Důležitý: Tato stránka používá cookies, (cookies). Používání této webové stránky bez nutnosti vypnout soubory cookie v prohlížeči, znamená to, že souhlasíte s tím, pro jeho použití.
Kup teď! Funkce Soubory ke stažení Zkontrolujte, zda vBET na vBulletin 5

Vydělávejte s námi!

Pokud chcete začít vydělávat peníze s BB spojení Partnerský Program.
Výsledky 1 na 8 z 8

Závit: vBET 4,0 možná ne tak brzy

Michał Podbielski (vBET zaměstnanců) vBET's Avatar
    Datum registrace
    10. 2009
    Blogu
    1

Default vBET 4,0 možná ne tak brzy

Dobrý den.

Upřímně řečeno jsme byli připraveni na dnešní vydání vBET4.0.0 Je tam jeden, ale - to byl testován na vBulletin4.0.1 Než se výroba automobilu jsme udělali rychlý test pod 4.0.2 a zdá se, že je celkový nepořádek s URL (přesměrování a kódování).

Takže teď jsme tuning vBET4.0.0 pro vBulletin4.0.2 a je zde možnost, že budeme muset počkat, až s vydáním vB4.0.3 - zjistíme, závažná chyba v vB4.0.2, který není nám umožňuje uvolnit se (Vynutit Canonical URL "Strict" - nefunguje IE a Opera - vBulletin fórum - Projekty).

Možná, že budeme pracovat na našich vlastních řešení, se snaží přijít kolem tohoto problému, pokud řešíme jiné URL otázky, které se objeví v vB4.0.2

Člen
    Datum registrace
    10. 2009

Mají pevnou 250 chyby v poslední verzi! Dovedu si představit jeho poměrně obtížné deveolping komplexní mod, pokud mají třeba 700-800 kód změní během prvních 4-5 měsíců životního cyklu vBulletin 4. Moje strategie je, abyste se nedotkli vBulletinu 4 za několik měsíců tak jako tak.

Nováček
    Datum registrace
    10. 2009

Quote Původně odeslal krisp View Post
    Mají pevnou 250 chyby v poslední verzi! Dovedu si představit jeho poměrně obtížné deveolping komplexní mod, pokud mají třeba 700-800 kód změní během prvních 4-5 měsíců životního cyklu vBulletin 4. Moje strategie je, abyste se nedotkli vBulletinu 4 za několik měsíců tak jako tak.
    Naprosto souhlasím.

Mám v úmyslu zůstat u 3.8 pro ještě dlouho.

vB 4 v podstatě nebude nikdy zlato, když se domníváte, že produkt, který si před upgradem (3.8), a jak všechny tyto nové chyby jsou zpětně ovlivňují další standardní funkce vB když oni ani nedotkl, čímž mám na mysli žádné změny v kódu.

Žádná výhra situace, tak to je vše kolem 3,8.

Datum registrace
    10. 2009
    Blogu
    1

Ano, je to bolest, aby software v závislosti na něco, co není příliš stabilní v kódu ...

Každopádně - po několika dnech testů a nalezení a odstranění několika problémů, a také našli jen málo otázek, které musí být opraveny vB týmu vB chybu si myslíme, že jsou připraveni na beta verzi. To nebude možné jít ven beta fázi, pokud VB4 nebude zlato, ale většina věcí je v pořádku, a mnoho lidí čeká na vBET4.0 Takže myslím, že jsme připraveni na to, jak jen to může být v tato situace

Člen
    Datum registrace
    01. 2010

Text automatically translated from: Hebrew to: Czech
    Translated text
    I když jsme všichni chtějí srdečně systém VB4, trpělivě čekají, až si tam opravit to bude fungovat .... Chvíli déle, než se VB4 bych navrhnout, aby se ani pohnout.
    Jsem se mýlil jsem upgrade systému na 4
    Original text

Datum registrace
    10. 2009
    Blogu
    1

Quote Původně odeslal dacho View Post
    Text automatically translated from: Hebrew to: Czech
    Translated text
    I když jsme všichni chtějí srdečně systém VB4, trpělivě čekají, až si tam opravit to bude fungovat .... Chvíli déle, než se VB4 bych navrhnout, aby se ani pohnout.
    Jsem se mýlil jsem upgrade systému na 4
    Original text
    Ano - Předpokládám, že ne všechny miluje vBulletin 4 Ale stále máme klienty, kteří chtějí vBET pro vBulletin 4 tak dáme

Nováček
    Datum registrace
    10. 2009

Default Rychle roste, palivo

Text automatically translated from: Chinese to: Czech
    Translated text
    Rychle roste, palivo, doufat, že se informace o SEO
    Original text

Datum registrace
    10. 2009
    Blogu
    1

Quote Původně odeslal shikeren View Post
    Text automatically translated from: Chinese to: Czech
    Translated text
    Rychle roste, palivo, doufat, že se informace o SEO
    Original text
    Vůbec ne Mějte na paměti, že nejsme dělat to od začátku - jsme se již pracuje, a také testování kódu, který jsme právě měli integrovat s novou verzí vB

Klíčová slova pro tuto téma

Přispívání

• Vy není zakládat nová témata
  • Vy není vkládat nové příspěvky
  • Vy není přikládat
  • Vy není upravovat své příspěvky
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33