PDA

Επιστροφή στο Forum: Solved PHP προειδοποίηση σε όλες τις σελίδες



tavenger5
19-02-14, 19:38
Να πάρει αυτό σε όλες τις σελίδες μου. Εκτελούν την τελευταία έκδοση.

ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ: Μη έγκυρο όρισμα που παρέχονται για το foreach() στο /home/site/public_html/includes/vbenterprisetranslator_functions_hooks.php γραμμής 734

Marcin Kalak
21-02-14, 13:57
Παρακαλώ να μου δώσει μια σύνδεση με το θέμα. Παρακαλώ στείλτε μου ένα PM λεπτομέρειες πρόσβασης Admin CP και FTP. Θα μπορώ να ελέγξω τι συμβαίνει εκεί :)

Marcin Kalak
24-02-14, 13:23
Δεν έχω πρόσβαση σε FTP.

Marcin Kalak
25-02-14, 13:15
Γρήγορη λύση για αυτό το πρόβλημα:

Ανοίξτε το αρχείο includes/vbenterprisetranslator_functions_hooks.php
Αναζήτηση:

if($vbulletin->options['vbenterprisetranslator_alternate_tag'])
Αντικαταστήσει να:

if($vbulletin->options['vbenterprisetranslator_alternate_tag'] && !$vbulletin->userinfo['userid'])

Αυτή η γρήγορη επιδιόρθωση θα προστεθούν στην επόμενη έκδοση.

tavenger5
28-02-14, 17:42
χάρη, που εργάστηκε.

tavenger5
30-07-14, 20:30
Έχω ενημερωθεί με την τελευταία έκδοση της ΒΒ. Θα έπρεπε να υποβάλει εκ νέου αίτηση αυτήν την επιδιόρθωση, εντούτοις αυτό τώρα που δείχνει σε όλες τις σελίδες τα δεν έχει σημασία τι.

Marcin Kalak
31-07-14, 11:37
Δεν βλέπω το θέμα στην ιστοσελίδα σας.
Η τελευταία έκδοση vBET είναι 4.7.2. Σας έκδοση είναι 4.7.1. Έχετε κάνει μια υποβάθμιση;

tavenger5
01-08-14, 21:21
Ναι, εγώ υποβαθμίστηκε μετά είδα αυτό, αλλά αυτό μοιάζει με αυτό που συμβαίνει στο 4.7.1 καθώς και. Αυτό συμβαίνει μόνο όταν δεν τους παρόχους μετάφραση είναι διαθέσιμα (Google χαρακτηρίζεται ως διαθέσιμα στην περίπτωσή μου, αλλά δεν έχω ένα κλειδί API για τους). Όταν συμβαίνει αυτό τα θέματα που επίσης δεν μεταφράζονται συνεχώς.

Marcin Kalak
04-08-14, 11:56
Αν δεν έχετε ένα κλειδί της Google, τότε θα πρέπει να απενεργοποιούνται αυτόματα. Σας με το χέρι Κλείστε το Google σε AdminCP -> vBET -> μετάφραση πάροχοι διαθεσιμότητα. Παρακαλώ επιτρέψτε μου να ξέρω αν το Google ανάψει αυτόματα μέσα AdminCP -> vBET -> μετάφραση πάροχοι διαθεσιμότητα.
Παρακαλώ να με ενημερώσετε αν αυτό επιλύει τα ζητήματα.

tavenger5
04-08-14, 23:08
Αν δεν έχετε ένα κλειδί της Google, τότε θα πρέπει να απενεργοποιούνται αυτόματα. Σας με το χέρι Κλείστε το Google σε AdminCP -> vBET -> μετάφραση πάροχοι διαθεσιμότητα. Παρακαλώ επιτρέψτε μου να ξέρω αν το Google ανάψει αυτόματα μέσα AdminCP -> vBET -> μετάφραση πάροχοι διαθεσιμότητα.
Παρακαλώ να με ενημερώσετε αν αυτό επιλύει τα ζητήματα.

Στην πραγματικότητα, φαίνεται ότι έκανα λάθος. Ακόμα κι αν Google τώρα να διαμένουν μακριά μετά τη ρύθμιση με μη αυτόματο τρόπο, το σφάλμα εξακολουθεί να εμφανίζεται. Ωστόσο, δεν φαίνεται όλη την ώρα. Λοξοτομώ το εύρημα ένα μοτίβο. Φυσικά πηγαίνει μακριά όταν "Προσθήκη εναλλακτική ετικετών" είναι απενεργοποιημένη.

Marcin Kalak
05-08-14, 12:11
Δεν βλέπω το θέμα. Δεν μπορώ να αναπαραγάγει το θέμα, αν δεν ξέρω όταν προκύπτει.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET Translator 4.10.1