δεν δείχνει άλλο από αυτό είναι σταθερό.

Όλα όσα πρέπει να γνωρίζετε είναι η σύνδεση λειτουργεί, τώρα τέλος. Είχα ένα πρόβλημα με simliar vBSEO στο παρελθόν και απλά ζήτησε να είναι σταθερό, δεν χρειάζεται να κατασκοπεύει μου.

Επιτρέψτε μου να ξέρω πώς θέλετε να ασχοληθεί με αυτό, είμαι στην ευχάριστη θέση να πάρει επιστροφή, αν δεν θα επαναφέρει το λογαριασμό μου.

Μου αρέσει το προϊόν σας και θέλετε να αγοράσετε για 5 άλλα φόρα μου όταν παίρνω αυτό λειτουργεί 100%, οπότε θα χάσετε το καλό πελάτη μόνο και μόνο επειδή η ζήτηση για πρόσβαση στο server μου, η οποία δεν είναι δίκαιη Μιχαήλ.

vBET
08-04-10, 00:51
Δεν υπάρχει τρόπος Είμαι δίνοντας πρόσβαση διαχειριστή ξένος, καθόλου. Διακομιστής μου είναι δικό μου και είναι ιδιωτική τα στοιχεία μου.

Αν δεν θα επαναφέρει το λογαριασμό μου, από το σύνδεσμο είναι τώρα υπάρχει τότε θα πρέπει να διεκδικήσει τα κεφάλαια πίσω στην πιστωτική κάρτα μου.

Είναι κανείς από την επιχείρησή σας γιατί η σύνδεση δεν δείχνει άλλο από αυτό είναι σταθερό.

Όλα όσα πρέπει να γνωρίζετε είναι η σύνδεση λειτουργεί, τώρα τέλος. Είχα ένα πρόβλημα με simliar vBSEO στο παρελθόν και απλά ζήτησε να είναι σταθερό, δεν χρειάζεται να κατασκοπεύει μου.

Επιτρέψτε μου να ξέρω πώς θέλετε να ασχοληθεί με αυτό, είμαι στην ευχάριστη θέση να πάρει επιστροφή, αν δεν θα επαναφέρει το λογαριασμό μου.

Μου αρέσει το προϊόν σας και θέλετε να αγοράσετε για 5 άλλα φόρα μου όταν παίρνω αυτό λειτουργεί 100%, οπότε θα χάσετε το καλό πελάτη μόνο και μόνο επειδή η ζήτηση για πρόσβαση στο server μου, η οποία δεν είναι δίκαιη Μιχαήλ.

Παρακαλώ σημειώστε ότι δεν είναι για κατασκοπεία, αλλά για τον έλεγχο δεν νομικά δεσμευτική συμφωνία που έγινε μεταξύ των δύο πλευρών μας τίμησαν ή όχι. Επίσης, παρακαλούμε να σημειώσετε ότι σε περίπτωση παραβίασης άδειας κανείς δεν έχει τα προσόντα για την επιστροφή - περισσότερο όποιον παραβιάσει άδεια συμφώνησε να χάσει την άδειά του και, επιπλέον, καταβάλλεται γι 'αυτό. Κάθε πελάτης συμφωνήσει με τους όρους της άδειας γνωρίζει τι είναι πληρώνουν.

Είναι ακριβώς όπως όταν κάποιος δανειστεί το αυτοκίνητο - ξέρει ότι κατέβαλε για να το έχει για τους όρους αναζήτησης. Δεν μπορεί να ισχυριστεί ότι ο ίδιος κατέβαλε για να το δανειστεί, έτσι νομίζει ότι είναι του τώρα και μπορεί να το κάνει με το ό, τι θέλει. Αν δεν θα το δώσει πίσω, αυτό θα είναι ένα έγκλημα, ακόμη και αν ο ίδιος κατέβαλε για το δανεισμό αυτό. Και όταν θα κοπεί ο ίδιος δεν μπορεί να ισχυριστεί, ότι κανείς δεν πρέπει να ενδιαφέρονται για τους οποίους αποφάσισε να πάρει το αυτοκίνητο για τον εαυτό του και τη ζήτηση επιστροφή μετρητών, επειδή παίρνουν το αυτοκίνητο πίσω. Ναι, φυσικά - θα μπορεί να διεκδικήσει ό, τι θέλει και μπορεί να απαιτούν ό, τι θέλετε, αλλά περίπτερο τους ισχυρισμούς του και τις απαιτήσεις του, δεν έχουν κανένα λόγο. Και το γεγονός ότι το αυτοκίνητό δόθηκε πίσω από την Αστυνομία μόνο επειδή κόπηκε doesn't σημαίνει ότι δεν συμβαίνει τίποτα. "Εντάξει πήρατε το αυτοκίνητο τώρα, ώστε ό, τι ζητάτε για Αφήνει να ξεχάσουμε τα πάντα και να είναι ευτυχισμένος που βλέπετε αυτοκίνητο πάλι; - ποτέ δεν θα μπορούσε να το δει και πάλι -. Έχεις τύχη έτσι αισθάνονται τυχεροί"

Τώρα βλέπετε διαπιστώνουμε ότι μας το αυτοκίνητό μας λείπει ... Αλλά είχαμε επαφή με άτομο που είναι ιππασία έτσι λέμε και να ρωτήσει: Aloha - πώς είναι η βόλτα; Πιστεύουμε ότι μπορείτε να έχετε προβλήματα με τον κινητήρα σας να μην το ακούσει κατάλληλα από το τηλέφωνο, παρακαλούμε να μας ενημερώσετε τι συμβαίνει. Και παίρνουμε την απάντηση: «Είναι επειδή τώρα είμαι ιππασίας σε διαφορετικές αυτοκίνητο". Ελέγξαμε δορυφορικής πλοήγησης μας και ανακαλύψτε (μέσω Google map?)) Ότι είστε οδήγηση αυτοκινήτου μας, ώστε κάτι δεν πάει καλά. Αλλά ακόμα υποτεθεί ότι ίσως υπάρχει λάθος καύσιμο, ή κάτι τέτοιο. Έτσι, καλούμε και πάλι, αλλά δεν απάντησε το σώμα. Σε αποστολή SMS, στέλνουμε MMS, θα διαπιστώσετε ότι το αυτοκίνητο έχει εγκαταστήσει φαξ και επίσης να στέλνουν φαξ, αλλά κανένα από τα μηνύματά μας απαντήθηκε. Και δορυφορικής πλοήγησης μας εξακολουθούν να