PDA

Επιστροφή στο Forum: Solved Μετά την αναβάθμιση σε VBET354--μεταφράσεις δεν λειτουργεί



Noob
18-01-12, 16:16
Μόλις αναβάθμισα από 353 σε 354 και όλα πήγαν καλά. Μετά την αναβάθμιση, βλέπω τώρα ότι οι μεταφράσεις δεν λειτουργεί και στην υπηρεσία παροχής διαθεσιμότητα, είσαι όλα έχει οριστεί σε "Όχι".
Προηγουμένως, είχα v2 Google, Microsoft, και το Apertium που εργάζονται με σωστή API πλήκτρα.

Παρατηρώ, επίσης, στις κύριες επιλογές vBet, έχω ένα σφάλμα:

Error:
Destination of your forum has to start with "/"

Μου φόρουμ παρατίθεται στο ριζικό τομέα (forum.domain.com) με κανένα κατάλογο.
Αν προσπάθεια για να το θέσω απλά ένα "/" στο πλαίσιο, στη συνέχεια λέει:

Error:
Destination of your forum could not end with "/"

Δεν είστε βέβαιοι εάν αυτό έχει σχέση με τις μεταφράσεις δεν λειτουργεί;

r.dziadusz
18-01-12, 17:32
Γεια


Μου φόρουμ παρατίθεται στο ριζικό τομέα (forum.domain.com) με κανένα κατάλογο.
Αν προσπάθεια για να το θέσω απλά ένα "/" στο πλαίσιο, στη συνέχεια λέει:
Δεν θέσει "/" μόλις αφήσετε κενό

Είναι απλά μια προειδοποίηση, ρύθμιση αποθηκεύονται ακόμη και με αυτό το μήνυμα, επίσης, εδώ είναι ένα γρήγορη επιδιόρθωση για αυτό το σφάλμα: ενημέρωση κώδικα (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-bug-reporting/2743-4-4-6-bug.html#post11562)

Σχετικά με το πρώτο θέμα σας, βλέπουμε "Απενεργοποίηση" API είναι όταν έχετε προσωρινή έφθασε σας όρια, αυτό ελέγχεται σε κάθε 10 λεπτά, εκτελέστε τη λειτουργία δοκιμασία για την google api v2 και Microsoft (που χρησιμοποιείτε: "" ή παλιά Microsoft από μπλε) πιθανότατα αυτό δεν είναι ένα σφάλμα, αλλά εγώ ευχαρίστως θα βοηθήσει να ανακαλύψετε τι είναι λάθος

Noob
18-01-12, 21:26
Μου χρησιμοποιώντας παλιά... επιτρέψτε μου να προσπαθήσω υπηρεσίες Σιελ μετάφρασης... θα είναι πάλι σύντομα.

Ευχαριστώ!

vBET
23-06-12, 21:17
Πώς είναι λοιπόν; εξακολουθεί να υπάρχει το ζήτημα;

vBET
07-07-12, 14:47
Καμία απάντηση - μελέτησε το θέμα έχει φύγει. Εάν δεν σας παρακαλούμε γράψτε σε αυτό το νήμα:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations