PDA

Επιστροφή στο Forum: Solved Σφάλμα κατά την αλλαγή της BBCode [code] για τα άλλα plugins



GwynBleidD
18-11-10, 21:56
Γεια σου!Το σφάλμα έχει ως εξής: όταν ένα άλλο plugin αλλαγές στις ρυθμίσεις του το bbcode [code] και το άλλο είναι vbet ανατρέπει τις προεπιλεγμένες τιμές, η οποία δεν μπορεί να είναι. Απενεργοποίηση bbcode ανάλυση μέσα [κωδικός]

kamilkurczak
19-11-10, 07:45
Γεια σας,
Θα ήθελα να το δοκιμάσω. Μπορείτε να επικολλήσετε εδώ url να το φόρουμ σας;

Ευχαριστίες

meto
20-11-10, 16:52
Γεια σας,
Θα ήθελα να το δοκιμάσω. Μπορείτε να επικολλήσετε εδώ url να το φόρουμ σας;

Ευχαριστίες
Είναι www.pgc-cs.eu, αλλά vBET αυτή τη στιγμή απενεργοποιημένη.

http://ls2009.eu/off-topic/40230-test-vbet-error.html # post150888
Το σφάλμα είναι επίσης παρούσα στο φόρουμ σας:

aaa

kamilkurczak
22-11-10, 09:06
έτσι ώστε να γίνει μια θέση με κείμενο σε κώδικα με κόκκινο ετικέτες (στο φόρουμ σας πάρα πολύ), έτσι ώστε όπου είναι το πρόβλημα;

meto
22-11-10, 16:36
Αυτό δεν πρέπει να χρησιμοποιήσετε BBcode στο εσωτερικό του [CODE] tags don't you think?

kamilkurczak
23-11-10, 12:01
αα ok ξέρω τώρα. Θα ήθελα να γράψω κείμενο σε ετικέτες "κώδικα" και για παράδειγμα "κόκκινο χρώμα" ετικέτες και αυτό δεν θα πρέπει να αναλυθεί; κείμενο πρέπει να μείνει στο αρχικό χρώμα, έτσι δεν είναι;

Εάν ναι, περιγράψτε εδώ τι πρέπει να κάνω για να απενεργοποιήσετε ετικέτες parsing γιατί αν μπορώ να απενεργοποιήσω τα tags vBET ακόμα αναλυθεί.

kamilkurczak
07-12-10, 17:20
Καμία απάντηση. λυθεί. Αν όχι παρακαλώ γράψτε εδώ και εγώ θα ανοίξει αυτό το νήμα και πάλι

GwynBleidD
01-01-12, 14:20
Έχω σχετικά μου τροποποίηση φόρουμ για την απενεργοποίηση της συντακτικής ανάλυσης bbcode κώδικας στην ετικέτα (έχω σε πολλά φόρουμ του κώδικα με bbcode, πρότυπα, για να δημιουργήσετε νήμα κ.λπ., όπου δεν θα έπρεπε να αναλυθεί bbcode) και μου mod δεν λειτουργεί όταν είναι vbet επειδή vbet re-implement κώδικας ετικέτα μέσα σ ' αυτήν.

Συγγνώμη για δεν αποκρίνεται, θα έχετε απενεργοποιήσει vbet και ξέχασα:) σχετικά με αυτό το πρόβλημα

r.dziadusz
02-01-12, 21:13
Γεια
Θα προσπαθήσω να κάνετε ανάληψη ελέγχου αν το πρόβλημα που υπάρχει στις πιο πρόσφατες vBET relese. Παρακαλούμε να επιβεβαιώσετε το url σας φόρουμ

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1