δείχνουν ότι ο πελάτης είναι πράγματι οδήγηση αυτοκινήτου μας. Έτσι, είναι τόσο μακριά μόνο πράγμα που θα μπορούσαμε να κάνουμε ήταν να απενεργοποιήσετε εξ αποστάσεως σύστημα GPS στο αυτοκίνητό του και sen μήνυμα: "Η πραγματική χρήση του αυτοκινήτου δεν είναι ασφαλές για σας και πιθανότατα παραβιάζουν τα συμφέροντά μας Αντιλαμβανόμαστε ότι μπορείτε να έχετε κάποια προβλήματα με το αυτοκίνητο. κινητήρα και εξακολουθούν να φοβούνται ότι η περιουσία μας ήταν σπασμένα από εσάς. Γι 'αυτό και δεν μπορεί να σας κάνει πιο εύκολο να προχωρήσουμε σε αυτή συνθήκες. Θέλουμε να βοηθήσουμε στην επίλυση του ζητήματος με τον κινητήρα, αλλά να πάρει καμία απάντηση. Παρακαλούμε να μας πείτε πού θέλετε να σταματήσετε και να θα στείλουμε εκεί έξω μηχανικό που θα δείτε κάτω από τη μάσκα και να ελέγξετε τι είναι λάθος ». Και τότε θα περιμένουμε μέχρι που θα πρέπει να χρησιμοποιούν το GPS και πάλι και να ανταποκριθούν σε μηνύματα που μας σκέφτεται: "Ας ελπίσουμε ότι αποκλεισμός της Αστυνομίας δεν θα χρειαστούν εδώ".
Τώρα βάζετε το αυτοκίνητό μας στο γκαράζ σας, κλειδώστε το και να μας λέει ότι το δικαίωμα μπορούμε να ακούσουμε τον κινητήρα από την πύλη, αλλά δεν έχουμε δικαίωμα να κοιτάξουμε κάτω από τη μάσκα του αυτοκινήτου μας, επειδή είναι στο γκαράζ σας και δεν είναι δίκαιο να μπορούμε ακόμη και να ζητήσει σχετικά με την πρόσβαση στο γκαράζ σας. Ακόμα και ότι μπορείτε να αλλάξετε απλά το κλείδωμα μετά από αυτό. Ακόμα και ότι θα συμφωνήσει, ότι έχουμε το δικαίωμα να επιθεωρεί το αυτοκίνητό μας δεν χρησιμοποιείται σωστά (βλ. συμφωνία άδειας). Εμείς απλά θα πρέπει να αισθάνονται τυχεροί που ακούμε περισσότερο ή λιγότερο κατάλληλα ήχο τώρα και δεν το ενδιαφέρον τι συμβαίνει με τον κινητήρα πριν και δεν το ενδιαφέρον γιατί ο ήχος δεν είναι ακόμη προέρχονται από τον κινητήρα. "Μην κατάσκοπος μου - δεν είναι το ενδιαφέρον σας για αυτό που κάνω με το αυτοκίνητό σας και αν δεν θα μου δώσει GPS πρόσβαση πίσω εγώ θα φυσήξει μακριά τα πάντα και πήραν τα χρήματα που πλήρωσα.."

