PDA

Επιστροφή στο Forum: Solved Τώρα πρέπει να εκδώσει ένα εισιτήριο εγκατάσταση!



rdavm
12-05-11, 21:00
Δεν μπορώ να πάρει αυτό το έργο, θα έχουν τη συστροφή σε αυτό το προϊόν για περίπου 1 μήνα τώρα και που χρησιμοποιούνται ίσως περισσότερες από 100 ώρες για την αντιμετώπιση προβλημάτων σε αυτό το vBET 4 του προϊόντος, που εγκαθίσταται σε vBulletin 4.1.3 και μπορώ τώρα να εγκαταλείψει, είμαι piss και Είμαι απογοητευμένος.

Χρειάζομαι προσωπικό εδώ για να το εγκαταστήσετε για μένα και ρυθμίστε το να εργαστούν.

Τον τρόπο του να σκληρά για να εγκαταστήσετε το συγκεκριμένο προϊόν έτσι ώστε να βοηθήσει επειδή τώρα του μόλις ένας μήνας από τότε που αγοράζουν το πακέτο και του εξακολουθεί να μην λειτουργεί.

Μου παρέδωσε σε μια ελεύθερη lanser στο web design και αυτός δοκίμασε να το πάρει στην εργασία, αλλά afther 5 ώρες αναγκάστηκε να παραιτηθεί.

Μήνυμα προς ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ:

Επικοινωνήστε μαζί μου με PM ή e-mail για να πάρετε πληροφορίες συνδεθείτε στο server μου ή να μου πει πώς u θέλουν το ftp πληροφορίες login!

Ελπίδα your'e πρόκειται να διορθωθεί αυτή η στιγμή που έχω χάσει themper μου σε οδηγούς αντιμετώπισης προβλημάτων και τι όχι.

kamilkurczak
12-05-11, 22:10
Παρατήρησα ότι το κείμενο το δικό σας φόρουμ εξαφανίζονται μετά τη μετάφραση, δείτε το έτσι: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq.html # post1537

Παρακαλώ ελέγξτε admincp-> επιλογές σας vBET σύμφωνα με readme.html αρχείο από do-δεν-ανεβάσετε φάκελο και να ρυθμίσετε το φόρουμ κύρια γλώσσα σας.

rdavm
13-05-11, 21:26
Το πρόβλημα λύθηκε με την ενεργοποίηση πρότυπο ή προεπιλογή lang σε admincp.

Θα πρέπει να ενεργοποιηθεί από προεπιλογή να eng να έχουν λιγότερα προβλήματα γυρίσματα για την αντιμετώπιση.

Και ναι ξέρω ότι αυτό το φόρουμ είναι η worng φόρουμ θα δημοσιεύσει μήνυμα σε, όμως σε όχι καλή διάθεση μου και πολύ κουρασμένος, όπως την αντιμετώπιση αυτού για ίσως πάνω από 100 ώρες δεν είχα βρει το σωστό φόρουμ για να δημοσιεύσετε το και το βρίσκω επίκλισης τώρα να: συγχέεται: Είμαι αρχίζουν να σκέφτονται είμαι ηλίθιος: EEK:

kamilkurczak
14-05-11, 14:14
Ευχαριστώ για την επιβεβαίωση - επιλυθεί

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1