PDA

Επιστροφή στο Forum: Ερώτηση facebook



Valdo
19-10-11, 07:17
Γεια σου όλων;
Ένας φίλος μου ζήτησε να δημιουργήσετε ορισμένοι λογαριασμοί facebook, γιατί δεν είναι σε θέση να το κάνουμε (δεν είναι αφεντικό με το PC…).
Εντάξει, κανένα πρόβλημα, πιστεύω ότι: ορισμένες νέες email λογαριασμούς, διαφορετικά ονόματα και επώνυμα και συνδέθηκε με το Zulutrade.
Μετά την πρώτη facebook λογαριασμός ερώτηση για την επιβεβαίωση με sms, ίσως είναι μου διεύθυνση IP;
Αλλαγή email
Αν αλλάξω το πρόγραμμα περιήγησης να δημιουργήσω ένα νέο, αλλά το δεύτερο το πρόβλημα εμφανιστεί ξανά.
Μπορώ να επαναφέρω το pc, αλλά τίποτα δεν: πιστεύω ότι αν αλλάξω το pc ίσως θα έχω το ίδιο πρόβλημα.
Σε αυτό το σημείο είναι ένα προσωπικό ζήτημα για μένα: πώς μπορούν να facebook καταλάβει ότι πάντα μου που δημιουργούν έναν νέο λογαριασμό και δεν άλλου προσώπου, που είναι η δημιουργία του πρώτου λογαριασμού;
Γνωρίζετε ποια χρήση facebook παράμετρος να ρωτήσω ή δεν αυτού του αριθμού τηλεφώνου;
Ένα άλλο αμφιβολία: Εάν βρίσκεστε σε ένα σημείο του internet τον τρόπο σύνδεσης; όλοι πρέπει να εισαγάγετε τον αριθμό του κινητού;
Σας ευχαριστώ για τη βοήθειά σας.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1