Παρακαλώ σημειώστε ότι δεν ζητούν όλοι όσοι είναι ιππασία τα αυτοκίνητά μας για την πρόσβαση σε γκαράζ. Δεν λένε ότι ήταν η πρόθεσή σας, αλλά αισθανόμαστε προκάλεσε να λάβει τα εν λόγω δράσεων. Και δεν πιστεύουμε ότι threating μας μπορεί να βοηθήσει σε αυτό το θέμα. Εάν ακόμη και από οποιοδήποτε λάθος τα χρήματα θα επιστρέψουν σε εσάς (για ό, τι δεν έχετε κανένα δικαίωμα), θα δώσει μεγαλύτερη επίδραση, όπως: «Τώρα έσπασε σε ασφαλείς μας (ή εξαπατημένοι γραμματέας μας) και έκλεψαν τα λεφτά μας - εμείς didn ' t το θέλουν, αλλά τώρα πρέπει να πάμε να Αστυνομία με αυτή την περίπτωση ήμασταν λήστεψαν ". Παρακαλούμε να εξετάσει την συμφωνία, τις προθέσεις σας, τις δηλώσεις, τις δράσεις και τις πιθανές συνέπειες.

Έχουμε νομικό δικαίωμα που παρέχεται από την άδεια χρήσης για τον έλεγχο δεν άδεια δεν έχει παραβιαστεί. Φυσικά μπορούμε να αποφασίσουμε να μην το κάνετε αυτό, αλλά ποτέ δεν θα συμβεί υπό δημόσιο εκβιασμό. Δεν υπάρχει ομάδα ανθρώπων η οποία ενεργεί με αυτόν τον τρόπο - να δημοσιοποιεί την απειλή, ζητώντας να αποφασίσουν θα είναι εύκολο το δρόμο τους, ή δύσκολο τρόπο τους. Πολλές χώρες μάθει εδώ και καιρό ότι δεν μπορεί ποτέ να τους αφήσουμε να εκφοβίσει, ή απειλές δεν θα τελειώσει ποτέ.
Παρακαλώ σημειώστε ότι αυτή η στρατηγική θα σας δώσει αντίθετα αποτελέσματα που χρειάζεστε. Είμαστε ανοιχτοί για συζήτηση, ακόμη και αν αγνοήθηκε πριν (αυτό είναι που συμβαίνει εδώ). Θα είναι κλειστές για όλες τις απειλές και να τροποποιήσει κατάλληλα τη στρατηγική μας σε αυτές τις περιπτώσεις. Αν θέλετε ακόμα συζητήσει το θέμα αυτό - παρακαλώ να πετάξετε όλα τα απειλές. Ως απειλή θεωρούμε δήλωση σχετικά με οποιαδήποτε ενέργεια η οποία δεν είναι νόμιμη σύμφωνα με την άδεια χρήσης μας, το πολωνικό δίκαιο, το δίκαιο της χώρας σας, ή να απαιτούν την απάτη / ψευδείς δηλώσεις στο σύστημα πληρωμών.

Εκτιμούμε ότι θα εξετάσει την αγορά vBET και για 5 άλλα φόρουμ σας. Παρακαλώ σημειώστε ότι οι άδειες δεν έχουν δεσμευτεί μεταξύ τους. Κάθε αντιμετωπίζεται separatelly σε οποιαδήποτε πτυχή (εγκατάσταση, υποστήριξη, παραβίαση, αναβάθμιση ...). Αυτή τη στιγμή primaty λογαριασμός σας έχει αποκλειστεί πλήρως, γιατί το δικό μόνο μία άδεια, ήταν ευκολότερο να αρπάξει στη βάση δεδομένων και όλη την ώρα θα το λάβει υπόψη μόνο ως προσωρινή λύση για να ξεκινήσει και πάλι τη συζήτηση και να λύσει το θέμα - τι είναι ο πρωταρχικός μας στόχος όλων των φορά.

Παρακαλώ σημειώστε ότι σχεδόν κάθε λογισμικό το οποίο χρησιμοποιήθηκε ποτέ και θα χρησιμοποιήσετε ποτέ είναι / θα είναι σε κάποια άδεια. Σε ορισμένες χώρες νόμος δεν επιτρέπει ακόμη και να χρησιμοποιήσει το λογισμικό χωρίς άδεια χρήσης για αυτό, τι σημαίνει ότι το λογισμικό πρέπει να έχουν άδεια (ακόμα και αυτό δεν είναι δωρεάν) να μπορούν να χρησιμοποιηθούν στην εν λόγω χώρα.

Snake2
08-04-10, 00:55
Εκτιμώ την απάντησή σας, αλλά εγώ ακόμα δεν καταλαβαίνουν, έχω σταθερό το θέμα σύνδεση, δεν υπάρχει τίποτα για να εξετάσει, δεν είμαι σπάζοντας τη συμφωνία παραχώρησης άδειας εκμετάλλευσης, καθώς υπάρχει μια σύνδεση.

Δεν υπάρχει καμία παραβίαση. Αυτό είναι bizare, που συνηθίζει ακόμη και επιτρέψτε μου να αγοράζουν περισσότερες άδειες, είναι τρελό. Γιατί κάθε επιχειρηματίας να σταματήσει τους πελάτες από δαπανά περισσότερα χρήματα. Περίεργο.

vBET
08-04-10, 00:59
Ο σύνδεσμος είναι πίσω, δεν υπάρχει καμία ανάγκη να μετατρέψει αυτό σε ένα δράμα. Ήταν ένα λάθος, πίσω της, μπορούμε να έχουμε μαζί τώρα.

Δυστυχώς εμείς δεν είδαμε αυτό το μήνυμα πριν (που ήταν απάντηση προηγούμενο). Αυτή τη στιγμή wee πρέπει να γνωρίζουν επίσημη δήλωση σας σχετικά με την πληρωμή να γίνεται κάθε βήμα παραπέρα.

Snake2
08-04-10, 01:01
Τι εννοείς Μάικλ;

Δεν υπάρχει θέμα πληρωμής, είμαστε ευτυχείς αν απεμπλακεί απλά το λογαριασμό ώστε να μπορέσουμε να αναβαθμίσετε τη νέα έκδοση για την απελευθέρωσή σήμερα, τότε αν καλό να αποκτήσετε νέες άδειες για άλλα φόρα.

Είμαστε ευτυχείς, δεν τίθεται θέμα καταβολής απλά θέλετε λογαριασμού εργασίας πάλι.

Σας ευχαριστούμε!

vBET
08-04-10, 01:18
Εκτιμώ την απάντησή σας, αλλά εγώ ακόμα δεν καταλαβαίνουν, έχω σταθερό το θέμα σύνδεση, δεν υπάρχει τίποτα για να εξετάσει, δεν είμαι σπάζοντας τη συμφωνία παραχώρησης άδειας εκμετάλλευσης, καθώς υπάρχει μια σύνδεση.

Δεν υπάρχει καμία παραβίαση. Αυτό είναι bizare, που συνηθίζει ακόμη και επιτρέψτε μου να αγοράσει branding δωρεάν, είναι τρελό. Γιατί κάθε επιχειρηματίας να σταματήσει τους πελάτες από δαπανά περισσότερα χρήματα. Περίεργο.

Παρακαλούμε να μας εμπιστεύονται ότι μπορούμε επίσης να αισθάνονται πολύ άβολα με τη σημερινή κατάσταση. Και όπως γνωρίζετε πολύ καλά λογαριασμός έχει αποκλειστεί να μην εμποδίσει την δυνατότητα εκ μέρους σας πρόσθετου ψώνια, αλλά να είναι σε θέση να επικοινωνήσει μαζί σας και πάλι, επειδή τα μηνύματα μας αγνοήθηκε.

Προηγούμενη απάντησή μας δεν ήταν να σας πείσω για τίποτα, αλλά να σας δείξουμε την εικόνα της κατάστασης ελπίζοντας ότι θα καταλάβετε τις δράσεις μας - να μην την εγκρίνει.

Κατανοούμε και να ελέγχεται ότι έχετε βάλει τη σύνδεσή πίστωσης (αυτό που είναι προφανές δεν γίνεται από τη μηχανή vBET). Αυτό εξακολουθεί να μην επιλύσει το ζήτημα δεν είχε παραβιάσει άδεια (και έχουμε σοβαρούς λόγους να πιστεύω αυτό), στην οποία περίπτωση που έχουμε κάποια δικαιώματα που έδωσε νομική συμφωνία μας. Δικαιώματα τα οποία δεν έχουμε να ζητήσετε. Παραβίαση που δεν έχουμε να ερευνήσει. Αλλά όπως έχουμε ήδη σας ενημερώσουμε εμείς ποτέ δεν θα αποφασίσει να το αφήσει να πάει υπό απειλή. Επομένως, σας παρακαλώ να μας δώσει επίσημη δήλωσή σας για σας πληρωμή για άδεια vBET και μετά θα συνεχίσουμε τη συζήτησή μας.

vBET
08-04-10, 01:21
Τι εννοείς Μάικλ;

Δεν υπάρχει θέμα πληρωμής, είμαστε ευτυχείς αν απεμπλακεί απλά το λογαριασμό ώστε να μπορέσουμε να αναβαθμίσετε τη νέα έκδοση για την απελευθέρωσή σήμερα, τότε αν καλό να αποκτήσετε νέες άδειες για άλλα φόρα.

Είμαστε ευτυχείς, δεν τίθεται θέμα καταβολής απλά θέλετε λογαριασμού εργασίας πάλι.

Σας ευχαριστούμε!

Ίσως απλά παρεξηγημένη - σε τέτοια κατάσταση συγνώμη για το λάθος. Νόμιζα ότι η πρόθεσή σας ήταν να αναστρέψει πληρωμής. Έχω 2 τη νύχτα στην ώρα μου και το θέμα δεν φως ένα?)

