PDA

Επιστροφή στο Forum: Ανοιχτό σφάλμα 500



steve
09-11-11, 01:06
Γεια
Λαμβάνω ένα σφάλμα 500 κατά τη χρήση του googles v2 api και το microsoft api. Έχετε κάποιες σκέψεις προς την αιτία;

ευχαριστίες

steve
09-11-11, 09:31
τόσο το googlev2 όσο και το microsoft ελέγξετε αρχεία δημιουργήσουν 500 σφάλματα.

r.dziadusz
09-11-11, 11:10
Γεια σου,
-Όταν μεταβείτε στη διεύθυνση url, και ξεκινήσετε μεταφράζοντας δεν βλέπω οποιοδήποτε σφάλμα
-Να σας παρακαλώ του παρελθόντος εδώ τα αποτελέσματα δοκιμής σας;

steve
09-11-11, 12:04
Γεια σου,
-Όταν μεταβείτε στη διεύθυνση url, και ξεκινήσετε μεταφράζοντας δεν βλέπω οποιοδήποτε σφάλμα
-Να σας παρακαλώ του παρελθόντος εδώ τα αποτελέσματα δοκιμής σας;

Nah τους μόνο ελλείψει πίσω στο την εμφάνιση του αρχικού κειμένου. Αν ενεργοποιήσω την microsoft και Gv2, είναι 500 σφάλματα όταν. έλεγχος /test/

r.dziadusz
09-11-11, 13:05
Για πρώτη φορά το αρχείο της δοκιμής σας στο φάκελο ρίζας "φόρουμ", από ό, τι τους, εκτελείται εάν 500 σφάλμα apears και πάλι θα έχω τη δυνατότητα ελέγχου σχετικά με τόπο ή μόλις σας να άμμο μου την php αρχεία καταγραφής

σχετικά με τη διεύθυνση url: talkfinance.net/ja/ να βλέπω κάποιες μετάφραση κείμενο, αυτό είναι coused από μερική συναλλαγή (Διαβάστε περισσότερα εδώ (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html#post10969))
Αλλά εάν χρησιμοποιείτε το Google Api v2 μπορείτε να ορίσετε τα δικά σας όρια, ίσως μπορείτε να τοποθετήσετε λάθος πλήκτρο v2 Google Api, μετά την εκτέλεση της δοκιμής θα γνωρίζουμε ότι σίγουρα

steve
10-11-11, 01:08
Ποσόστωσης είναι εντάξει στο Gv2 τώρα, παρτίδων μερική μεταφράσεις. Μόλις ενεργοποιήσω την M$ λαμβάνω το σφάλμα 500. Τα αρχεία δοκιμή τρέξει καλά.

r.dziadusz
10-11-11, 23:34
Περίπου 500 σφάλμα κατά τη διάρκεια της microsoft, did ρυθμίσετε όλες τις επιλογές vBet όπως λέγεται στο αρχείο readme; Did σας αποστολή, αποστολή-μία φορά το φάκελο;
Θα μπορούσε να σας παρέχουν πλήρη σφάλματος αρχείου καταγραφής ή αν δεν είναι δυνατό να έχετε την ευγένεια PM πρόσβαση λεπτομέρειες, έτσι θα μπορέσω να ελέγξει για θέση

steve
11-11-11, 00:58
Ναι, μου στείλει το upload-μόλις το φάκελο, ακολούθησε τις οδηγίες αναβάθμισης και εφαρμόζονται οι νέες ρυθμίσεις παραμέτρων.

r.dziadusz
11-11-11, 15:06
Όπως το βλέπω σας microsoft δοκιμής δεν εμφανίζει τυχόν σφάλματα, δικαίωμα τώρα δεν γνωρίζω γιατί δεν λειτουργεί μόνο σε microsoft μετάφραση, coudl σας παρακαλώ Δημιουργήστε το δοκιμαστικό λογαριασμό σας ftp και PM μου αυτό;

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1