PDA

Επιστροφή στο Forum: Ενδιαφέρονται ιδιαίτερα για VBET. Μερικές ερωτήσεις



Truth66
14-06-11, 01:51
I σύντομα θα την αναβάθμιση σε vBulletin 4.1.4. Η πληρωμένη έκδοση του VBET συνεργαστεί με την τελευταία έκδοση του vBulletin;

Έχω, επίσης, Αγγελίες Photopost στο χώρο του ξενοδοχείου μου. Η πληρωμένη έκδοση του VBET συνεργαστεί με Photopost Classifieds;

Σε μια-δυο εβδομάδες θα είμαι επίσης να προσθέσετε Visichat από gchats.com στο site μου. Ξέρετε αν η πληρωμένη έκδοση του VBET θα εργαστεί επίσης με Visichat;

Ευχαριστώ για το χρόνο σας.

vBET
14-06-11, 14:21
Γεια σας. Ναι πληρωμένη έκδοση του vBET συνεργάζεται με vBulletin 4.1.4. Δοκιμάσαμε ήδη στο φόρουμ δοκιμής μας (σύντομα θα προχωρήσουμε, επίσης, το forum μας να vBulletin 4). Soms πρόσθετες λεπτομέρειες σχετικά με vBET και vBulletin 4.1.4 που θα βρείτε εδώ (Ένας από τους πελάτες μας ρώτησε για το νέο επεξεργαστή σε vB4.1.4).

Αυτή τη στιγμή δεν μπορώ να επιβεβαιώσω θα vBET μετάφραση υποστήριξη από τις σελίδες που δημιουργούνται από Photopost Classifieds ούτε Visichat. Οι περισσότεροι mods δεν απαιτεί ιδιαίτερες ολοκλήρωση και vBET μεταφράζει ακριβώς τα αποτελέσματα. Και σε ορισμένες περιπτώσεις, ειδικά η ένταξη είναι απαραίτητη. Εδώ μπορείτε να βρείτε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με την ενσωμάτωση των vBET με άλλα mods:
Υπάρχουν σαφείς οδηγίες για το πώς να το κάνουμε αυτό για PhotoPost, ακόμα δεν κάναμε χρήση Photopost αγγελίες και δεν γνωρίζουμε το προϊόν αυτό, έτσι δεν μπορούμε να υποθέσουμε ότι αυτό θα λειτουργήσει επίσης. Δεν μπορούμε να είμαστε υπεύθυνοι για άλλο κωδικό mods, και πολλά mods σπάσει vBulletin αρχιτεκτονική (γι 'αυτό επιπλέον η ένταξη είναι απαραίτητη μερικές φορές - ως επί το πλείστον για mods που δημιουργούν δικές τους σελίδες της).
Επίσης, μπορείτε να επιβεβαιώσετε ότι Visichat θα μεταφραστεί. vBET υποστηρίζει vBulletin AJAX μετάφραση από τα κατάλληλα γάντζο - ακόμα άλλα mods πρέπει να χρησιμοποιεί vBulletin αρχιτεκτονική κατάλληλα (αλλιώς vBulletin δεν θα εκτελέσει το γάντζο) και να ζητήσει να πάει με κωδικό γλώσσας. Έτσι, εδώ νομίζω ότι κάποια ειδική ένταξη θα απαιτηθεί για την υποστήριξη της μετάφρασης. Και πάλι - δεν μπορεί να πει ακριβώς, γιατί δεν χρησιμοποιούμε αυτό το mod και δεν το γνωρίζουν. Ακόμα δεν πρέπει να δημιουργήσει οποιαδήποτε λάθη.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations