PDA

Επιστροφή στο Forum: Solved Μη αυτόματη μετάφραση δεν αποθηκεύεται



WF84
07-01-13, 13:07
Η μη αυτόματη μετάφραση της σελίδας μου δεν αποθηκεύεται, όταν χρησιμοποιείτε μη αυτόματη μετάφραση και κάντε κλικ στο κείμενο που θέλω να επεξεργαστείτε και στη συνέχεια, αποθηκεύστε. Το αρχικό κείμενο μετά την ανανέωση της σελίδας είναι ακόμα εκεί..επίσης στο ιστορικό vbet στα admincp η επεξεργασία δεν είναι εκεί. Κάνοντας κλικ στο κουμπί Αποθήκευση είναι αρκετά δεξιά;

Marcin Kalak
08-01-13, 16:53
Ναι, κάνοντας κλικ στο κουμπί Αποθήκευση είναι αρκετά δεξιά.
Μπορείτε να διαγράψετε τα cookies στο πρόγραμμα περιήγησης.
Βεβαιωθείτε ότι είναι ενεργοποιημένη AdminCP -> vBET -> Cache μνήμης Cache της βάσης δεδομένων -> χρήση βάσης δεδομένων μνήμης cache και έχει οριστεί σε απενεργοποιημένη AdminCP -> vBET -> Cache μνήμης Cache της βάσης δεδομένων -> στρατηγική εκκαθάρισης Cache.

WF84
08-01-13, 17:23
Ακόμη δεν εργασίας, και το πρασινωπό σήμα σύμφωνα με το κείμενο σε κατάσταση επεξεργασίας διατηρεί εκεί ακόμα και όταν κάνω κλικ στο κουμπί απενεργοποίηση μη αυτόματης μετάφρασης

Marcin Kalak
08-01-13, 23:01
Ποιο πρόγραμμα περιήγησης χρησιμοποιείτε;

WF84
18-01-13, 09:16
Το Google chrome

Marcin Kalak
18-01-13, 13:32
Θα δοκιμαστεί αυτό και μη αυτόματη μετάφραση έργων στο φόρουμ μας σχετικά με αυτό το πρόγραμμα περιήγησης.
Παρακαλώ PM μου πρόσβαση σε λεπτομέρειες Admin CP και FTP. Θα το ελέγξω τι συμβαίνει εκεί:)

Marcin Kalak
12-02-13, 10:33
Καμία απάντηση - θεώρησε ότι το ζήτημα έχει φύγει. Εάν δεν μπορείτε να γράψετε εδώ.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1