PDA

Επιστροφή στο Forum: Solved Ρυθμίσεις Μετάφραση



vbetter
22-05-11, 03:35
Μπορείτε παρακαλώ να μου πείτε ακριβώς τις ρυθμίσεις σας για αυτόματη μεταφράσεις στα μηνύματα δοκιμή φόρουμ;

Δεν μπορώ να το καταλάβουν αυτό. Το πιο κοντινό που πήρα ήταν επιλογή "εμπιστεύονται το Google, όταν αποτέλεσμα είναι άξια εμπιστοσύνης", η οποία μετέφρασε το μήνυμα, αλλά δεν είχε πέσει κάτω βέλος για να δείτε το αρχικό μήνυμα. Είμαι σε vBulletin 3.8.7, ίδιο με αυτό το φόρουμ.

vBET
22-05-11, 15:57
Έχετε καλή ρύθμιση για την ανίχνευση γλώσσας. Παρακαλώ σημειώστε ότι για την εμφάνιση έχετε ξεχωριστές επιλογές:) σε μετάφραση της ομάδας θα βρείτε: Εμφάνιση αρχικό κείμενο για τους επισκέπτες και Προβολή αρχικού κειμένου για το χρήστη.

Παρακαλείσθε να ενημερώσετε τον έκανε να βοηθήσει:)

vbetter
22-05-11, 16:39
Εγώ που τόσο σε «προστεθεί από javascript." Αυτό λειτούργησε, σας ευχαριστώ πολύ.

kamilkurczak
23-05-11, 08:29
ευχαριστίες για σας επιβεβαίωση - επιλυθεί?)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1