Důležitý: Tato stránka používá cookies, (cookies). Používání této webové stránky bez nutnosti vypnout soubory cookie v prohlížeči, znamená to, že souhlasíte s tím, pro jeho použití.
Kup teď! Funkce Soubory ke stažení

Vydělávejte s námi!

Pokud chcete začít vydělávat peníze s BB spojení Partnerský Program.
Výsledky 1 na 3 z 3

Závit: vaultwiki integraci

  1. #1
    Michał Podbielski (vBET zaměstnanců) vBET's Avatar
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    3,037

    Default vaultwiki integraci

    To je zvláštní případ integrace pouze vaultwiki. To je nutné jen proto, že vaultwiki není kompatibilní s vBulletin v areálu BB kódy a změny API přidání nových parametrů na BBCode parser funkce. To je důvod, proč normální integrace s analyzátory vBulletin je neúčinný a dá varování:
    Upozornění: Chybí argument 2 pro vB_WikiCodeParser:: handle_bbcode_code (), tzv. in / includes / vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php on line 25 a jsou definovány v / trezoru / třída / bbcode.php on line 1488

    Upozornění: Chybí argument 2 pro vB_WikiCodeParser:: handle_bbcode_html (), tzv. in / includes / vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php on line 28 a jsou definovány v / trezoru / třída / bbcode.php on line 1506

    Upozornění: Chybí argument 2 pro vB_WikiCodeParser:: handle_bbcode_php (), tzv. in / includes / vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php on line 22 a jsou definovány v / trezoru / třída / bbcode.php on line 1470
    Chcete-li vyřešit problém, co musíte udělat pár jednoduchých kroků. Budete muset opakovat po každé aktualizaci vBET.

    Integrace kroky:
    1. Otevřít / includes / vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php
    2. Hledat:
    PHP Code:
    function vbet_handle_bbcode_php(&$parser, &$value) { 
    3. Přidat po:
    PHP Code:
    if($parser instanceof vB_WikiCodeParser) {
    return 
    '<!--vBET_SNTA-->' $parser->handle_bbcode_php(0$value) .'<!--vBET_ENTA-->';

    4. Hledat:
    PHP Code:
    function vbet_handle_bbcode_code(&$parser, &$value) { 
    5. Přidat po:
    PHP Code:
    if($parser instanceof vB_WikiCodeParser) {
    return 
    '<!--vBET_SNTA-->' $parser->handle_bbcode_code(0,$value) .'<!--vBET_ENTA-->';

    6. Hledat:
    PHP Code:
    function vbet_handle_bbcode_html(&$parser, &$value) { 
    7. Přidat po:
    PHP Code:
    if($parser instanceof vB_WikiCodeParser) {
    return 
    '<!--vBET_SNTA-->' $parser->handle_bbcode_html(0,$value) .'<!--vBET_ENTA-->';

    Další kroky jsou VOLITELNÉ -používat pouze v případě, že používáte virtuální adresář, který je přesměrované v .htaccess souboru showwiki_proxy.php a to jen tehdy, když používáte vBET SEO odkazy:
    1. Otevřít soubor showwiki_proxy.php
    2. Hledat:
    PHP Code:
    define('VAULT_FRIENDLY_ENTRY'1); 
    3. Přidat po:
    PHP Code:
    if ($_REQUEST['language']) {
    $_SERVER['REQUEST_URI'] = str_replace('/'.$_REQUEST['language'].'/''/'$_SERVER['REQUEST_URI']);

    4. Open. Htaccess
    5. PŘED Wiki pravidla Vložit toto pravidlo:
    Code:
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/YOUR_WIKI_DIRECTORY(.*)?$ YOUR_WIKI_DIRECTORY$2?language=$1 [QSA]
    6. Změna pravidel YOUR_WIKI_DIRECTORY do virtuálního adresáře wiki (v budce míst)
    Naposledy upravil vBET; 14-07-11 na 12:53.

  2. #2
    Člen
    Datum registrace
    05. 2010
    Příspěvky
    97

    Default

    Jsem právě aktualizovali vbet z 3.3.6, aby 3.5.3


    poté se náhle jsem nelze vytvořit novou stránku v vaultwiki, se tato chybová zpráva po klepnutí na tlačítko "Vystavit nový článek":

    Závažná chyba: v /home/username/public_html/vault/class/revision.php na lince 33 povoleno velikost paměti vyčerpaných 33554432 bajtů (pokusili přidělit 131072 bajtů)
    NB.
    -Nelze vytvořit novou stránku vaultwiki a dostat nad chybová zpráva, ale já jsem stále mohou úpravy vaultwiki zprávy bez problémů
    -Je-li zakázáno jsem vbenterprisetranslator produktu, lze vytvořit novou stránku v vaultwiki znovu
    -jsem již zkoušel, přidejte tento řádek v souboru vault/class/revision.php, po začátku <? php, ale stále stejné:
    ini_set('memory_limit','1024M');
    -Používám vaultwiki 3.0.13
    -Já už vytvořit podproces v vaultwiki fóru příliš https://www.vaultwiki.org/Threads/5265/ ,, pokud mohou pomoci, nebo dát ponětí, ze oni straně, a tak se nyní ptám se, jestli tam je nějaký hotfix z vbet straně první o tom. To může pomoci jiných členských že pomocí vbenterprisetranslator mod s vaultwiki příliš






    regrads
    Richie

  3. #3
    V důchodu;)
    Datum registrace
    08. 2011
    Příspěvky
    441

    Default

    Zkoušeli jste si zvýšit limit paměti pro celý server, jen aby toto nastavení globální?

Klíčová slova pro tuto téma

Přispívání

  • Vy není zakládat nová témata
  • Vy není vkládat nové příspěvky
  • Vy není přikládat
  • Vy není upravovat své příspěvky
  •