PDA

Επιστροφή στο Forum: Solved Σελίδες όλα άνω-κάτω



Snake
07-02-11, 01:37
I επανεγκατασταθεί ακριβώς αυτό το mod, θέλησε να δοκιμάσει ξανά, με λιγότερο χώρες για να δούμε αν φορτίο είναι καλύτερα.

Αλλά κάθε μεταφρασμένη σελίδα είναι άνω-κάτω, δεν υποσέλιδο, όλα τα μηνύματα μπερδεμένες, συνδέει όλα άνω-κάτω.

Οποιαδήποτε ιδέα τι θα μπορούσε να προκαλέσει αυτό, έπρεπε να απεγκαταστήσετε καθώς ήταν ένα σύνολο βρωμίζει.

Im 100% Ακολούθησα τις οδηγίες, εγκαθίσταται τόσες πολλές φορές μέχρι τώρα.

Μερικές φορές οι σελίδες θα ήταν ωραία, στη συνέχεια, ανανεώστε και όλα λάθος.

kamilkurczak
07-02-11, 11:13
Γεια σας,
Ήμουν στο site σας, αλλά έχετε ένα vBET άτομα με ειδικές ανάγκες σήμερα. Θα ήθελα να Chek το εαυτό μου γι 'αυτό παρακαλώ να μου στείλετε με πμ FTP σας και admincp πρόσβαση επειδή τώρα δεν ξέρω τι προκαλεί αυτό το ζήτημα.

Ευχαριστίες

Snake
07-02-11, 13:07
Ok, χυμός Υπολογιστών - Forums - Δωρεάν PC Hjælp, IT υποστήριξη og Reparationer (http://www.computer-juice.com/forums/da/)

Παρακαλώ κοιτάξτε και γρήγορη επανάληψη, i dont θέλετε να αφήσετε ενεργοποιημένη όπως αυτό.

Χάρη.

kamilkurczak
07-02-11, 13:15
ok έκανα κάποιες οθόνες από το φόρουμ σας και έχω αποθηκεύσει μια πηγή στην τοποθεσία στο αρχείο.
Παρατήρησα ότι το θέμα είναι στην κύρια σελίδα και σε φόρουμ σελίδων (όχι σε θέματα), έτσι δεν είναι;
Θα προσπαθήσει να βρει έναν λόγο αυτού του θέματος.

Παρακαλώ - προσπαθήστε να διαγράψετε τη μνήμη cache.
Μήπως μπορείτε να επεξεργαστείτε κάποια πρότυπα ή όχι;
Ίσως έχετε ένα νέο mod εγκατασταθεί;

Snake
07-02-11, 13:18
Συμβαίνει σε θέματα πάρα πολύ.

Hvad er den bedste δωρεάν CD-brænding λογισμικό; - Χυμός Υπολογιστών (http://www.computer-juice.com/forums/da/f52/whats-best-free-cd-burning-software-31441/)

Παρόμοια θέματα και υποσέλιδο σπασμένα, ημερομηνίες σε λάθος μέρη, στις υπογραφές όλα άνω-κάτω.

Σημείωση αυτό μια νέα εγκατάσταση, φρέσκο ανεβάσετε τα αρχεία για vb vBSEO και vbet, βασικές επιλογές ρυθμίσεων.

Μπορώ να απενεργοποιήσετε τώρα;

kamilkurczak
07-02-11, 13:23
εντάξει, μπορείτε να απενεργοποιήσετε. Θα αναλύσουμε τα δεδομένα

Snake
07-02-11, 15:46
Ok ευχαριστώ, ανυπομονώ να απαντήσω / fix σας.
Cheers!

Snake
08-02-11, 02:52
Γεια σας, απλώς αναρωτήθηκε αν έχετε περισσότερες πληροφορίες;

kamilkurczak
08-02-11, 14:23
Γεια σας,
Είναι πολύ δύσκολο να βρεθεί μια λύση, όταν δεν μπορώ να το αναπαράγει σε φόρουμ δοκιμή μου. Έχω μόνο μια οθόνη και πηγή τοποθεσία αλλά πρέπει να κοιτάξουμε για να τον κωδικό σας στο φόρουμ (γιατί αυτό είναι συγκεκριμένα μόνο για το φόρουμ σας).
Καταρχάς, θα ήθελα να AKS Michał για αυτό το θέμα. Ίσως ξέρει μια καλή λύση.
Φυσικά θα ήθελα να σας ρωτήσω σχετικά με admincp σας και FTP πρόσβαση (με PM) - θα είναι μια πολύ χρήσιμη.

Ευχαριστίες

Snake
08-02-11, 19:36
Μπορώ να ακολουθήσετε οποιαδήποτε οδηγία, im διστάζουν να δώσουν πρόσβαση διαχειριστή.

Τρέχω αυτό το mod πριν και ήταν ωραία, προστέθηκε πρόσφατα μια χάρη / σαν mod και μια δραστηριότητα / mod σημεία.

Επιτρέψτε μου να ξέρω.

kamilkurczak
09-02-11, 10:03
Γεια σας,
Μπορείτε να ενεργοποιήσετε mod μας σήμερα - μόλις επιτρέψει vbet και μετά από αυτό πηγαίνετε στο admincp-> vBET-> σημαίες και που Place Σημαίες σε Custom.

Μετά από αυτό:
-VBET είναι ενεργοποιημένη και μπορώ να το χρησιμοποιήσουν
-Οι σημαίες δεν δείχνει και όλοι οι χρήστες δεν μπορούν να χρησιμοποιήσουν mod μας.


Δεύτερον, όπως βλέπω στην οθόνη μου - Έχετε ένα λάθος αποτελέσματα από την Google στη μνήμη cache σας και έχετε το περιεχόμενό σας μετακινηθεί. Έχουμε μια λύση πώς να μπλοκάρει λάθος αποτελέσματα από το Google (θα συμπεριληφθούν στην επόμενη relase)

Μπορώ να σας δώσω μια γρήγορη λύση:

1. ανοικτή και να δημιουργήσετε ένα αντίγραφο αυτού του αρχείου:
forum / root περιλαμβάνει / vbenterprisetranslator_functions.php

2. σε αυτό το αρχείο βρει αυτή τη γραμμή:

if ($useCache && $wasTranslated && $translatedSize == $translationEncodedTextsSize) {

3. πάστα Πριν από αυτή τη γραμμή:

if (!$wasTranslated || $translatedSize != $translationEncodedTextsSize) {
define('VBET_DONT_WRITE_GUEST_CACHE', true);
}

4. εκτός
5. Απαλοιφή όλων cache
6. δοκιμάστε το!

Ο κώδικας αυτός θα πρέπει να δεσμεύσουν ένα λάθος αποτελέσματα από το Google. Και όπως έγραψα πριν - ενεργοποιήστε vBET και που μέρος της σημαίας, στις CUSTOM

Snake
09-02-11, 12:06
I επανεγκατασταθεί σε όλα φάνηκαν να δουλεύουν μια χαρά.

Έχω εφαρμοστεί ο κώδικας επεξεργασίας μόνο στην περίπτωση.

Χάρη.

kamilkurczak
09-02-11, 13:10
Γεια σας,

Ευχαριστώ για την επιβεβαίωση. Όπως έγραψα στο προηγούμενο post μου - λάθος αποτελέσματα από το Google στη μνήμη cache, προσπαθούν να γίνουν όλες οι αλλαγές στον κώδικά σας από την προηγούμενη θέση μου.

Ευχαριστίες

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1