PDA

Επιστροφή στο Forum: Solved Προεπιλεγμένη γλώσσα στο προφίλ χρήστη



Lissa
10-12-09, 22:23
Δεν ξέρω αν υπάρχει κάτι που είμαι υποτίθεται ότι θα τεθεί για αυτό ή αν είναι ένα bug lol

Απλώς παρατήρησα σήμερα ότι ένα από τα μέλη μου, ενώ έχοντας προεπιλεγμένη γλώσσα της οριστεί σε Πορτογαλικά (εμφανίζονται σε admin) δείχνει τα αγγλικά ως την προεπιλεγμένη γλώσσα στο προφίλ ... είναι αυτό ένα σφάλμα;

Προφίλ: lissaedesignz.com / forum / μέλη / Kelly-Regina / ελπίδα ότι λειτουργεί ως προφανώς μπορώ να προσθέτω ένα σύνδεσμο μέχρι Έχω 15 δημοσιεύσεις lol

vBET
10-12-09, 22:27
Ναι, είναι ένα bug και είναι ήδη παρατηρήσει - χρήστης δει τη δική της σημαία γλώσσα είναι αντί της σημαίας του χρήστη είναι κοιτάζοντας.

Θα πρέπει να διορθωθεί σε επόμενη έκδοση. Συγγνώμη για τα προβλήματα.

Lissa
10-12-09, 22:31
Μην ανησυχείτε, thanx για την γρήγορη απάντηση:)

tsak76
16-02-10, 22:50
πώς να καταργήσετε εντελώς Προεπιλεγμένη γλώσσα για να δείξει στο προφίλ χρήστη. i ελέγχονται templatesd και couldnt βρείτε τίποτα

tsak76
16-02-10, 22:56
διαπίστωσε ότι με την απενεργοποίηση plugin "Προσθήκη προεπιλογή πληροφορίες σε γλώσσα περιγραφής μέλος"

vBET
17-02-10, 17:32
Ναι:) Προσπαθούμε να δώσει περιγραφικά ονόματα σε περίπτωση που αν κάποιος θέλει να προσαρμόσετε vBET ακόμη περισσότερο:) Μεγάλη ότι το βρήκατε και συγγνώμη που δεν απάντησε νωρίτερα: o

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET translator 4.10.1