PDA

Επιστροφή στο Forum: Solved Πώς μπορώ να είμαι σίγουρος ότι έχουν ανιχνευτεί;



garyopa
30-11-10, 16:56
Αναρωτιόμουν αν υπάρχει ένας τρόπος για να καταλάβουμε αν το site μου να ανιχνεύσει σωστά σε όλες τις διαφορετικές γλώσσες;

I τρέχει ένα μεγάλο μίγμα του λογισμικού, vBSEO, vBulletin v3.8.6, Vbadvanced, και φυσικά Vbet V3.5

Και έχω την ιστοσελίδα μου όλα τα εγκατεστημένα μέσα σε ένα "φόρουμ" τίποτα κατάλογο στη ρίζα.

Πήρα όλα μου ανακατευθύνσεις εργασίας νομίζω, έτσι ώστε οι άνθρωποι να περιηγηθείτε στη σελίδα ειδήσεων (cmps_index.php) πρόστιμο σε διάφορες γλώσσες, και το κύριο φόρουμ (index.php) πρόστιμο.

Αλλά πώς μπορώ να ελέγξω αν ο κόσμος σέρνεται αργά όλα μου 500000 url του (που ήταν αρχικά στα αγγλικά, τώρα σε όλες τις διαφορετικές γλώσσες, τόσο το μπροστινό μέρος της σελίδας (cmps_index) και τα νήματα φόρουμ.

Έχω ακόμα να εγκαταστήσετε την τελευταία έκδοση 3.0 sitemap vBSEO, θέλω να βεβαιωθείτε ότι τα πράγματα δουλεύουν μια χαρά, και στη συνέχεια να εξετάσουμε τρόπους για να ότι στο μείγμα του λογισμικού που δεν είχε προβλήματα.

mateuszr
01-12-10, 09:35
Δεν είμαι σίγουρος, αν αυτό είναι, αυτό που ψάχνετε, αλλά προσπαθήστε το Google Webmaster Tools (www.google.com/webmasters/tools/).

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET 4.10.1