PDA

Επιστροφή στο Forum: Solved Πίνακας δεν υπάρχει σφάλμα.



vbetter
28-04-12, 16:27
Μου να διατηρήσετε που λαμβάνει μηνύματα σφάλματος με το παρακάτω μήνυμα.
Μπορεί να σας παρακαλώ βοήθησέ με να λύσω αυτό;
Συμφωνώ με την τελευταία έκδοση του vbet. 4.4.6.


Σφάλμα βάσης δεδομένων σε vBulletin 4.1.3:

Άκυρα SQL:
ΕΠΙΛΈΞΤΕ cache.originaltext ως originaltext, cache.translated ως μετάφραση από vbenterprisetranslator_cache_medium_az βοήθεια, μνήμη cache vbenterprisetranslator_cache_medium_az όπου help.originaltext='xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.» ΚΑΙ cache.serie=help.serie,

MySQL σφάλμα: Δεν υπάρχει πίνακας «xxxxx_xxxxx.vbenterprisetranslator_cache_medium_az»
Αριθμός σφάλματος: 1146
Ημερομηνία αίτησης: Σάββατο, Απρίλιος 28 2012 @ 10: 22: 55 πμ
Σφάλμα ημερομηνία: Σάββατο, Απρίλιος 28 2012 @ 10: 22: 55 πμ
Δέσμη ενεργειών: http://xxxxxxx.com/members/xxxxxxxx.html
Referrer:
IP Address: xxxxxxxx
Όνομα Χρήστη: Unregistered
ClassName: vB_Database
MySQL Έκδοση:

r.dziadusz
30-04-12, 22:52
Γεια
Θα προσπαθήσω να δημιουργήσετε ξανά αυτό το σφάλμα, αλλά στην εν τω μεταξύ θα μπορούσε να σας παρακαλώ ελέγξτε με μη αυτόματο τρόπο εάν υπάρχουν vbenterprisetranslator_cache_medium_az πίνακα;
Και επίσης παρακαλώ πέστε μου όταν - μετά από όσα συνέβησαν αυτές σφάλμα το οποίο άρχισε να apear;

vbetter
01-05-12, 00:39
Γεια
Θα προσπαθήσω να δημιουργήσετε ξανά αυτό το σφάλμα, αλλά στην εν τω μεταξύ θα μπορούσε να σας παρακαλώ ελέγξτε με μη αυτόματο τρόπο εάν υπάρχουν vbenterprisetranslator_cache_medium_az πίνακα;
Και επίσης παρακαλώ πέστε μου όταν - μετά από όσα συνέβησαν αυτές σφάλμα το οποίο άρχισε να apear;

Το αρχείο .htaccess μου τοποθεσίες Web άλλαξε από απόσταση για την ανακατεύθυνση σε μια άλλη τοποθεσία. Για να ξεκινήσετε εκεί φαίνεται ότι τα προβλήματα. Θα καταφέρει να διορθώσετε τα πάντα, αλλά μετά την αναβάθμιση στην τελευταία έκδοση του Vbet και την redid αρχείο htaccess ξεκίνησα που λαμβάνει τα σφάλματα. Λαμβάνω, στην πραγματικότητα, το ίδιο μήνυμα για τα εξής:

vbenterprisetranslator_cache_short_az
vbenterprisetranslator_cache_short_hy
vbenterprisetranslator_cache_medium_ka
vbenterprisetranslator_cache_medium_eu
vbenterprisetranslator_cache_medium_hy
vbenterprisetranslator_cache_medium_ht
vbenterprisetranslator_cache_medium_az

Έλεγξα της βάσης δεδομένων και φαίνεται ότι δεν υπάρχουν οι ανωτέρω πίνακες.

Εάν χρειάζεστε τις περισσότερες πληροφορίες από μένα παρακαλώ ενημερώστε με. Ευχαριστώ για τη βοήθεια, προσβλέπω σε μια ενημέρωση κώδικα.

r.dziadusz
02-05-12, 09:19
Ελέγξτε το πλαίσιο PM

m_jankowski
19-06-12, 21:46
Καμία απάντηση, επομένως πρέπει να κλείσει αυτό το νήμα, εάν έχετε περισσότερες ερωτήσεις με αυτό το θέμα μου θα ανοίξετε ξανά.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 enjoy automatic translations