PDA

Επιστροφή στο Forum: Solved Τίποτα δεν λειτουργεί.



Taurus
03-02-12, 04:17
Παιδιά μου πραγματικά χρειάζονται κάποια βοήθεια εδώ. Τώρα έχω μια vs2 Google που καταβάλλονται κλειδί API, αλλά και πάλι, μετά από όπως 1 λεπτό κανένα των υπηρεσιών Μεταφραστής δεν είναι διαθέσιμη. Εκτέλεση της δοκιμής του google μου δίνει αυτό:

Αρχική μετάφραση δοκιμής για το Google API
Αποτέλεσμα της δοκιμής: {"σφάλμα": {"σφάλματα": [{"τομέας": "usageLimits", "Αιτία": "dailyLimitExceeded", "μήνυμα": "Υπέρβαση ημερήσιο όριο"}], "Κωδικός": 403, "μήνυμα": "Υπέρβαση ημερήσιο όριο"}}
Σφάλμα δοκιμής:
Χρόνος σύνδεσης (ms): 118.327148438

Με άλλα λόγια, ακόμη και με τις καταβληθείσες Google API vbet δεν κάνει τίποτα για μένα πια. Πώς μπορώ να να εργαστείτε ξανά;

Χάρη.

Simon Lloyd
03-02-12, 08:43
Ταύρος ποια όρια έχουν μπορείτε να ορίσετε στο https://code.google.com/apis/console/?pli=1#project:YOURPROJECTNUMBER:quotas;

Taurus
03-02-12, 09:52
Ταύρος ποια όρια έχουν μπορείτε να ορίσετε στο https://code.google.com/apis/console/?pli=1#project:YOURPROJECTNUMBER:quotas;

Δεν είμαι σίγουρος, θα πρέπει να το ελέγξετε, ό, τι προτείνετε θέτω εκεί; Ευχαριστώ για τη βοήθεια!

Taurus
03-02-12, 10:40
Καλά τη σε 2 000 000 χαρακτήρες την ημέρα, τώρα έθεσα το 4 000 000 ημερησίως. Αυτό είναι τώρα μου google δοκιμής:

Αρχική μετάφραση δοκιμής για το Google API
Αποτέλεσμα της δοκιμής: {"δεδομένα": {"Μετάφραση": [{"translatedText": "Γεια σου", "detectedSourceLanguage": "pl"}]}}
Σφάλμα δοκιμής:
Χρόνος σύνδεσης (ms): 75.1730957031

Ακόμη σχετικά με τον έλεγχο της vbet του πίνακα google διαθεσιμότητα παραμένει μόνο σε καμία.

Simon Lloyd
03-02-12, 10:59
Έχουν προσπαθήσατε να εκτελούνται με μη αυτόματο τρόπο το cron (προγραμματισμένη εργασία) για την ενημέρωση που; από την εμπειρία μου μπορώ να χρησιμοποιήσω περίπου 1 M χαρακτήρες σε μια ώρα!

Taurus
03-02-12, 11:03
Έχουν προσπαθήσατε να εκτελούνται με μη αυτόματο τρόπο το cron (προγραμματισμένη εργασία) για την ενημέρωση που; από την εμπειρία μου μπορώ να χρησιμοποιήσω περίπου 1 M χαρακτήρες σε μια ώρα!

Mate Λυπούμαστε, χάσατε μου, που cron για ό, τι;

Simon Lloyd
03-02-12, 12:44
στο Admincp > προγραμματισμένες εργασίες υπάρχουν μια περιοδική εργασία (προγραμματισμένη εργασία) για να ελέγξετε τις υπηρεσίες παροχής, σας δοκιμής που δώσατε έδειξε ότι η google ήταν διαθέσιμες μετά upping το όριο, αλλά δεν αντικατοπτρίζουν ευθύς αμέσως στο admincp, επειδή δεν εκτελείται η Περιοδική εργασία για να το ενημερώσετε:)

r.dziadusz
03-02-12, 17:36
Γεια
Κατά τη γνώμη μου, δεν υπάρχει σφάλμα. vBET ελέγχει αυτόματα διαθεσιμότητά σας σε κάθε 10 λεπτά. Εάν θέλετε, μπορείτε να το εκτελέσετε με μη αυτόματο τρόπο από
admincp - > προγραμματισμένες εργασίες - > vB Enterprise μεταφραστής (υπηρεσίες παροχής διαθεσιμότητα) - > εκτέλεση τώρα

Αλλά επίσης όταν ελέγχετε όρια ήδη μπορεί να επιτευχθεί. Google API v2 δοκιμή δεν εμφανίζει τυχόν σφάλματα.

Taurus
03-02-12, 17:47
Ναι, που λαμβάνω, αλλά γιατί αυτό δείχνει ότι η Google δεν είναι διαθέσιμη εάν στην πραγματικότητα είναι διαθέσιμη;

Taurus
04-02-12, 06:35
Αυτό πραγματικά είναι γρήγορα να απογοητευτούν. Ακόμα και όταν δεν έχει επιτευχθεί το όριο, διαθεσιμότητα της google διατηρεί θα ενεργοποίηση και απενεργοποίηση. Και σε χρονικές στιγμές δεν μετουσιώνει. Μπορώ παρακαλώ να κάποια υποστήριξη εδώ!

r.dziadusz
04-02-12, 14:06
Γεια
Λειτουργεί σαν αυτό. vBET είναι chcecking, εάν η υπηρεσία παροχής είναι διαθέσιμη και σύνολο είναι ενεργό ή ανενεργό. Επίσης είναι μπορεί να λειτουργήσει όπως δηλαδή:
Μπορείτε να ορίσετε όρια σε 2 M χαρακτήρες ανά ημέρα
Έχετε χρησιμοποιήσει 1 999 995 χαρακτήρες. Και 5 χαρακτήρες είναι enaught να το πράξει η δοκιμή οι vBET θα δώσει τη δυνατότητα παροχής, αλλά δεν είναι enaught να μεταφράσετε φράση έτσι vBET θα σηματοδοτήσει παροχής dissable και πάλι.

Taurus
04-02-12, 15:36
Nope. Δεν μπορεί να είναι αυτό. Μπορώ να δω ό, τι μου όριο είναι και πόσο χρησιμοποιείται στη σελίδα μου Google API. Υπήρχε μόνο το 26% χρησιμοποιείται ακόμη, στον πίνακα ελέγχου "vbet", διαθεσιμότητα της Google έχει οριστεί σε καμία.

Taurus
04-02-12, 16:41
Εγώ είμαι λήψη εξαιρετικά frustrated με αυτό τώρα. Χρειάζομαι παρακαλώ εδώ κάποια καλή υποστήριξη. Πού είναι Michal;

r.dziadusz
04-02-12, 23:40
Σας να κάνετε ανάληψη ελέγχου αρχείων καταγραφής εάν έχετε PM πρόσβαση λεπτομέρειες για να σας ftp φόρουμ και στη συνέχεια θα μάθω γιατί vBET απενεργοποίηση v2 Google API

Taurus
05-02-12, 04:38
Σας να κάνετε ανάληψη ελέγχου αρχείων καταγραφής εάν έχετε PM πρόσβαση λεπτομέρειες για να σας ftp φόρουμ και στη συνέχεια θα μάθω γιατί vBET απενεργοποίηση v2 Google API

Χάρη, PM αποστέλλονται με λεπτομέρειες σύνδεσης.

r.dziadusz
05-02-12, 19:58
PM έλαβε, αλλά παρακαλώ διαβάστε PM - κάποιο πρόβλημα της άδειας, σας descibed σε PM

Taurus
06-02-12, 11:52
Απάντησα σας PM.

Αλλά οφείλω να πω, αυτό είναι εντελώς γελοίο! Έχω vbet εκτελείται για 7 ημέρες με το API καταβληθεί από το google, και μου νομοσχέδιο είναι ήδη περισσότερα από 400 €! Guys πραγματικά χρειάζεστε μερικούς άλλους τρόπους εδώ, επειδή κανείς δεν θα χρησιμοποιήσει vbet με τιμές όπως αυτή. (Και γνωρίζω ότι δεν πρόκειται για σφάλμα του vbet για τις τιμές αυτές, αλλά θα καταστήσει παρωχημένες αυτού του προϊόντος!) Ή έχετε να μου πείτε πώς μπορεί να εμφανίζεται η τιμή αυτή εντελώς, χωρίς να χαθεί η τις λειτουργίες που είναι vbet ας υποθέσουμε ότι για να εκπληρώσει. Έχω 2 vbet άδειες χρήσης. Αλλά θα επεκταθώ χρησιμοποιώντας το αύριο εάν δεν λαμβάνω ορθή υποστηρίξει εδώ σήμερα. Ευχαριστούμε.

r.dziadusz
06-02-12, 21:43
Αυτή τη στιγμή που εφαρμόζουμε μια λύση. Μεταφρασμένο κείμενο θα επεξεργασμένη manualy, bu χρήστες - επίσης προσπαθούμε για νέα δωρεάν μετάφραση του API.

Σχετικά με την τιμή geting προς τα κάτω, παρακαλούμε να διαβάσετε αυτό το post (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html#post10411)

EDIT
Δεν είναι δυνατό να συνδεθείτε ακόμη

r.dziadusz
21-02-12, 23:24
Καμία απάντηση, εγώ θα επισημάνει επιλυθεί εάν έχετε ακόμα ερωτήσεις σας παρακαλούμε γράψτε, σας θα επισημάνει άνοιγμα εκ νέου

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1