Důležitý: Tato stránka používá cookies, (cookies). Používání této webové stránky bez nutnosti vypnout soubory cookie v prohlížeči, znamená to, že souhlasíte s tím, pro jeho použití.
Kup teď! Funkce Soubory ke stažení

Vydělávejte s námi!

Pokud chcete začít vydělávat peníze s BB spojení Partnerský Program.
Výsledky 1 na 7 z 7

Závit: Jak se dostat Překlady Vlajky do ibproarcade???

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Únor 2015
    Příspěvky
    3

    Question Jak se dostat Překlady Vlajky do ibproarcade???

    Dobrý den,
    mám Problém s bb. Nemohu si Překlad Příznaky objeví na ibproarcade. Vím, že jsem mohl použít $vbenterprisetranslatorflags za to. Mohl byste mi pomoci, prosím, a dejte mi vědět, hwere přesně mám umístit? Snažil jsem se, už to v Podloubí Šablony jen v Přední $navbar, a to prostě neukážou. Pomoc s to by bylo fantastické. Potřebuji, aby se ujistil, že to funguje také v Pasáži, než jsem zakoupit Verzi Pro.

    S pozdravem

  2. #2
    Zakázán
    Datum registrace
    Srpen 2012
    Příspěvky
    481

    Default

    Pokud máte vB 2.3.13 umístit vlajky v každém místě, pak se budete muset nastavit AdminCP->vBET->Vlajky->Flags Místo na Zvyk a dát do šablony fráze: $ Vbenterprisetranslatorflags.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Únor 2015
    Příspěvky
    3

    Default

    Děkuji za Odpověď. Musím dát pouze do phpbb Šablony nebo také v ibproarcade Kůži? Mohl byste mi poradit, prosím konkrétnější? Kde přesně to mám na místo Fráze?

    Předem děkuji

  4. #4
    Zakázán
    Datum registrace
    Srpen 2012
    Příspěvky
    481

    Default

    Ty musí být umístěny v šabloně, která je viditelná a je v tělo.
    Například, můžete dát do první linie navbar šablon v AdminCP->Style Manager->Upravit Šablony->Navigace / Strouhanka Šablony->navbar.

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Únor 2015
    Příspěvky
    3

    Default

    Děkuji za vaši Odpověď. Ano, já jsem místo do Navbar Šablon. A je to vidět všude, ale NE v vbandvanced Portál a (důležitější) v mém ibproarcade. Když kliknu do mého arcade v mém vbulletin instalace. pak Překlad Příznaky zmizí. Nevím proč, ale můj arcade.php musí ignorovat $vbenterprisetranslatorflags. Víte, jak jsem si Překladatel do mého Arcade? Viděl jsem jiné Weby, které mají uvnitř Arcade.

  6. #6
    Zakázán
    Datum registrace
    Srpen 2012
    Příspěvky
    481

    Default

    Pošlete mi prosím PM přístupové údaje na Admin CP. Jsem se podívat, co se tam děje

  7. #7
    Zakázán
    Datum registrace
    Srpen 2012
    Příspěvky
    481

    Default

    Žádná reakce - za problém je pryč. Pokud ne prosím napište sem.

Klíčová slova pro tuto téma

Přispívání

  • Vy není zakládat nová témata
  • Vy není vkládat nové příspěvky
  • Vy není přikládat
  • Vy není upravovat své příspěvky
  •