PDA

Επιστροφή στο Forum: DBSEO έργα



siparker
14-03-14, 16:53
ακριβώς σε περίπτωση που κάποιος ενδιαφέρεται.

Πάρετε dbseo εγκατάστασης και εργασίας πρώτη

στη συνέχεια να εγκαταστήσετε vbet και να χρησιμοποιήσετε το κανονικό url ρυθμίσεις δεν επιλέγουν τίποτα να κάνει με vbseo

Θέματα μου, όπου έχω κενό αποτελέσματα και διάφορα άλλα wierdness μειώθηκε σε μια παλαιότερη εγκατάσταση οπότε βεβαιωθείτε ότι έχετε αφαιρέσει εντελώς

στη συνέχεια, βεβαιωθείτε ότι έχετε έναν μεταφραστή εργασίας αυτό ήταν μου επόμενο τεύχος. κατά τις δοκιμές είχα χρησιμοποιήσει το σύνολο της ποσόστωσης από yandex σε μια ημέρα ro soemthing έτσι το έβλεπα περίεργο θέματα μετά από αυτό

VBET ομάδα θα μπορούσε να σας παρακαλώ να έχουν κάποιο είδος της μια αναφορά / πληροφορίες σελίδα όπου λέει τι έχει μεταφραστεί και whats πρόκειται να ytranslated (δηλαδή είναι στην ουρά κλπ) όπως είχα έναν σκληρό χρόνο figuring έξω γιατί ακριβώς φάνηκε να έχουν EN και FR cache στοιχεία μόνο (αν και γαλλική ελειτούργησε)

basiclaly, εάν παίρνετε ένα ζήτημα πάει πίσω για να το μηδέν και να αρχίσει και πάλι

Προσθέστε το vbet τελευταία και δεν χάος με τίποτα μετά.

vBET
15-03-14, 11:35
Παρακαλείστε να σημειώσετε ότι vBET σας επιτρέπει να ρυθμίσετε ποιες γλώσσες θα πρέπει να αποθηκευτεί προσωρινά. Αν σας μνήμη cache μόνο EN και FR, τότε ενδεχομένως έχετε απενεργοποιήσει cache για άλλες γλώσσες. Επίσης μπορείτε να πάτε με το χέρι να μεταφρασμένη σελίδα σε άλλη γλώσσα, και εάν αυτό μεταφράζεται (μπορείτε να είστε επίσης εκτός ποσόστωσης σε υπηρεσία παροχής μεταφράσεων) στη συνέχεια, ελέγξτε πήγε στην προσωρινή μνήμη cache. Επίσης σε περίπτωση σχόλια cache πρέπει να ορίσετε κατάλληλα δικαιώματα για το φάκελο (περιγράφει λεπτομερώς τα cache περιγραφή).

Lion Group
04-11-14, 05:45
Γεια σου ρε παιδιά τοποθέτησα ένα άλλο νήμα σχετικά με αυτό. Δεν βλέπω το νήμα μου ώστε αναρωτιέμαι αν αυτό είναι ένα πεθαμένο προϊόν;

Marcin Kalak
04-11-14, 14:20
Θέση σας έχει εξαφανιστεί με μέτρο. Έχει εγκριθεί και την προβάλλει. vBET λειτουργεί και αναπτύσσεται.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vBET Translator 4.10.1