Důležitý: Tato stránka používá cookies, (cookies). Používání této webové stránky bez nutnosti vypnout soubory cookie v prohlížeči, znamená to, že souhlasíte s tím, pro jeho použití.
Kup teď! Funkce Soubory ke stažení

Vydělávejte s námi!

Pokud chcete začít vydělávat peníze s BB spojení Partnerský Program.
Výsledky 1 na 9 z 9

Závit: vBET-Výsledky CoinForums.com instalace

  1. #1
    Člen
    Datum registrace
    04. 2010
    Příspěvky
    34

    Default vBET-Výsledky CoinForums.com instalace

    I run Forum mince - mince sbírání informací o mincích, měna a poštovní poukázky. - Nové fórum zaměřené na mince, měny a další položky. Právě jsme začali před pár měsíci.

    Po instalaci vBET Minulý týden jsme se již začíná dostávat spoustu hitů, a to zejména pro naši galerii, z dalších zemí kromě USA v jejich rodném jazyce.

    Výsledky už byly velké, a Google ani index všech našich stránek.

    místo:Forum mince - mince sbírání informací o mincích, měna a poštovní poukázky. 5840 se vrací as ze dne 25. dubna 2010 v Google. Výsledky v posledních několika týdnech bylo asi ~ 350.

    Skvělý produkt, bude mít k dispozici aktualizovaný.

  2. #2
    Člen
    Datum registrace
    04. 2010
    Příspěvky
    34

    Default

    Stránky jsou nyní ukazuje: Výsledky 1 - 10 z asi 16.200 z coinforums.com. (0,21 sekund) na Google.

    Nárůst dopravy byl téměř 3x nyní a my se stále zobrazuje nárůst. Naše stránky je nový a je to forum + galerii mincí a měny. Nyní jsme se dostat hity z 85 různých zemí, ve srovnání s přibližně 20 před instalací.

    Výsledky jsou velmi příznivé.

  3. #3
    Člen
    Datum registrace
    04. 2010
    Příspěvky
    34

    Default

    Quote Původně odeslal JinLeeHui View Post
    Dobrý den,
    Je nám líto, Im nového fóra. Mým úkolem je kompletní přehled o ekologickém čínské čaje zelené.
    Máte-li chvilku, by pak mohl byste mi prosím napiš mi, která je vaše nejoblíbenější značka zeleného čaje?
    Díky předem,
    Yours Jin
    lol ... to je sprcha. Teď budu muset starat o mezinárodní spammery a myslím, že ..

    Quote Původně odeslal Jesh View Post
    Stránky jsou nyní ukazuje: Výsledky 1 - 10 z asi 16.200 z coinforums.com. (0,21 sekund) na Google.

    Nárůst dopravy byl téměř 3x nyní a my se stále zobrazuje nárůst. Naše stránky je nový a je to forum + galerii mincí a měny. Nyní jsme se dostat hity z 85 různých zemí, ve srovnání s přibližně 20 před instalací.

    Výsledky jsou velmi příznivé.
    Jesh, to je úžasné. Jsem dostání větší pokušení zkusit to.

    btw, pokud to nebylo uvedeno před ... Michal, jsi génius na vymýšlení tohoto. A já se divím, že nikdo si koupil ya venku.

    Mohl jsem jen vidět, že ještě více populární v průběhu nadcházejících let.

    Hledal jsem na netu na druhý den, a zjistil, že je velmi těžké najít překladový software pro běžné webové stránky. (Bez vBulletin), nebo něco, co je spolehlivé a populární. Vše, co jsem mohl najít několik pochybných společností, sem a tam. Možná, že obchodní příležitost pro někoho jiného využít. Já bych opravdu rád převést na mé další stránky někdy v budoucnu. (Bez vBulletin související)

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET zaměstnanců) vBET's Avatar
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    3,037

    Default

    Jsme již v plánu vytvoření obecných překladatel, který povede každý web Budeme používat zde dobře otestované a vysoce optimalizovat motor od bb, takže dáváme našim klientům kvalitní a výkonnost pěstovaných softwaru v novém produktu. Nejprve chceme podpořit souborovou mezipaměť a hotovou zásobárnu motory v BB - tak to bude také podporováno obecně překladatel. Dosud neexistuje žádný plán pro tento.

  5. #5
    Člen
    Datum registrace
    04. 2010
    Příspěvky
    34

    Default

    Místě musí být indexovány mnoho dalších vyhledávačích tento týden. Jsme až 199,10%, tento týden na návštěvě.

  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    05. 2010
    Příspěvky
    1

    Default Úžasný

    Text automatically translated from: Arabic to: Czech
    Translated text
    To je opravdu nádherné

    Děkuji
    Original text
    Naposledy upravil vBET; 11-05-10 na 19:58.

  7. #7
    Senior Member
    Datum registrace
    03. 2010
    Příspěvky
    116

    Default

    Mám v plánu se dostat 100.000 návštěvníků uniq / den
    Možná, že by v rámci 1 rok

  8. #8
    Člen
    Datum registrace
    04. 2010
    Příspěvky
    34

    Default

    Jak hodně hitů převážně z jiných zemí.

    Průměrná zobrazení se trochu ponořit, ale myslím, že to má co do činění s jinými věcmi děje. Snažím se přijít na to, jestli je to z dvojího meta tagy, nebo ne.

  9. #9
    Zakázán
    Datum registrace
    Září 2013
    Příspěvky
    1

    Default

    Nyní jsme byli stále hity z 85 různých zemích, ve srovnání se zhruba 20 před instalací.

Klíčová slova pro tuto téma

Přispívání

  • Vy není zakládat nová témata
  • Vy není vkládat nové příspěvky
  • Vy není přikládat
  • Vy není upravovat své příspěvky
  •