Έτσι, ακριβώς για να είναι σαφές - είναι να αντιστρέψουμε πληρωμής είναι υπό εξέταση ή όχι;

Snake2
08-04-10, 01:23
Επίσημη δήλωση σχετικά με την πληρωμή; Ι dont καταλαβαίνω τι εννοείτε. I που έχουν ήδη καταβληθεί. Είμαι εύρημα αυτό πραγματικά αναστατώνει. Δεν έχω πολλά χρήματα και τώρα να με σταματήσουν να χρησιμοποιούν αυτό το λογισμικό και δεν έχω κάνει τίποτα κακό. Μπορείτε να δείτε τη σύνδεση που πρόσθεσα να καθορίσει το θέμα. Και έχω καταβάλει σας μήνες πριν.

Snake2
08-04-10, 01:24
Γιατί θα αντιστραφεί πληρωμή αν έχω άδεια εργασίας ... κανένα λόγο, θέλω ενημερώσεις έτσι δεν θα αναστραφεί πληρωμή αν είμαι ευτυχής και άδεια δεν απαγορεύεται. :)

Επίσης, δεν πήρα τα μηνύματά σας, όπως εγώ δεν login για μερικές εβδομάδες, και αυτό το φόρουμ doesn't στέλνετε μηνύματα στο ηλεκτρονικό ταχυδρομείο μου inbox για κάποιο λόγο.

Snake2
08-04-10, 01:33
Νομίζω ότι ο λόγος για κανονική σύνδεση δεν λειτουργεί είναι έχουμε ένα τροποποιημένο πρότυπο που κάνει όλα τα πνευματικά δικαιώματα σε μια γραμμή και σε ωραίο κουτί, έτσι ώστε ίσως προκαλούν πρόβλημα.

παράδειγμα?

πρότυπο μου?

copyright 1 - πνευματικά δικαιώματα 2 - 3 πνευματικών δικαιωμάτων

normall vb πρότυπο?

Πνευματικά δικαιώματα 1
Copyright 2
πνευματικών δικαιωμάτων 3

Όποιον τρόπο και αν έχουν ωραία σύνδεση με μεγάλη άγκυρα κείμενο. έτσι όλα είναι καλό για vbet.

vBET
08-04-10, 01:56
Παρακαλώ σημειώστε ότι κανείς δεν σταματάει να χρησιμοποιεί vBET αυτή τη στιγμή. Είστε το χρησιμοποιεί τώρα και χρησιμοποιείται όλη την ώρα, όταν υπήρχε θέμα και δεν απαντούσε.

Όπως γράψαμε όλη την ώρα ολόκληρη την πρόθεση της δέσμευσης του λογαριασμού σας σε αυτό το forum (δεν εμποδίζει vBET χρήσης - χρησιμοποιείτε ακόμα τώρα) ήταν να εξηγήσει την κατάσταση. Και αυτό συμβαίνει μόνο γιατί σταμάτησε την απάντηση, με την τελευταία απάντησή σας σχετικά με το επίπεδο "χαθούν" (δεν το έγραψε κυριολεκτικά - ότι ήταν μόνο εντύπωση μας).

Ναι ξέρουμε ότι πληρώσατε για το προϊόν. Ρωτήσαμε σχετικά απειλή σας ότι θα αφαιρέσει πληρωμής. Για ό, τι σύμφωνα με την άδεια χρήσης μας, δεν έχετε κανένα δικαίωμα, όταν είναι άδεια ανακαλείται για παραβίαση. Έτσι, εάν τέτοια αντιστροφή θα ήταν ενδεχομένως να συμβεί αυτό θα ήταν μια απάτη που διατυπώνονται στα συστήματα πληρωμών και θα χρειαστούν πολλές δυσάρεστες συνέπειες για σας.
Γι 'αυτό ζητήσαμε γι' αυτό - ακριβώς για να είστε σίγουροι είστε διατεθειμένοι να γίνουν απάτη ή όχι.

