PDA

Επιστροφή στο Forum: Solved Μετακόμισε στη Νέα ιστοσελίδας διακομιστή δεν θα λειτουργήσουν



bhanuprasad1981
12-12-09, 09:11
Μετακόμισα ιστοσελίδα μου στο νέο server και Forum Doesn't χαρτί με VBET On, λειτουργεί μόνο πρόστιμο μετά μπορώ να απενεργοποιήσω plugin και να αφαιρέσετε περιεχόμενο από το. htaccess, περίεργο, αλλά admincp λειτουργεί καλά με το plugin για, ένα άλλο πράγμα που έχω δωρεάν έκδοση εγκατασταθεί σε μια άλλη περιοχή ίδιο διακομιστή λειτουργεί χωρίς πρόβλημα: (

vBET
12-12-09, 16:28
Παρακαλούμε να είμαι πιο ακριβής - τι δεν σημαίνει εργασία; Έχετε κενή σελίδα; Έχετε κενές σελίδες αντί για κείμενο; Βλέπετε κάποιο μήνυμα λάθους ή να έχουν και σε mail; Τι συμβαίνει;

Επίσης, μετά την αλλαγή του εξυπηρετητή βεβαιωθείτε ότι σας ταιριάζει σε όλες τις απαιτήσεις του νέου περιβάλλοντος: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq.html # post7

bhanuprasad1981
12-12-09, 18:09
τοποθεσία συνεχίζει ακριβώς φόρτωσης: (, αυτό δεν συμβαίνει με δωρεάν έκδοση μόνο πληρωμένη έκδοση, έχω suphp εγκατεστημένο στον server είναι αυτό το λόγο;

bhanuprasad1981
12-12-09, 18:10
διπλό μήνυμα συγνώμη

vBET
13-12-09, 20:01
τοποθεσία συνεχίζει ακριβώς φόρτωσης: (, αυτό δεν συμβαίνει με δωρεάν έκδοση μόνο πληρωμένη έκδοση, έχω suphp εγκατεστημένο στον server είναι αυτό το λόγο;

Δεν είμαστε ενήμεροι για οποιαδήποτε θέματα μεταξύ vBET και suphp.

Θα μπορούσατε να προσπαθήσετε να υπερφόρτωση ξανά vBET αρχεία και πάλι την εισαγωγή αρχείων προϊόν; Ίσως σε νέο server Apache μπερδεύονται?)

Παρακαλώ μου PM URL για το φόρουμ σας και τις λεπτομέρειες πρόσβασης σε FTP και Διαχειριστή CP. Θα ελέγξετε τι συμβαίνει εκεί.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations