PDA

Επιστροφή στο Forum: Invision Ισχύς Διοικητικού Συμβουλίου



kan3
22-07-11, 12:02
Γεια σας,

Αυτό είναι ένα μεγάλο προϊόν, είδα να εγκατασταθεί σε ένα φόρουμ και πραγματικά εντυπωσιασμένος. Έχετε κάποια σχέδια για να κάνει αυτό το mod για IPB;

Θα είμαι ευτυχής να πληρώσει $ 150 - 200 για αυτό.


Σας ευχαριστώ.

vBET
22-07-11, 12:07
Σχεδιάζουμε να κάνουμε γενική έκδοση vBET - διαθέσιμα για να μεταφράσει οποιαδήποτε εφαρμογή. Πρώτα πρέπει να προσθέσετε κάποια προγραμματισμένη χαρακτηριστικά για να vBET, πριν ανοίξει μια άλλη γραμμή παραγωγής. Δεν υπάρχει καμία προγραμματισμένη ημερομηνία για αυτό.

kan3
22-07-11, 12:08
Χαίρομαι που το ακούω. Κοιτάζοντας μπροστά για την έκδοση IPB:)

kan3
24-07-11, 13:42
Τι είναι αυτό το spam;


BTW vBET υπάρχει ούτως ή άλλως δεν μπορώ να βοηθήσω; Θέλω να πω μπορώ να αναζητήσετε IPB προγραμματιστές για σας.

vBET
24-07-11, 21:14
Ευχαριστώ για την πρόταση βοήθεια. Είμαστε κατά τη διάρκεια προσλήψεων και θα βρούμε νέο μέλος της ομάδας:) Εάν γνωρίζετε ανθρώπους που ενδιαφέρονται - παρακαλούμε να τις στείλετε σύνδεσμο για να προσφέρει τη δουλειά μας.

kan3
28-07-11, 22:03
OKies έχω κοινοποιηθεί προγραμματιστής, αυτός είναι από PL.

kan3
29-07-11, 17:41
Ok μόνο για πληροφορίες είναι IPB coder δεν vB προγραμματιστής.

vBET
29-07-11, 23:50
Χάρη - αν επικοινωνήσετε μαζί μας θα μιλήσουμε μαζί του:)

kan3
26-08-11, 19:24
Οτιδήποτε σε αυτό; Μήπως κάποιος να επικοινωνήσει μαζί σας;


Σας ευχαριστώ.

vBET
29-08-11, 19:28
Δεν είχα παρατηρήσει την εφαρμογή αυτή. Ίσως ήταν λάθος αφαιρεθεί με το spam, ή δεν είχε στείλει σε όλα. Επίσης Μόλις επέστρεψα από τις διακοπές, έτσι ίσως είναι ήδη περιμένει.

kan3
13-01-12, 11:34
Γεια σου,

Τα σχέδια να κάνετε IPB;


Regards,

vBET
13-01-12, 17:42
Όχι αυτήν τη στιγμή.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1