PDA

Επιστροφή στο Forum: Solved Σφάλμα σε vbet_getRedirectionLanguage ()



Hangman
04-10-10, 20:14
Γεια σας όλους, έχω χιλιάδες τέτοιο σφάλμα στην error.log το:


Call to undefined function vbet_getRedirectionLanguage() in /includes/vbenterprisetranslator_functions_hooks.php on line 952

952 Γραμμή ή γραμμή 947, ανάλογα με την οποία χρησιμοποιείται η μέθοδος της ανακατεύθυνσης.Προφανώς λειτουργεί το φόρουμ και τις μεταφράσεις. Πώς να καθορίσει αυτό;Ευχαριστώ & GrüßeHangman

kamilkurczak
05-10-10, 11:44
Παρακαλώ δοκιμάστε αυτό γρήγορη λύση:
1. Επεξεργαστείτε το αρχείο includes / vbenterprisetranslator_functions_hooks.php
2. Αναζήτηση:

function vbet_global_bootstrap_init_start2() {
3. Προσθήκη ΠΑΡΑΚΑΤΩ:

require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_lang.php');

Παρακαλώ απαντήστε μου μετά από αυτή την επεξεργασία.

Hangman
06-10-10, 10:48
Γεια σου, η αποτύπωση φαίνεται να λειτουργεί. Ένα τελευταίο μήνυμα σποραδικό σφάλμα παραμένει σε πολλές Dank.Nun:


PHP Fatal error: Class 'vB_Template_Runtime' not found in /includes/vbenterprisetranslator_functions.php on line 352

Χαιρετισμούς, δήμιος

kamilkurczak
06-10-10, 11:38
μπορείτε να επικολλήσετε εδώ ένα URL στην τοποθεσία με αυτό το μήνυμα;
Ευχαριστίες

Hangman
06-10-10, 22:14
Ναι, μπορώ. : URL ΗΗ είναι κινητό-συχνές Ερωτήσεις (http://www.mobilfunk-faq.info) πριν από την ενημέρωση κώδικα από τη δεύτερη θέση, δεν σημαίες ήταν εμφανίζεται τη γνώμη μου, αν ήταν σε μια θέση και η γλώσσα δεν ήταν η τυποποιημένη γλώσσα του φόρουμ. Που θα μπορούσε να εξηγήσει το μήνυμα λάθους, αλλά όλα θα πάνε καλά. Μήνυμα λάθους
Class 'vB_Template_Runtime' not found είναι εντούτοις ακόμα σποραδικές.Χαιρετισμούς, δήμιος

kamilkurczak
07-10-10, 09:45
Η κατηγορία αυτή: vB_Template_Runtime αυτόματα χρήση από vB όταν vB δημιουργήσει το site σας.
Όταν έχετε αυτό το ζήτημα - η σελίδα σας είναι πιθανό να δημιουργήθηκε από mod (δεν VB) και αυτό vB_Template_Runtime κατηγορία (αρχείο με αυτή την κατηγορία) δεν είναι σε χρήση.

Έτσι, θα πρέπει να βρείτε μια σύγκρουση. Για να γίνει αυτό:
Πρώτον: προσπαθήστε να αναπαραγάγετε το ζήτημα αυτό στο site σας (βρείτε ένα νήμα, site, forum κ.λπ. όταν το μήνυμα της έκδοσης είναι έδειξαν)
Δεύτερον: προσπαθήστε να απενεργοποιήσετε όλους τους mods (ένα προς ένα) χωρίς vBET και προσπαθήστε να παρατηρήσετε, όταν το θέμα εξαφανίζεται.

Παρακαλούμε, αν μπορείτε να βρείτε αυτό το mod - γράψω εδώ γι 'αυτό.

kamilkurczak
14-10-10, 10:39
Καμία απάντηση. Νομίζω - επιλυθεί. Εάν όχι, παρακαλούμε γράψτε εδώ και θα ανοίξει ξανά αυτό το νήμα.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1