PDA

Επιστροφή στο Forum: Είναι ένας τόπος αναφοράς με μεγάλη επιτυχία εκεί



atakansonmez
20-11-09, 12:47
Θέλω επίσης ot αγοράσετε αυτό το λογισμικό, αλλά η ερώτησή μου είναι πήρατε 2 ιστότοπων, το ένα είναι για την ΕΦΓ και το ένα είναι αυτό.
Γιατί αυτά τα sites έχουν λιγότερο hits.I σημαίνει γιατί δεν έχετε ένα 100 φόρουμ κ ..
Εάν έχετε αυτό το σύστημα θα πρέπει να έχετε sites πολύ πολύ μεγάλο και πολύ adsense εισόδημα ...

vBET
21-11-09, 21:55
Απλό: vBET αποτελεί το νέο προϊόν:)

moman
07-12-09, 17:46
Εδώ είναι ένα μεγάλο χώρο επίδειξης για σας: PentaxForums.com - Pentax Φωτογραφίας Φόρουμ (http://www.pentaxforums.com/forums/)

Δεν έχει πραγματικά κάνει πολλά όσον αφορά την κυκλοφορία πηγαίνει, αλλά έχω μόνο το είχε εγκαταστήσει για περίπου 2 εβδομάδες. Είναι, ωστόσο, ένα πολύ ωραίο mod για τους διεθνείς επισκέπτες.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vB Enterprise Translator 4.10.1