Καταλαβαίνω ότι δεν έχετε καμία τέτοια πρόθεση:) Και ακόμη και αν αυτό γράφτηκε πριν από την δήλωση που έκανε, χωρίς να θυμάται άδεια χρήσης.

Εντάξει έτσι - σε μια τέτοια περίπτωση παρακαλούμε να κρατήσει μόνο την προσοχή στην άδεια χρήσης και παρακαλούμε να μας ενημερώσετε αν διαπιστώσετε ότι κάτι δεν πάει καλά με το μέρος vBET. Αν είστε πολύ σε αυτήν την επιχείρηση (πιστεύω ότι το κάνετε), τότε ξέρεις ότι η άδεια μας είναι πραγματικά εύκολο, σύμφωνα με τις δυνατότητες άδειας για ορισμένα προϊόντα, έτσι δεν κάνουμε τίποτα ασυνήθιστο. Είναι το πώς αγορά λογισμικού φαίνεται μυρμήγκι έγινε με αυτόν τον τρόπο από το νόμο και την καταπολέμηση της πειρατείας λογισμικού. Ο λογαριασμός σας θα άρει την απαγόρευση αύριο (συγγνώμη, αλλά πρέπει να τελειώσει κάποια πράγματα τώρα και είναι σχεδόν 3 τη νύχτα στην ώρα μου). Παρακαλείσθε να μου θυμίζουν Αν ξεχάσω (δεν στέλνουν υπενθύμιση τώρα - υποθέτω ότι στο λογαριασμό e-mail μας είναι mails πολλά από εσάς σχετικά με το θέμα γι 'αυτό θα αφαιρέσετε ακριβώς).

Για άλλη μια φορά λυπάται πολύ για όλα τα προβλήματά σας και ελπίζουμε ότι ακόμη και αν δεν εγκρίνουν τον τρόπο μας, σας καταλαβαίνω γιατί κάναμε αυτά τα βήματα και ίσως ακόμη και κάτω από βαθιά εκτιμούν ότι κάναμε μόνο προσωρινή απαγόρευση υπόψη όχι να ανακαλέσει άδεια με όλες τις άλλες πιθανές ενέργειες. ..
Αυτό ήταν απλά για να γίνει ο ίδιος αισθάνεται καλύτερα?)

Σε περίπτωση τυχόν προβλήματα με vBET, μη διστάσετε να στείλετε μηνύματα στην αντιμετώπιση προβλημάτων ή τμήματα αναφορά σφάλματος:)

ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ:
Το βρίσκω ακριβώς προηγούμενη θέση σας - ευχαριστώ για την σημείωση. Παρακαλώ βάλτε το υπόλοιπο σε επίπεδο μμ ή σε ενότητα αντιμετώπισης προβλημάτων, εάν νέα έκδοση vBET θα έχουν ίδιο θέμα.

Snake2
08-04-10, 01:58
Σας ευχαριστώ. :)

vBET
08-04-10, 15:34
Έγινε - έχει τη διασκέδαση:) Ελπίζω ότι η νέα έκδοση θα ανταποκρίνεται στις προσδοκίες τις επιδόσεις σας.

Snake
08-04-10, 15:43
Πώς μπορώ να σταματήσω urls να μεταφραστεί σε αυτή την έκδοση, όπως ρώτησα πριν από εδώ> http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/436-how-disable-translated-urls.html

Αυτό πρέπει πραγματικά να είναι επιλογή σε admincp.

vBET
08-04-10, 15:46
Παρακαλούμε να ανοίξει νέο νήμα για αυτό το χαρακτηριστικό γνώρισμα των αιτήσεων - απάντησή μας μπορεί να είναι χρήσιμη και για άλλους χρήστες.

Snake
08-04-10, 15:47
Έχω ήδη ένα νήμα ανοικτό, που είναι το σύνδεσμο για το!

vBET
08-04-10, 15:49
Συγγνώμη - Πάω εκεί?)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET Translator 4.10.1