PDA

Επιστροφή στο Forum: Solved Περίεργα / forums /



badawidollah
28-03-10, 02:22
Γεια σας,

Αυτό είναι παράξενο για μένα

θα πρέπει να μοιάσει
nusantaraku.org / forum / forum.php (υπάρχουν vbadvance ενότητες εκεί)

αλλά να τις κατευθύνουν προς nusantaraku.org / forum (αν μπορώ να ανοίξω ότι index.php, χωρίς vbadvanced modules)

τότε Αντέγραψα ότι / forum / forum.php να / forum / index.php
ότι η samething συνέβη, εξακολουθεί να μην υπάρχει ενότητα vbadvanced εκεί.

badawidollah
28-03-10, 03:54
ενημέρωση

vbadvance ενότητες δεν δείχνουν σε Ινδονησίας (i επιλέγουν Ινδονησίας ως κύρια γλώσσα)
αλλά δείχνουν σε Μαλαισίας και αγγλικά

** Vbadvanced στο index.php όχι μόνο δείχνουν

badawidollah
28-03-10, 04:29
παρακαλώ κοιτάξτε

nusantaraku.org / forum / index.php? γλώσσα = ms
nusantaraku.org / forum / index.php? language = en
nusantaraku.org / forum / index.php? id = γλώσσα

διαφορετικές
έτσι δεν είναι;

vBET
28-03-10, 21:42
Λυπούμαστε, αλλά δεν ξέρω τι πρέπει να αναζητάτε. Παρακαλώ πείτε μου τι ακριβώς θα πρέπει να συμπεριληφθεί στη σελίδα (να μου δώσετε κάποιες απόσπασμα το οποίο μπορώ να βρείτε στη σελίδα) και το URL σε αυτή τη σελίδα. Θα το βρείτε και να ελέγξει πώς φαίνεται στην μεταφραστεί θέα. Αυτή τη στιγμή δεν ξέρω τι λείπει.

Παρακαλώ σημειώστε ότι γνωρίζετε το δικό σας forum - Θα πρέπει να κατευθύνονται για να δείτε τι εννοείτε:)

EDIT:
OK - Νομίζω ότι βλέπω τι εννοείς, αλλά δεν είμαι σίγουρος. Όταν είστε σε μεταφρασμένη σελίδα με index.php και κάντε κλικ στο αρχικό σημαία γλώσσα, τότε θα ανακατευθύνεται σε forum.php - είναι αυτό το θέμα;

badawidollah
30-03-10, 15:47
νήμα κλειστό

πρόβλημα στην vBSEO λογισμικό

ευχαριστίες

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1