PDA

Επιστροφή στο Forum: Solved CMS σελίδα επανήλθε στο δέρμα προεπιλογή vb.



Taurus
29-10-10, 15:38
Μετά την πλήρη απεγκατάσταση και επιστρέφοντας τα πάντα, CMS μου (αρχική σελίδα) χρειάζεται μόλις το vBulletin δέρματος προεπιλογή. Όταν πηγαίνω στη σελίδα φόρουμ μου πηγαίνει στο δέρμα προεπιλογή μου και πάλι. Παρακαλείστε να ενημερώσετε.

vBET
29-10-10, 19:17
Αν αφαιρεθεί τελείως vBET, τότε vBET δεν έχουν τίποτα κοινό με το θέμα σας. vBET μπορεί να επηρεάσει το δικό σας φόρουμ μόνο όταν είναι εγκατεστημένο.

Παρακαλώ ελέγξτε τις ρυθμίσεις σας και βεβαιωθείτε ότι έχετε πραγματικά έχουν επιλέξει το δέρμα σας, και εάν δεν βρήκαν τίποτα να ζητήσει από vBulletin ομάδα γιατί έχετε εκτός από το δέρμα ρυθμιστεί.

Αυτό το νήμα παίρνει επιλυθεί το καθεστώς, γιατί δεν είναι vBET θέμα τόσο θέμα με vBET έχει λυθεί - δεν έχετε πρόβλημα με vBET, αυτό είναι κάτι άλλο.

Taurus
30-10-10, 01:48
Καλά, γιατί όταν έχω VBET εγκαταστήσει το δέρμα είναι πάλι φυσιολογικά. Αλλά μόλις VBET είναι απεγκατασταθεί επανέρχεται στο δέρμα προεπιλογή vBulletin;

Έχω εγκαταστήσει δύο φορές πίσω VBET να ελέγξει αυτό!

EDIT: Εντάξει, κατάφερα να διορθώσω αυτό. Για κάποιο λόγο όταν VBET την απεγκατάσταση του, ρίχνει το CMS ρυθμίσεις σελίδες έξω. Άλλαξα ακριβώς, και όλα είναι πίσω σε κανονικό πάλι. Έτσι, μπορείτε να διαγράψετε αυτό το νήμα. Λυπάμαι γι 'αυτό.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET 4.10.1