Důležitý: Tato stránka používá cookies, (cookies). Používání této webové stránky bez nutnosti vypnout soubory cookie v prohlížeči, znamená to, že souhlasíte s tím, pro jeho použití.
Kup teď! Funkce Soubory ke stažení

Vydělávejte s námi!

Pokud chcete začít vydělávat peníze s BB spojení Partnerský Program.
Výsledky 1 na 2 z 2

Závit: Kolik jazyků BB podporuje 2.4.8 zdarma?

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    05. 2011
    Příspěvky
    11

    Default Kolik jazyků BB podporuje 2.4.8 zdarma?

    Text automatically translated from: Polish to: Czech
    Translated text
    V příspěvku o vB.org píšete, že v bezplatné verzi BB podporuje 60 jazyků. Kdysi jsem Nainstaloval jsem jen polské, běloruské, ukrajinské a ruské. Udělala jsem něco špatně? Nebo tak jsem běžel jen bezplatnou verzi?

    Má Pro verze používá k překlady yandex v 60 jazycích? Protože co vím, že je to jen yandex nabízí překlady a další jako Google Translator, budete muset zaplatit pouze.
    Original text

  2. #2
    Zakázán
    Datum registrace
    Srpen 2012
    Příspěvky
    481

    Default

    Text automatically translated from: Polish to: Czech
    Translated text
    Přidali jsme podporu pro 60 jazykové páry. páry s tím, co na jakém jazyce můžete přeložit pomocí Yandex. Například pokud Yandex poskytuje překlad z ruštiny do 30 jazyků je 30 dvojice jazyků, ale již obsahuje překlady mezi těmito jazyky. Pokud máte 4 jazyky, to znamená, že Yandex podporuje tyto čtyři jazyky pro předem nastavený jazyk fóra. Yandex většina jazykových dvojic pro ruský jazyk (z 30) a angličtinu (z 25). Pro verze umožňuje podobné číslo jazyk překladu Yandex, zbytek je v držení jiných překladatelů)Optimalizace nákladů jak BB umožňuje použít strojový překlad zdarma nebo levnější). Jen Google podporuje všechny jazykové páry.
    Original text
    Naposledy upravil Marcin Kalak; 12-12-15 na 09:50.

Klíčová slova pro tuto téma

Přispívání

  • Vy není zakládat nová témata
  • Vy není vkládat nové příspěvky
  • Vy není přikládat
  • Vy není upravovat své příspěvky
  •