PDA

Επιστροφή στο Forum: Solved Απλή πρόσβαση API Google



DirtRider
26-03-12, 05:27
Πρέπει να παραδεχτώ ότι πραγματικά δεν φαίνεται να είναι σε θέση να καταλάβουμε πώς λειτουργεί η ιστορία κλειδιών Google API. Φαίνεται ότι είναι ένα Αμειβόμενος υπηρεσία και did ενεργοποίηση πληροφορίες χρέωσής μου. Ωστόσο, βλέπω τώρα μια περιοχή στη σελίδα μου Google API που λέει απλή πρόσβαση API και φαίνεται ότι κάτι τέτοιο.

Το κλειδί για εφαρμογές προγράμματος περιήγησης (με παραπομπή)
API κλειδί: XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Παραπομπή: Κάθε referer επιτρέπεται
Ενεργοποιημένος: 25 Μαρ, 2012 6: 56 AM
Ενεργοποιείται από: xxxxxx ******** com – σας
Άνευ αντικειμένου κλειδί: XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Κατάσταση: Ενεργή μέχρι το ΜΑΡ 26, 2012 6: 56 AM (αυτό που πραγματικά δεν καταλαβαίνω ως την ημερομηνία αυτή αλλάζει όλη την ώρα)

Έτσι, αυτό είναι το κλειδί API που μιλώ, υποτίθεται, να χρησιμοποιεί με χρέωση ή μπορώ να βρω ένα άλλο κάποιο άλλο μέρος: σύγχυση:

r.dziadusz
27-03-12, 23:17
Γεια
Από τις πληροφορίες σας PM υποθέτω ότι μπορείτε να λύσετε το θέμα σας:) Ναι είναι αυτό το κλειδί API

DirtRider
28-03-12, 04:14
Λοιπόν επίσης δεν λειτουργεί για μένα όπως είναι το ίδιο με τα άλλα. το 90% του χρόνου δεν παρουσιάζει μετάφραση δεν είναι διαθέσιμη. Μετά από 3 ημέρες χωρίς οποιονδήποτε τύπο υποστήριξης έχουν τώρα Κατάργησα αυτό το mod από μου φόρουμ:(

r.dziadusz
28-03-12, 18:19
Έχετε προσπαθήσει να χρησιμοποιήσει λιγότερο μεταφράσεις γλώσσες; Ή απλά Διαβάστε αυτό το post σχετικά με την απόδοση (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-general-discussions/408-vbet-performance.html)

DirtRider
28-03-12, 18:30
Προσπάθησα να έχει μόνο αυτή επιλέγοντας τις γλώσσες ότι μου βουλευτές χρησιμοποιούν πρωτογενή μόνο τις ευρωπαϊκές γλώσσες. Ωστόσο κάθε φορά που θα περιμένω αυτό δείχνει ότι δεν υπηρεσίες μετάφρασης δεν ήταν διαθέσιμα. Στη συνέχεια θα πρέπει να εκτελέσετε με μη αυτόματο τρόπο προγραμματισμένη εργασία για τη σάρωση και πάλι τους και αυτό θα ανακάμψει μία ή ίσως δύο το πολύ. Αυτή θα δω λίγα λεπτά αργότερα ότι και πάλι δεν είχε καμία υπηρεσίες μετάφρασης διατίθενται εκ νέου. Έτσι, ώστε να καταβάλλονται για την υπηρεσία εγκατάστασης που δεν προλαβαίνω να αυτό εργασίας ανεξάρτητα από αυτό που έκανα. Ωστόσο, ακόμη συνεδρίαση με τα ίδια θέματα και μετά από 3-4 ημέρες αγωνίζεται με δικά μου καμία βοήθεια ή απάντηση από εδώ κατάργησα αυτό.

Έτσι όπως είπα δεν λειτουργεί για μένα να παρακαλώ λοιπόν επιστροφής

DirtRider
28-03-12, 18:30
Διπλή θέση: σύγχυση:

r.dziadusz
11-04-12, 17:47
Επιστροφή το θέμα συζητήθηκε PM

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vB Enterprise Translator 4.10.1