PDA

Επιστροφή στο Forum: Solved Χάνομαι lol



Lissa
01-07-12, 07:49
Εγώ purtchased vbet πολύ καιρό αλλά σταμάτησε χρησιμοποιούν για οποιοδήποτε λόγο δεν θυμάμαι. Αποφάσισε να ανανεώσει την άδεια χρήσης και να εγκαταστήσετε ξανά μόνο για να βρείτε ότι ό, τι έχει αλλάξει και δεν είμαι βέβαιος ότι θα έχουν εγκατασταθεί σωστά. Μου έχει μείνει όλες τις προεπιλεγμένες ρυθμίσεις για τη μετάφραση της microsoft, όπως θεωρώ ότι τώρα υπάρχουν χρεώσεις για ορισμένους, και λαμβάνω δεν traanslations ανεξάρτητα από το τι σημαία που κάνετε κλικ. Υπάρχει κάτι άλλο που πρέπει να κάνω; Μου έχουν αναζήτηση, αλλά δύσκολο να βρείτε τις πληροφορίες είμαι μετά

Μου φόρουμ είναι Digiscrap φόρουμ (http://www.digiscrapforum.com/forum.php)

Thanx εκ των προτέρων
Lissa

* επεξεργασία, πήρα τις μεταφράσεις για να λειτουργούν μετά την εξεύρεση μια θέση που βοήθησαν, αυτό δεν μετάφραση δημοσιεύσεις όταν κάνω μια δοκιμή δημοσίευση, ωστόσο, τόσο περισσότερες αναζήτηση για μένα, εκτός αν κάποιος είναι βολικό να βοηθήσει:)

n/m που μου έχουν καταργηθεί αυτή και με την άλλο $30 δολάρια πεταμένα. Οι οδηγίες είναι κακή στην καλύτερη και η τελευταία σταγόνα ήταν διαπίστωση ότι πολλές πρόσθετες usergroups είχε προστεθεί που θα είχε πολύ περισσότερη εργασία για μένα με τα photopost δικαιώματα εγκατάστασης. Στο τέλος αποφάσισα ότι δεν ήταν αξίζει τη φασαρία, λυπούμαι

vBET
02-07-12, 19:43
Γεια σου. vBET μπορεί να λειτουργήσει χωρίς τις usergroups - ακριβώς χρειάζεται να απενεργοποιήσετε ορισμένες plugins vBET. Αν ενδιαφέρεστε να σας στέλνουμε λεπτομέρειες:)

Επίσης, Σημειώστε ότι τα usergroups γίνεται αυτόματα με vBET και μόνον ως συμπληρωματικό usergroups, οπότε αυτό δεν αλλάζουν τα δικαιώματα αποτελούν άλλα usergroups χρήστες.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1