PDA

Επιστροφή στο Forum: Pre-Sales/Αναβάθμιση Ερώτηση - Είναι vBET εξακολουθούν να διατηρούνται;



gmhastings
25-02-17, 18:04
Γεια σας,
Είμαι ακόμα τρέχει μια παλαιότερη έκδοση του vBET (ο μεγαλύτερος v3.8.9 vBulletin) -- και ψάχνει για την αναβάθμιση της ιστοσελίδας με την τελευταία v5 σταθερή έκδοση και, στη συνέχεια, αναβάθμιση vBet στην τρέχουσα έκδοση (με την προϋπόθεση ότι λειτουργεί). Ρωτάω γιατί δεν βλέπω τις αναρτήσεις για πολύ καιρό...

Είμαι επίσης πρόθυμος να αναβαθμίσετε το site για να έχετε SSL και να κατανοήσουν ότι vBulletin 5 είναι " SSL, συμβατό με τους ... θα vBET επίσης να λειτουργήσει εάν η εγκατάσταση έχει ρυθμιστεί για το SSL;

Παρακαλώ μπορείτε να μου πείτε για αυτά;

Ευχαριστίες
:)

Marcin Kalak
28-02-17, 18:43
vBET έχει βελτιωθεί η λειτουργικότητα και οι πελάτες σπάνια έκθεση για τα θέματα, έτσι υπάρχει λίγη νέες θέσεις.
vBET 5 έχει δοκιμαστεί στην έκδοση vB 5.1.9. Μπορείτε να δοκιμάσετε το vBET 5 της δοκιμής μας forum: Φόρουμ - φόρουμ Τεστ vBET 5 (http://www.vb5.vbenterprisetranslator.com/). Απλά συνδεθείτε σε έναν δοκιμαστικό λογαριασμό.
Αυτή τη στιγμή δεν υπάρχουν ανοικτά θέματα που σχετίζονται με SSL. vBET εργασίας για το αποτέλεσμα πριν να προωθούνται στο εξωτερικό, τόσο στην κρυπτογράφηση δεν πρέπει να έχουν οποιαδήποτε επίπτωση στις εργασίες vBET.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1